اتحادیه اروپا رئیس پشت رسیدگی به کروناویروس مبدا و می گوید: چین باید درگیر

رئیس کمیسیون اروپا حمایت خواستار رسیدگی به منشاء جدید کروناویروس و گفت: چین باید درگیر در این فرآیند است.

قانونگذاران در کشورهایی مانند آلمان و سوئد و استرالیا به نام برای یک کاوشگر به چگونه این ویروس آغاز شده که تا کنون آلوده بیش از 3.2 میلیون نفر کشته و بیش از 230,000.

صحبت کردن با CNBC Ursula von der Leyen سر از بازوی اجرایی اتحادیه اروپا گفت که او می خواهم برای دیدن چین همکاری با سازمان خود و دیگران برای رسیدن به پایین دقیقا چگونه آن پدید آمده است.

“من فکر می کنم این برای همه ما مهم است, من برای تمام جهان مهم است. شما هرگز نمی دانید وقتی که بعد از ویروس شروع, بنابراین ما همه می خواهم برای دفعه بعد ما آموخته اند که درس ما و ما و ایجاد یک سیستم هشدار دهنده که واقعا توابع و کل جهان است و برای کمک به,” او گفت: Geoff Cutmore در یک مصاحبه اختصاصی پنج شنبه.

او خواستار شفافیت بیشتر در آینده و گفت: دولت نیاز به یادگیری درس از بحران کنونی است.

“یکی از درس های آموخته شده از این بیماری همه گیر است که ما نیاز به اطلاعات بیشتر قوی به طور کلی و ما باید بیشتر متمرکز از یک نهاد است که با تجزیه و تحلیل آن داده ها به طوری که مکانیزم هشدار دهنده است راه بهتر” او گفت:.

“برای مثال در سطح اتحادیه اروپا, ما می دانیم که ما نیاز به یک قوی تر سیستم داده برای چنین شرایطی که ما آن را ببینید در حال حاضر با کوروناویروس. و برای ایجاد یک سیستم است که شما می توانید بر روی تعداد.”

چین انتقاد کرد

این گونه جدید از coronavirus شناخته شده به عنوان Covid-19 بود که اولین گزارش در ماه دسامبر در چین در شهر ووهان.

در حالی که چین اعزام پزشکان و ارسال تجهیزات به سازمان ملل مبارزه با کروناویروس در خارج از کشور, این کشور مواجه شده است و انتقاد بیش از خود را در دست زدن به این ویروس است که کارشناسان معتقدند در سرچشمه حیات وحش بازار یا بازار.

ما را پوشش نمی دهد تا هر چیزی و نه تاخیر هیچ گونه تلاش.

لو Yucheng

چینی معاون نخست وزیر

در اواخر ماه ژانویه مقامات چینی اعلام کرد به طور موقت ممنوعیت تجارت حیوانات وحشی در بازار و سوپر مارکت ها و رستوران ها و سیستم عامل های تجارت الکترونیک — اما کارشناسان و حیات وحش سازمان ها خواستار ممنوعیت دائم برای کمک به جلوگیری از آینده بیماری های همه گیر.

چین نیز برای انتقاد از عدم شفافیت در سراسر شیوع در میان ادعا می کند که پکن بیش از حد آهسته به پاسخ. این است که هشدار در برابر سرزنش فرد کشورها برای گسترش Covid-19 هشدار داد که با اشاره انگشت در سازمان ملل با تعداد زیادی از موارد می تواند دلسرد دقیق گزارش شیوع بیماری های داخلی.

چین با هرگونه تخلف است. در مصاحبه با NBC شنبه, چینی, معاون نخست وزیر و لو Yucheng گفت: “چین شده است باز و شفاف و مسئول در آن Covid-19 پاسخ. ما را پوشش نمی دهد تا هر چیزی و نه تاخیر هیچ گونه تلاش. ما در حال حاضر اطلاع عموم گاهشمار چگونه ما به اشتراک گذاشته اند اطلاعات در Covid-19.”

لو Yucheng اضافه شده است که هیچ قانون بین المللی است که پشتیبانی از سرزنش یک کشور به سادگی برای اولین بار به گزارش یک بیماری است. “نه سابقه ارائه هر گونه سابقه,” او گفت:.

در ایالات متحده رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کرد و گفت: بدون ارائه هر گونه مدرکی که او تا به درجه بالایی از اعتماد به نفس است که شیوع کروناویروس نشات گرفته از یک آزمایشگاه در چین است. نظرات خود را پس از بالا جاسوسی آژانس در آمریکا گفت که این کشور از هوش جمعی جامعه باور نداشت این ویروس ساخته دست انسان و یا اصلاح شده ژنتیکی.

اتحادیه اروپا و چین روابط

زمانی که فشار بر این که آیا یک کاوشگر می تواند منجر به تضعیف روابط با چین, von der Leyen مخالف خواهد بود که این مورد: “نه من فکر نمی کنم چرا که آن را همه ما در خود علاقه. منظور من این همه گیر باعث شده است که بسیار آسیب,” او گفت: CNBC.

“پس از آن در خود ما منافع هر کشور است که ما در حال بهتر آماده کنید. ما خواهد شد و ما نمی دانیم هنگامی که یک بحران رخ می دهد اما ما باید بهتر آماده کن.”

نظرات او در زمانی است که کمیسیون اروپا تحت فشار بوده است به اتهام نرم شدن لحن یک گزارش دروغ در اطراف coronavirus.

این نهاد را رد کرده و تسلیم فشار از پکن اما آن سیاست خارجی رئیس جوزپ Borrell است را تکذیب کرد که چین تا به حال ابراز نگرانی در مورد گزارش سیاسی گزارش شده است.

—CNBC چوپان تیلور کمک به این مقاله است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im