تقاضای انرژی در مجموعه ای به سقوط بیشتر در ضبط این سال در میان coronavirus همه گیر آژانس بین المللی انرژی می گوید

این عکس های هوایی نشان می دهد جاده های خلوت در طول یک دولت تحمیلی در سراسر کشور مستند به عنوان یک اقدام پیشگیرانه در برابر COVID-19 coronavirus در دهلی نو در تاریخ 27 مارس سال 2020 است.

پراکاش سینگ | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

آژانس بین المللی انرژی (IEA) روز پنجشنبه گفت که انتظار می رود انرژی جهانی تقاضا برای شیرجه رفتن در این سال در میان COVID-19 همه گیر در پاریس مستقر در سازمان به نام بزرگترین شوک پس از جنگ جهانی دوم است.

با حدود 4.2 میلیارد نفر در سراسر جهان موضوع به نوعی از مستند در تلاش برای کند کردن گسترش coronavirus آژانس بین المللی انرژی است و پیش بینی 6 درصد کاهش در تقاضای انرژی برای سال. در مطلق این است که بزرگترین در تاریخ ثبت شده. در صد عاقلانه آن را شدیدترین کاهش در 70 سال است.

تقاضا آمار از این بیماری همه گیر است که انتظار می رود به هفت برابر بیشتر از کاهش در پی بحران مالی در سال 2008.

“در مطلق کاهش بی سابقه است – معادل از دست دادن کل تقاضای انرژی هند در جهان سوم بزرگترین مصرف کننده انرژی” آژانس جهانی انرژی ،

پیش بینی ها مبتنی بر این فرض است که پناهگاه در محل و اجتماعی فاصله اقدامات را به آرامی کاسته شود در ماه های آینده با بهبودی تدریجی اقتصادی زیر است.

تحت سریع تر بازگشت-به-کسب و کار سناریو آژانس بین المللی انرژی گفت: تقاضا از دست دادن می تواند محدود به 3.8% در حالی که موج دوم ممکن است از شیوع بیماری می تواند باعث بزرگتر از 6 درصد کاهش است.

“این یک تاریخی شوک به کل انرژی جهان است. میان امروز بی نظیر سلامت و بحران اقتصادی سقوط در تقاضا برای تقریبا همه عمده سوخت سرسام آور است به خصوص برای زغال سنگ, نفت و گاز” IEA, مدیر اجرایی, Dr. Fatih Birol در بیانیه ای گفت: در اطراف این گزارش آزاد است.

“هنوز زود است که برای تعیین دراز مدت اثرات, اما صنعت انرژی است که پدیدار از این بحران خواهد شد به طور قابل توجهی متفاوت از یکی که قبل از,” او اضافه شده است.

کاهش تقاضا

این اثرات در حال حاضر احساس شده. در سه ماهه اول تقاضای انرژی کاهش 3.8% در سال بیش از سال, پاک کردن همه 2019 را رشد تقاضا.

زغال سنگ اصابت کرده بود به خصوص در سه ماهه اول پس از وقوع به ارمغان آورد بسیاری از چین که مبتنی بر زغال سنگ اقتصاد متوقف. ارزان تر قیمت گاز و همچنین درجه حرارت گرمتر همچنین کمک به کاهش است.

برای سال IEA پروژه سالانه تقاضا به افت 8 درصد خواهد بود که بیشتر پس از جنگ جهانی دوم است.

نفت نیز به شدت نهفته است. حدود 60 درصد از تقاضای جهانی برای نفت خام ناشی از رانندگی و پرواز تا با مردم در خانه و هواپیما مبتنی تقاضا کاهش یافته است خاموش صخره.

در ماه مارس تقاضای نفت کاهش یافته است توسط یک رکورد 10.8 میلیون بشکه در روز سال بیش از سال. در مارس آژانس بین المللی انرژی تخمین می زند که تقاضا سقوط خواهد کرد و با 29 میلیون بشکه در سال بیش از سال, هدف قرار دادن یک سطح دیده می شود در سال 1995.

دیوید McNew | گتی ایماژ

تقاضای برق نیز قرارداد با کارخانه ها و توقیف ها و کسب و کار بسته به عنوان مردم از خانه کار می کنند.

“تغییرات در چگونگی و زمانی که برق مورد استفاده در مستندات باید تبدیل به شکل تقاضای برق در طول روز در برخی از مناطق با الگو در روزهای هفته در حال حاضر شبیه الگوی معمولا دیده می شود تنها در روزهای یکشنبه” در این گزارش است.

به صورت کامل در سال آژانس بین المللی انرژی انتظار دارد که تقاضای برق به سقوط 5 درصد خواهد بود که بزرگترین کاهش از زمان رکود بزرگ.

این به معنی سقوط در تقاضا برای گاز طبیعی پس از 10 سال بدون وقفه رشد.

“این کاهش کمتر از پیش بینی کاهش تقاضای نفت منعکس کننده این واقعیت است که گاز کمتر در معرض سقوط در تقاضا برای حمل و نقل سوخت. اما با این وجود نشان دهنده یک شوک بزرگ به صنعت گاز استفاده می شود که به رشد قوی در مصرف” در این گزارش است.

انرژیهای تجدید پذیر در حال افزایش است

تنها منبع انرژی انتظار می رود به رشد در این سال انرژی های تجدیدپذیر.

ابرها شناور بر آسمان آبی در دروازه هند در طول این مستند به حد coronavirus در آوریل 20, 2020 در دهلی نو, هندوستان.

Mohd Zakir | Hindustan Times via Getty Images

“تقاضا است انتظار می رود افزایش به دلیل هزینه های عملیاتی پایین و دسترسی ترجیحی به بسیاری از سیستم های قدرت” این گزارش گفت: از انرژی های تجدید پذیر تولید برق. “اخیر رشد ظرفیت با برخی از پروژه های جدید در آینده آنلاین در سال 2020 را نیز افزایش خروجی است.”

تجدید پذیر تولید برق رشد 3 درصد در طول سه ماهه اول و اختصاص نزدیک به 28 درصد از برق از 26 درصد سال قبل است. برای سال آژانس بین المللی انرژی انتظار دارد که آن را به رشد 5 درصد کل جهانی استفاده از انرژی های تجدید پذیر افزایش 1%. این اعداد پایین تر از پیش بینی های قبل از coronavirus اما.

آژانس بین المللی انرژی گفت که انرژیهای تجدید پذیر است که منبع انرژی “بیشتر انعطاف پذیر به Covid-19 بحران کنونی” از این مجموعه به تجربه برخی از مرتب کردن بر اساس از رشد بدون توجه به نهایی شکل بهبود اقتصادی.

انتشار در پاییز

در سراسر جهان توقف در کسب و کار منجر به بزرگترین افت در جهانی تولید گازهای گلخانه ای CO2 در ضبط.

“نه تنها سالانه تولید گازهای گلخانه ای در سال 2020 مجموعه به کاهش در نرخ بی سابقه ای کاهش است به تقریبا دو بار به عنوان بزرگ به عنوان قبلی کاهش می یابد پس از پایان جنگ جهانی دوم در ترکیب” این گزارش گفت:.

“جهانی تولید گازهای گلخانه ای CO2 انتظار می رود به کاهش و حتی بیشتر به سرعت در سراسر مانده و نه ماه از سال برای رسیدن به 30.6 Gt برای سال 2020 تقریبا 8 ٪ پایین تر از در سال 2019.”

اشتراک CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

آموزش سئو

دیدگاهتان را بنویسید