اجرای اداره سوالات احمد پاتل بیش از پول شویی مورد

Enforcement Directorate Questions Ahmed Patel Over Money Laundering Case

Sandesara برادران مورد: رهبر کنگره احمد پاتل سوال توسط مجری Directore (فایل)

دهلی نو:

اجرای ریاست سوال ارشد کنگره رهبر احمد پاتل در روز شنبه در ارتباط با 8,100 تومان کرور روپیه پول شویی مورد مربوط به Sandesara برادران.

سه عضو تیم آژانس برای بازدید آقای پاتل در محل اقامت خود در مرکز دهلی نو به رکورد بیانیه خود تحت PMLA (پیشگیری از پول شویی قانون).

آقای پاتل, 70, قبلا برای بازجویی احضار دو بار توسط آژانس اما ذکر این مستند و COVID-19 شیوع دستورالعمل ها است که می پرسد شهروندان ارشد به ماندن در خانه; ویروس اعتقاد بر این است به خصوص خطرناک برای کسانی که بالای 65 سال سن داشتند.

این مورد مربوط به یک پروب در برابر Chetan و Nitin Sandesara و چند نفر دیگر بیش اتهام چند کرور تقلب در بانک توسط گجرات-شرکت بر اساس استرلینگ بیوتکنولوژی.

اصلی شارژ-ورق پس از ثبت شکایت های ساخته شده توسط بانک مرکزی (Central Bureau of Investigation) و تحت مقررات مختلف PMLA متهم این شرکت از گرفتن وام از یک کنسرسیوم به رهبری آندرا بانک که تا به حال تبدیل به دارایی های غیر نمایشی (NPAs) و یا وام های بد است.

اتهام ورق گفت: متهم به دستکاری آمار و ارقام در ترازنامه خود را گل سرسبد شرکت ها و ناشی از بانک ها به تحریم بالاتر وام.

در سپتامبر سال 2018 دهلی دادگاه تا به حال به کارگردانی و اجرای اداره به پرونده اتهامات علیه مردی به اتهام ارسال lakh 25 تومان پول نقد به محل اقامت رسمی ارشد کنگره رهبر در دهلی نو.

آقای پاتل یک Rajya سبها MP از دولت نیز بود, احضار توسط وزارت مالیات بر در مارس در ارتباط با فرار از پرداخت مالیات پروب مربوط به معاملات پولی خود ،

او فرستاده شد توجه به نظر می رسد در ظرفیت خود را به عنوان حزب خزانه دار. آقای پاتل گفت: خبرگزاری PTI که او برای دیدن احضاریه.

“ما حساب شفاف و روشن است. بهتر است آنها (آن بخش) باید نگاه شکستن رکورد کمک های مالی از BJP. آنها باید به نام من و من قطعا رفتن اما من نمی دانم دلیل این که چرا آنها باید به نام من,” او گفت:.