در آغوش بهار با 20 بهترین گل برای جعبه های پنجره

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

در حالی که حلق آویز گیاهان ظرف باغ دریافت سهم عادلانه خود را از گیاه اعتیاد به مواد مخدره که بهار رول در اطراف آن با توجه به ارزش همیشه دوست داشتنی جعبه پنجره. هر چند آن را وسوسه انگیز برای اجرا به نزدیکترین مهد کودک و چنگ زدن به هر چیزی که جلب چشم خود را وجود دارد یک چند ملاحظات به حساب خود را در پنجره جعبه گل سالم و شاد باشید.

ابتدا سرسختی منطقه شما زندگی می کنند کمک می کند تا تعیین کند چه گیاهان رشد در محیط زیست خود را خیلی چک کنید و ببینید که در آن منطقه خود را می افتد. و فکر می کنم در مورد مقدار از خورشید جعبه خود را دریافت کنید: اگر شما پنجره جعبه تحت پوشش درختان و یا بام سایه پسند گیاهان ایده آل هستند اما اگر نور مستقیم ضربه کشاورزان را گل است که می تواند رشد در آن شرایط در حال شرط بندی خوبی است.

Petunias geraniums و begonias کلاسیک پنجره جعبه, گل, اما شما ممکن است تعجب برای پیدا کردن گزینه های مانند گل لاله و گل ادریس استفاده می شود در این مجموعه یو پی اس در حال حاضر. تعمیر و نگهداری خاک و آبیاری قطعا بستگی به گیاهان شما را انتخاب کنید, اما وجود دارد چند خوب قوانین کلی. خاک باید ارائه زهکشی خوب و شما مراقب باشید در مورد افشای بیش از حد آب به دیوار خود را در پنجره جعبه متصل به. وقتی که می آید به آبیاری تنظیم خود آبیاری کشاورزان و یا نوشتن یک برنامه هوشمند است که آبپاش و شیلنگ همیشه رسیدن به این نوع از کشاورزان.
بنابراین اگر شما در حال حاضر tidied تا پاسیو خود را گیاهان و یا به پایان رسید بازسازی باغ خود را به بالکن آن زمان به مقابله با آن جعبه پنجره. ببینید بهترین الهام بخش برای گیاهان چه کار بهترین و قابل توجه روش به سبک آنها.

1. روشن و پر جنب و جوش گل مخلوط

مخلوطی از لاله pansies و لاله ها را در پنجره جعبه بالا گرفته شده توسط Jen Masucci از حساب فیلادلفیا درگاه اضافی رنگارنگ و چشم نواز است. سطوح مختلف از گل و پررنگ ترکیبی از سایه های ایجاد کامل فصل بهار

2. تک رنگ پالت رنگ پنجره جعبه

انتخاب یک رنگ و ایجاد یک جعبه پنجره از وجود دارد می تواند چشمگیر برداشت مانند دیده می شود در این تصویر از لورا هارلی. بافت های مختلف از گل بین ادریسی و spiller گل های جلوگیری از هر چیزی از احساس بیش از حد کسل کننده است.

3. انتهایی و راست گل

رنگ صورتی geraniums و و انتهایی سفید petunias و اندازه های خود را در این تصویر از Camilla به خوبی لایه لایه اثر است. تعویض کردن ارتفاع و عرض خود انتخاب گل است یک راه یقین به ادویه تا یک جعبه پنجره.

4. بزرگتر از زندگی شکوفه

این زرق و برق دار جعبه های پنجره از سالی ایوانز کمی حصار, کلبه, ویژگی های یک ترکیب بزرگتر از اندازه geraniums. چون شکوفه های بزرگتر و نه به عنوان بسیاری از گل های مورد نیاز برای ایجاد یک بیانیه و این عزیزان به ویژه در اضافه کردن یک بیت از افسانه هوس به این خانه گرم و نرم.

5. تیز و براق سیاه و سفید پنجره جعبه

ترکیبی از بافت های مختلف و رنگ و شکل این جعبه از Rouvalis گل یک جشن برای حواس. صورتی azaleas صورتی هدر pansies آبی ادریسی و گربه بید فقط تعداد کمی از گل ها را تشکیل می دهند که این تنظیم فوق العاده. تلاش مخلوط کردن تصادفی انواع—آنها ممکن است با هم مخلوط بهتر از شما فکر می کنم.

6. شکل مخلوط کردن جعبه های پنجره

این petunias ترکیب زیبایی با واضح تر شاخ و برگ که لایه پشت سر آنها در این تصویر از لورا هارلی. بازی با اشکال مختلف باعث می شود برای یک جعبه پنجره است که همیشه سرگرم کننده نگاه.

اما از سفید باغ داخلی سرپرستی این ظرافت شیک جعبه پنجره. برای طرفداران خنثی و طراحی مینیمالیستی سبک چسبیده با یک جعبه و آبپاش در چند ساده گیاهان مانند پیچک یک راه عالی برای ادامه سبک خود را در خارج از منزل.

8. سبز پر از پنجره جعبه

این گوهر موجود در سنگ تپه بروکلین توسط آنی الماس نشان میدهد که گل نیست تنها darren gould در پنجره جعبه جهانی. متنوع پیچک متنوع چمن و سرو چند از سبز fronds است که این تنظیم به طوری خیره کننده.

9. یک رنگ را انتخاب کنید بر اساس فصل

Cole Williams pretty زمینی حاوی رنگ نارنجی و سفید petunias گل های جعفری و تابستان snapdragons در میان برخی از خیلی سبز تیره انتهایی انگور. رنگ برجسته را در این یک کامل مجموعه ای از شکوفه های بهار و تابستان است. هنگامی که سقوط رول در اطراف شما می تواند جایگزین گل با شاخ و برگ و حتی خربزه و جردس کدو تنبل.

10. رنگین کمان طبقه بندی جعبه پنجره

کوچک تا اواسط اندازه شکوفه در تمام رنگ های مختلف را تشکیل می دهند این جعبه های گرفته شده توسط چارلستون لنز. یک انتخاب گسترده ای از رنگ را به راحتی اضافه کردن پانچ رنگ به قسمت بیرونی خانه خود را.

11. تقابل نور و تاریکی

الکس Thornton شات این زرق و برق دار جعبه های پنجره که شامل انواع گل از جمله lobelias و petunias. رنگ های تیره تر از گیاهان مکمل به نور آبی shudders.

12. Faux گل جعبه های پنجره

کاملا قابل فهم اگر شما فقط یک دو را. این خیره کننده جعبه های پنجره از شانون Morscheck از زندگی با عکس باشد faux گل که تعمیر و نگهداری بسیار آسان تر—بدون نما سبز مورد نیاز است.

شما هرگز نمی توانید به اشتباه با رنگ پر جنب و جوش برای واقعا sprucing تا خود را در جعبه های پنجره. Geraniums در این تصویر از زینت کشاورزان هستند یک مثال کامل از نحوه استفاده از رنگ روشن در یک جعبه پنجره—این آنهایی که به طور خاص واقعا پاپ در برابر تاریکی پنجره و نور زرد رنگ دیوارها.

14. سرشار انتهایی گیاهان

فراوانی سرسبز و انبوه گل می حل برای لخت-به دنبال جعبه پنجره. تریسی از فرش و خشخاش نشان می دهد که چگونه به طور افراطی جریان شکوفه می رود در بهار و تابستان vibes از فضای باز است.

15. پنجره جعبه با یک نوع گل

این کیپ انبار نشان می دهد که چگونه حتی یک نوع گل هنوز هم می تواند نگاه بصری خیره کننده. این پراکندگی از آلو و بنفش و آبی Moon لاله چشمگیر هستند اما دور از مودی با تشکر از پنجره سفید جعبه های مختلف و سایه های آبی در خانه.

16. رنگ های شاد و سبز اضافی

زنده و سبز و سیب زمینی شیرین انگور Supertunias و cleomes آنچه را این punchy پنجره جعبه به طوری خیره کننده. مری ان از فضل در این فضا انتخاب یک زرق و برق دار ترکیبی از رنگ است که هماهنگ فوق العاده خوبی با نور خاکستری سنگ.

17. غیر منتظره پنجره جعبه گل

گل رز نیست اولین کارخانه شما می خواهم نظر برای یک جعبه پنجره اما این اثر از کاترین لوت را نشان می دهد چگونه بلندتر گیاهان چند ساله مثل این کار می تواند در این نوع از فضا. در نظر جسورانه کشاورزان در زیر پنجره های بزرگتر مناسب خانه برای این گل.

18. هجز و انتهایی تاک

مخلوطی از برش تمیز و جریان آزاد گیاهان مانند دیده می شود در این عکس از کارلا تیلور می توانید برای زیبایی متعادل جعبه پنجره. سعی کنید تنظیم گیاهان خود را با بیشتر ساختار کمرنگ گیاهان بالا و آبشاری انگور در زیر آنها را.

19. بیش از حد بودن انتهایی گل

شما هرگز نمی تواند بیش از حد بسیاری از گل و این صورتی روشن petunias از Aly گریر وحشی پنبه عکس ثابت کند که شکوفه تر بهتر. اجازه می دهد تا گیاهان خود را به واقعا خزیدن و دنباله خارج از پنجره خود جعبه به صورت عمدی “بیش از حد رشد” نگاه احساس می کند که مستقیما از کتاب داستان.

20. رنگ انتخابی پالت جعبه

ورزشهای آبی و دیوارهای این خانه تنها تقویت زیبا گیاهان سبز برجسته در این جعبه پنجره. نگه داشتن در ذهن, رنگ خانه خود را و گیاهان چه شما انتخاب می کنید واقعا می توانید پرداخت کردن سبک مانند دیده می شود در این تصویر از پم گریر.

– دوباره ویرایش از یک پست در اصل منتشر شده در 6.17.2010 – DF

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>