فیل تغذیه آناناس پر شده با کراکر. او ایستاده در رودخانه

Pregnant Elephant Fed Pineapple Stuffed With Crackers In Kerala. She Died Standing In River

مجروح فیل راه می رفت تا به Velliyar رودخانه ایستاده بود وجود دارد. او ایستاده است.

برجسته

  • مردم محلی گفته تغذیه فیل یک آناناس پر از ترقه
  • فیل در اطراف راه می رفت در این روستا در درد و گرسنگی
  • او نمی زند یک انسان یک مقام رسمی گفت:

دهلی نو:

یک فیل که باردار بود درگذشت در کرالا ایستاده در آب چهارشنبه گذشته پس از او رو به یکی از وحشیانه ترین اشکال سوء استفاده از حیوانات. او خوردند آناناس پر از ترقه ارائه شده به او گفته می شود توسط برخی از مردم محلی است. این میوه را در دهان او منفجر شد که منجر به فاجعه اجتناب ناپذیر.

حادثه به نور پس از یک افسر جنگل در شمال کرالا شرنور منطقه روایت جزئیات وحشتناک مرگ در رسانه های اجتماعی.

وحشی فیل را ترک کرده بود جنگل پر پیچ و به یک روستای نزدیک در جستجوی غذا است. به عنوان او راه می رفت در خیابان های او ارائه شده بود cracker-لادن آناناس توسط مردم محلی.

qr1u8ki

فیل در اطراف راه می رفت در روستا, در, درد سوزاننده و در گرسنگی است.

“او مورد اعتماد همه است. زمانی که آناناس او خوردند منفجر شد و او باید شوکه شده اند مورد خودش فکر نمی کند اما در مورد فرزند او در حال رفتن به تولد به در 18 تا 20 ماه” جنگل افسر موهان کریشنان بود که بخشی از این تیم واکنش سریع برای نجات فیل نوشت: در Facebook.

چنان قدرتمند بود که انفجار ترقه در دهان او است که او زبان و دهان به شدت مجروح شدند. فیل در اطراف راه می رفت در روستا, در, درد سوزاننده و در گرسنگی است. او قادر به خوردن هر چیزی به دلیل صدمات.

“او نمی زند یک انسان حتی زمانی که او در زد درد سوزاننده در خیابان های این روستا است. او نه له یک خانه. این است که چرا من گفتم او پر از خوبی” آقای کریشنان نوشت: در یک عاطفی توجه داشته باشید در Malayalam همراه با عکس از فیل.

فیل در نهایت راه می رفت تا به Velliyar رودخانه ایستاده بود وجود دارد. عکس ها نشان داد که فیل ایستاده در رودخانه با دهان و تنه در آب شاید برای برخی از تسکین درد غیر قابل تحمل. جنگل افسر گفت که او باید این را انجام داده اند برای جلوگیری از مگس و دیگر حشرات در صدمات.

جنگل مقامات آورده دو اسیر فیل ها که به نام Surendran و Neelakanthan به رهبری او را از رودخانه است. “اما من فکر می کنم او تا به حال یک حس ششم. او اجازه نداد ما در انجام هر کاری” موهان کریشنان نوشت.

پس از ساعت ها تلاش توسط مقامات برای نجات فیل او درگذشت در 4 بعد از ظهر در مه 27, ایستاده در آب است.

vmu8gf2

چنان قدرتمند بود که انفجار ترقه در دهان او است که او زبان و دهان به شدت مجروح شدند.

فیل گرفته شد در داخل جنگل در یک کامیون که در آن جنگل مقامات سوزانده ،

“او نیاز به با توجه به وداع او سزاوار. که ما او را داخل جنگل و در یک کامیون. او غیر روحانی وجود دارد در هیزم در زمین او بازی کرد و بزرگ شد. دکتر که آیا او پس از مرگ به من گفت که او به تنهایی نیست. من می توانم او را حس غم و اندوه هر چند بیان در چهره اش قابل مشاهده نیست با توجه به ماسک خود را. ما سوزانده و او را در pyre وجود دارد. ما متمایل قبل از او و پرداخت ما آخرین جهات” جنگل افسر گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>