اگر شما جدید سال 2020 آی فون SE یخ زده, بی توجه و یا نمی خواهد بار سیستم و استاندارد قدرت پایین و روش کار نمی کند وجود دارد چند چیز شما می توانید سعی کنید. نیروی-راه اندازی مجدد دستگاه ممکن است انجام این ترفند بازیابی حالت اخرین گزینه و حالت DFU خود را fail-safe.

عادی خاموش کردن و راه اندازی روش خوب است در رفع اشکالات جزئی و اشکالات شما ممکن است تجربه. یک نیروی راه اندازی مجدد لازم است زمانی که صفحه نمایش دستگاه منجمد باقی می ماند و دکمه سمت بی.

حالت ریکاوری در مقابل حالت DFU

بازیابی حالت زمانی مفید است که هیچ یک از این گزینه ها کار کرده است. همچنین کمک می کند تا زمانی که آی فون خود را SE گیر روی آرم اپل نوار پیشرفت در هنگام راه اندازی کامپیوتر خود را به رسمیت نمی شناسد دستگاه یا یا آی فون خود را و یا کامپیوتر می گوید آن را در حالت ریکاوری در حال حاضر.

اپل یاب یا آیتونز بسته بر روی کامپیوتر خود ارتباط برقرار با آی فون بوت لودر (iBoot) بخشی از سیستم عامل خود را به ارسال آن ramdisk و کرنل از فایل IPSW از جدید ترین نسخه های iOS. هنگامی که آن را انجام داده و تمام چک های لازم در حال تکمیل پرونده و دیگر متغیرهای دیدم — همه در حالی که تلاش برای نگه داشتن داده های خود را دست نخورده.

حالت DFU یا Device Firmware Upgrade حالت متفاوت است که در کامپیوتر شما در حال کار به طور مستقیم با bootrom (SecureROM) که سوخته است به طور مستقیم به سخت افزار. به طور موثر آن را به انجام همان چیزی که به عنوان حالت ریکاوری تنها از آن می رود در مورد آن متفاوت و داده های خود را ترمیم خواهد شد به صورت خودکار. این مفید ترین زمانی که بوت لودر که حالت ریکاوری تعامل با خراب است.

عملکرد آی فون خود SE صفحه نمایش باقی خواهد ماند و سیاه و سفید در تمام طول DFU روند در حالی که این مورد با حالت بازیابی. آیا مشکل در بزرگ یا کوچک است که هر دو می تواند کمک به آی فون خود را به زندگی (تا زمانی که وجود دارد هیچ توجهی آسیب فیزیکی). سپس آن را تا به شما برای استفاده از تنظیمات کارخانه و یا تمام اطلاعات خود را به عقب.

در حالی که آی فون خود را SE ممکن است با نام تجاری جدید ریکاوری و DFU فرآیندهای نیست. اپل را تغییر نداده دکمه ترکیبی برای ورود به این حالت از آنجا که آی فون, 8, 8 به علاوه و X. که گفت: اگر گذشته خود را آی فون 7 و یا قبل از آن آماده برای یک کمی پیچیده تر دکمه روند.

آنچه شما نیاز دارید

توقف! محافظت از داده های خود را قبل از اقدام

حالت ریکاوری سعی خواهد کرد برای به روز رسانی آی فون خود را به طوری که داده های خود را دست نخورده باقی می ماند, اما گاهی اوقات شما فقط نیاز به شروع تازه است. همچنین یک حالت DFU به معنی بازگرداندن آی فون خود را خواهد بود پاک پاک. شما خواهید بود با نصب یک نسخه جدید از iOS بیش از سخت افزار خود را به طوری که هر بیت از داده ها پشتیبان بر روی آی فون خود SE یا در iCloud خواهد بود از دست داد.

اگر آی فون خود را نمی خواهد به نوبه خود در هیچ چیز وجود دارد شما می توانید انجام دهید. اما اگر دوم-gen آی فون SE هنوز تأمین لطفا مطمئن شوید که به عقب تا هر گونه اطلاعات مهم خود را به iTunes و یا iCloud قبل از اقدام به هر یک از بازیابی به روز رسانی و یا DFU بازگرداند.

مرحله 1: اتصال آی فون خود را SE به مک خود و یا PC

برای استفاده از هر دو حالت ریکاوری یا DFU mode, پلاگین خود را در سال 2020 آی فون SE به مک خود و یا PC خود را با رعد و برق به USB و یا رعد و برق به USB-C کابل.

مرحله 2: باز کردن قفل آی فون خود را (تنها در صورتی امکان پذیر است)

در برخی موارد از آی فون خود را فقط کار نمی کند در تمام; جست و خیز به مرحله 4 زیر در صورتی که شما. در غیر این صورت شما ممکن است بخواهید به استفاده از ریکاوری یا DFU mode حتی زمانی که شما آی فون هنوز هم عملکرد به درجه خاصی. بنابراین اگر شما نگاه کنید به “باز کردن قفل آیفون برای استفاده از لوازم جانبی” هشدار در آی فون جدید خود را SE باز کند یا آن را با Touch ID و یا رمز عبور خود را قبل از اقدام.

مرحله 3: اعتماد کامپیوتر (تنها در صورتی امکان پذیر است)

دوباره آی فون خود را ممکن است در همه کار. در صورتی که شما به مرحله بعدی بروید. اما اگر آی فون خود را است که هنوز کمی, شما ممکن است نیاز به “اعتماد” کامپیوتر اگر آن را اولین بار خود را در اتصال دو دستگاه. اگر شما می خواهید شما می توانید untrust کامپیوتر بعد.

اگر شما یک مک در حال اجرا macOS کاتالینا 10.15 یا زود باز یاب. در غیر این صورت باز کردن iTunes بر روی کامپیوتر خود ویندوز یا مک در حال اجرا macOS موهاوی 10.14 یا (آن را ببندید و دوباره آن را باز کنید اگر آن را در حال حاضر فعال). در برخی موارد آیتونز ممکن است باز کردن به طور خودکار پس از متصل کردن در آی فون خود را SE. بعد پیدا کردن و انتخاب خود را از آی فون SE.

یاب نکته: آی فون SE ظاهر خواهد شد به عنوان یک دستگاه تحت مکان در یاب نوار کناری. اگر شما نمی دیدن یک مکان بخش وجود دارد کلیک کنید “یاب” در نوار منو در بالای صفحه نمایش خود را با کلیک بر روی “تنظیمات” دسترسی به “نوار کناری” تب و انتخاب جعبه کنار “سی دی و دی وی دی و دستگاه های iOS.”

بعدی کلیک کنید “اعتماد” در یاب و یا iTunes هنگامی که آن را به نظر می رسد بر روی صفحه نمایش کامپیوتر شما.

بعد باز کردن قفل آی فون خود را SE اگر ممکن است ضربه بزنید “اعتماد” در اعتماد این کامپیوتر بی درنگ پس از آن وارد دستگاه خود رمز عبور به پایان برساند.

گام 4: باز یاب یا آیتونز

اگر شما در حال آمدن از مرحله 3 شما در حال حاضر خوب است و می توانید به مرحله 5. در غیر این صورت, اگر شما یک مک در حال اجرا macOS کاتالینا 10.15 یا زود باز یاب. اگر نه باز کردن iTunes بر روی کامپیوتر خود ویندوز یا مک در حال اجرا macOS موهاوی 10.14 یا (آن را ببندید و دوباره آن را باز کنید اگر آن را در حال حاضر فعال). در برخی موارد آیتونز ممکن است باز کردن به طور خودکار پس از متصل کردن در آی فون خود را SE.

در مراحل بعدی شما بازیابی سریع نشان می دهد تا زمانی که آی فون خود را SE انتخاب شده است در هر دو یاب یا آیتونز. چند بار است که اتفاق می افتد همه در خود را دارد اما گاهی اوقات شما نیاز به انتخاب خود را از آی فون SE به صورت دستی.

یاب نکته: آی فون SE ظاهر خواهد شد به عنوان یک دستگاه تحت مکان در یاب نوار کناری. اگر شما نمی دیدن یک مکان بخش وجود دارد کلیک کنید “یاب” در نوار منو در بالای صفحه نمایش خود را با کلیک بر روی “تنظیمات” دسترسی به “نوار کناری” تب و انتخاب جعبه کنار “سی دی و دی وی دی و دستگاه های iOS.”

گام 5: بوت به ریکاوری یا DFU Mode

این است که در آن دو حالت تقسیم مسیر به عنوان وجود دارد ترکیب دکمه های مختلف مورد نیاز بر روی آی فون SE به ریکاوری یا DFU mode کار می کند.

اگر با استفاده از حالت ریکاوری

پریدن به حالت ریکاوری ساده است به عنوان آن را فقط مانند نیروی-راه اندازی مجدد آی فون خود را SE پس از آن با استفاده از همان دنباله ای از دکمه پرس.

 1. به سرعت فشار دهید-و-انتشار Volume Up را فشار دهید.
 2. به سرعت فشار و انتشار حجم پایین را فشار دهید.
 3. فشار دهید و نگه دارید و به سمت دکمه برای حدود 10 ثانیه (صفحه نمایش خود را خواهد رفت ، آیا انتشار این دکمه که می بینید آرم اپل.
 4. انتشار این سمت را فشار دهید هنگامی که شما نگاه کنید به حالت ریکاوری صفحه نمایش بر روی آی فون SE که به نظر می رسد مانند یک رعد و برق کابل با اشاره به سمت مک بوک.
تصویر جاستین Meyers/ابزار هک

اگر با استفاده از حالت DFU

متاسفانه پس از حالت DFU غیر-آگهی ویژگی که اپل نمی خواهند شما بازی با دکمه ترکیبی از روش های پیچیده تر است. بخش اول همان است اما بیشتر وجود دارد به انجام است. خود را با آی فون SE متصل به یاب یا آیتونز مراحل زیر را انجام دهید.

 1. به سرعت فشار دهید-و-انتشار Volume Up را فشار دهید.
 2. به سرعت فشار و انتشار حجم پایین را فشار دهید.
 3. فشار دهید و نگه دارید و به سمت دکمه فقط تا زمانی که صفحه نمایش سیاه و سفید می رود.
 4. انتشار طرف دکمه هنگامی که اتفاق می افتد.
 5. به سرعت فشار دهید و نگه داشتن هر دو طرف و حجم پایین دکمه هم برای پنج ثانیه.
 6. پس از پنج ثانیه انتشار طرف دکمه و بدون رها از حجم پایین را فشار دهید.
 7. ادامه فشار دادن دکمه Volume Down را فشار دهید برای حداقل پنج ثانیه است.
 8. انتشار حجم پایین را فشار دهید هنگامی که شما یک پاپ آپ در یاب و یا آیتونز که می گوید آن را شناسایی آی فون در حالت ریکاوری.

اگر آی فون شما را صفحه نمایش سیاه و سفید است و بازیابی سریع به نظر می رسد شما با موفقیت وارد حالت DFU. اگر سریع به نظر نمی رسد در یاب و یا آیتونز, اما آی فون خود را SE صفحه نمایش سیاه و سفید است, خروج از دستگاه آی فون در یاب و یا iTunes و سپس بازگشت به آن و شما باید بی درنگ پس از یک بیت.

هنگامی که بهبود صفحه نمایش در آی فون خود را به نظر می رسد و یا آی فون به سادگی راه اندازی مجدد طبق معمول یکی از این اقدامات نبود به درستی انجام شده به احتمال زیاد پس دوباره سعی کنید و مراقب باشید!

مرحله 6: به روز رسانی و یا بازگرداندن آی فون خود را

در حال حاضر گزینه های که به نظر می رسد بر روی صفحه نمایش کامپیوتر متفاوت از بازیابی به حالت DFU, بنابراین شما نیاز به چیزهای کمی متفاوت به ادامه رفع آی فون خود را SE.

اگر با استفاده از حالت ریکاوری

در هر دو یاب یا آیتونز کلیک بر روی “به روز رسانی” در پاپ آپ است که می گوید “یک مشکل وجود دارد با آیفون ‘آی فون’ است که نیاز به آن به روز می شود و یا دوباره بازسازی شد.” انجام یک “به روز رسانی” سعی خواهد کرد برای رفع آی فون خود را SE در حالی که حفظ تنظیمات و محتوا. در یک جهان کامل که ممکن است برای شما کار. برای رفتن طولانی مایل و بازگرداندن آی فون خود را SE به تنظیمات کارخانه بر روی “بازگرداندن” به جای.

در هر صورت به دنبال بر روی صفحه نمایش دهید و صبر کنید برای آی فون خود را به بوت شدن به سیستم عامل iOS صفحه نمایش خوش آمدید. کامپیوتر شما خواهد شد برای اولین بار دانلود نرم افزار; سپس آن را فشار آن را به دستگاه خود را که ممکن است برخی از زمان. از اینجا همه چیز ممکن است آماده برای رفتن اگر شما انتخاب “به روز رسانی.” در غیر این صورت شما می توانید آی فون خود را به خودی خود به عنوان یک دستگاه جدید و یا بازگرداندن آن را با استفاده از یک نسخه پشتیبان تهیه.

اگر با استفاده از حالت DFU

در هر دو یاب یا آیتونز کلیک کنید “OK” در این موقع است که می گوید: “مک خود را [یا iTunes] دهکدهای شناسایی آی فون در حالت ریکاوری. شما باید بازگرداندن این آیفون قبل از آن می تواند مورد استفاده قرار گیرد.”

بعدی تحت آی فون حالت ریکاوری برچسب با کلیک بر روی “بازگرداندن آی فون” و سپس پیروی از دستورالعمل های روی صفحه نمایش دهید. آن را به دانلود این نرم افزار را به کامپیوتر خود را و سپس آن را بر روی آی فون خود را. ممکن است برخی از زمان برای انجام این کار. بعد از اتمام آن بازگرداندن iOS در آی فون خود را SE, حالت DFU به پایان خواهد رسید و دستگاه خود را بوت خواهد شد تا برای اولین بار در iOS صفحه نمایش خوش آمدید. شما سپس می توانید راه اندازی آی فون خود را به خودی خود به عنوان یک دستگاه جدید و یا بازگرداندن آن را با استفاده از یک نسخه پشتیبان تهیه.

چگونه برای خروج از ریکاوری یا DFU Mode

اگر شما تغییر ذهن خود را در حالی که در ریکاوری یا DFU mode و یا اگر چیزی را اشتباه رفت و هنگامی که با استفاده از ترکیب دکمه شما می توانید خروج و راه اندازی مجدد دستگاه شما. برای هر دو این همان به عنوان یک نیروی-راه اندازی مجدد. به طوری که حجم بالا و حجم پایین نگه داشتن دکمه سمت تا زمانی که لوگوی اپل به نظر می رسد. به تکرار:

 1. به سرعت فشار دهید-و-انتشار Volume Up را فشار دهید.
 2. به سرعت فشار و انتشار حجم پایین را فشار دهید.
 3. فشار دهید و نگه دارید و به سمت دکمه برای حدود 10 ثانیه است.
 4. انتشار این سمت را فشار دهید وقتی که شما می بینید لوگوی اپل.

هنگامی که شما با موفقیت به روز شده و یا ترمیم شده در iOS با استفاده از ریکاوری یا DFU mode, آی فون خود را SE باید بوت بازگشت به iOS 13. فقط خود را وارد کنید رمز عبور و شما خواهید بود به استفاده از آی فون خود را به عنوان اگر چیزی اتفاق افتاده است.

می خواهم به کمک ابزار هک و دریافت یک معامله بزرگ در برخی از شیرین جدید tech? بررسی تمام معاملات جدید ابزار هک فروشگاه.

پوشش عکس و تصاویر توسط جاستین Meyers/ابزار هک

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو