امیلی هندرسون فقط راه اندازی یک طراح نسخه از Craigslist (که در آن او به فروش مبلمان خود برای ارزان بیش از حد)

گفت: “زیبایی در چشم بیننده است” مربوط به تمام جنبه های زندگی از جمله خانه دکور و مبلمان. اگر شما بزرگتر شدن که عتیقه کمد فرد دیگری ممکن است از بین بردن آن را در یک ضربان قلب—تمام طول می کشد این است که بستر مناسب برای خدمت به عنوان مسنجر. وارد امیلی هندرسون آخرین تلاش: EHD خودی جامعه است.

طراح داخلی فقط راه اندازی پلت فرم برای کاربران برای اتصال از طریق متقابل وسواس با طراحی. پیوستن به جامعه به شما می دهد دسترسی به طیف وسیعی از انجمن ها به هوا طراحی خود را از اشتباهات و از آنها بخواهید برای مشاوره و به اشتراک گذاری فعلی خود را وسواس, در میان دیگران. اما ویژگی که شاید هیجان انگیز ترین است “گاراژ فروش” گروهی که در آن طراحی علاقه مندان می توانند تجارت کالاهای خود را در میان یکدیگر در یک فضای امن.

در حالی که پلت فرم فقط راه اندازی شد در حال حاضر وجود دارد بیش از 10 مورد برای grabs در این گروه—که بسیاری از آنها در حال آمدن از هندرسون خودش. بنابراین اساسا این فرصت خود را به گیر خانه دکور و مبلمان از طراح های نادر قیمت پایین — از $800 مبل که معمولا $5,000 برای سیاه و سفید چرم و چوب و زنجیر صندلی برای 400 دلار (در اصل $1,290).

شبیه به Craigslist و یا Facebook, بازار, جزئیات معامله رخ می دهد بین فروشنده و خریدار است. “شما در پست یک عکس و برخی از جزئیات و سپس اعضای دیگر با شما تماس به طور مستقیم از طریق پلت فرم و هماهنگ شما فروش مستقیم” هندرسون نوشت: در پست وبلاگ خود در مورد EHD خودی جامعه است. او به ذکر است که این شرکت باقی می ماند از این روند به سادگی “ایجاد فروم نه تسهیل فروش و یا مصرف را کاهش دهد.”

برای تبدیل شدن به بخشی از EHD خودی جامعه کاربران پرداخت $9.99 هزینه هر ماه. با این حال, اگر شما می خواهید به آن را امتحان کنید قبل از شما آن را خریداری, ثبت نام برای دو هفته آزمایشی رایگان است که هیچ رشته های متصل. و از همه اقلام برای فروش در حالی که شما در آن هستید!