اتحادیه اروپا ‘frugals’ به طور رسمی مخالفت مرکل-پاکسازی برنامه ریزی برای coronavirus کمک های مالی

برلین, آلمان – مه 18: آنگلا مرکل صدراعظم آلمان و رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی دیده می شود در حال حاضر زنده از طریق ویدئو صحبت با رسانه ها در این معاونت در طول coronavirus بحران در 18 مه سال 2020 است.

استخر

کشورهای عضو اتحادیه اروپا, اتریش, سوئد, دانمارک و هلند اعلام مخالفت خود در روز شنبه به یک فرانسه-آلمانی طرح برای 500 میلیارد یورو ($545 میلیارد دلار) coronavirus بازیابی صندوق که در موضوع کمک های مالی خواستار وام مبتنی بر رویکرد به جای.

رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی و آنگلا مرکل صدراعظم آلمان ساخته شده این پیشنهاد تعجب در روز دوشنبه به راه اندازی یک صندوق است که ارائه کمک های مالی به اتحادیه اروپا در مناطق و بخش های سخت ترین ضربه این بیماری همه گیر.

این ایده از کمک های مالی این است anathema به اتحادیه اروپا خودخوانده “صرفه چهار” که به طور کلی مخالفت با هزینه های بزرگ و ترس این پیشنهاد منجر به mutualization از کشورهای عضو بدهی.

“ما پیشنهاد می کنیم برای ایجاد یک اورژانس بازیابی صندوق بر اساس یک وام برای وام “رویکرد” به چهار کشور گفت: در یک به اصطلاح “non-paper” ترسیم موقعیت خود را به دیگر کشورهای عضو و منتشر شده توسط اتریش.

دو صفحه سند ذکر شده در اصول آنها می خواستند این صندوق پایبند به جمله “نه منجر به هر گونه mutualisation بدهی” است که آن را از یک “موقت یکی کردن طبیعت با صریح و روشن غروب بند پس از 2 سال”.

پاریس و برلین که توافق اغلب راه را برای گسترده تر اتحادیه اروپا در معاملات پیشنهاد کرد که کمیسیون اروپا قرض گرفتن پول به نمایندگی از کل اتحادیه اروپا و صرف آن به عنوان یک اضافی بالا به 2021-2027 بودجه اتحادیه اروپا که در حال حاضر نزدیک به 1 تریلیون یورو است.

کمیسیون اروپا در حال حاضر خود پیشنهاد برای بهبود صندوق وابسته به اتحادیه اروپا در آینده دراز مدت بودجه در مارس 27 و گفت: این استقبال از ابتکار فرانسه و آلمان است.

اما سند از “صرفه چهار” گفت: این کمیسیون پیش بینی کرد کشورهای عضو خواهد رنج می برند “بی سابقه اقتصادی انقباض در سال 2020 تنها با یک بهبود نسبی در 2021”.

“بودجه اضافی برای اتحادیه اروپا بدون در نظر گرفتن چگونه آنها را تامین مالی خواهد شد فشار بودجه های ملی و حتی بیشتر” گفتند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>