عید به جشن در روز دوشنبه در اکثر ایالت; J&K کرالا در یکشنبه

Eid-ul-Fitr To Be Celebrated On Monday In Most States; J&K, Kerala On Sunday

عید نشانه پایان روزه ماه رمضان.

دهلی نو:

سعید فطر را جشن خواهد گرفت در این کشور روز دوشنبه به جز در جامو و کشمیر و کرالا خواهد شد که در آن مشخص شده در دوشنبه روحانیون گفت: در روز شنبه.

شاهی امام دهلی جاما Ahmed Shah Bukhari گفت: به عنوان ماه نمی تواند اندیش در شنبه مسلمانان جشن عید روز دوشنبه خبرگزاری PTI گزارش شده است.

این جشنواره به مناسبت پایان روزه ماه رمضان را جشن خواهد گرفت در سراسر جامو و کشمیر و کرالا در روز یکشنبه.

“سعید فطر را جشن خواهد گرفت در جامو و کشمیر فردا (یکشنبه) به عنوان ماه بوده است اندیش” مفتی اعظم جامو و کشمیر نصیر-ul-Islam گفت: در سرینگر.

او از مردم می خواست که در مناطق قرمز به دعا در خانه و کسانی که در مناطق سبز به ارائه نماز در برخی از مکان تعیین شده و نه در مساجد.

“اما مردم باید پوشیدن ماسک حفظ فاصله اجتماعی و دعا در اعداد کوچک — در حدود 10 تا 20 نفر,” او اضافه شده است.

در کرالا روحانیون بود جمعه گفت که عید را جشن خواهد گرفت در روز یکشنبه. بخاری نیز در دادگاه تجدید نظر به مردم ارائه عید نماز در خانه های خود.

جلسه Ruyat-e-Hilal کمیته Imarat-e-Sharaiyah-Hind برگزار شد در اینجا در طول روز در دهلی نو. پس از آن جلسه اعلام شد که ماه بود اندیش در دهلی نو و نیز وجود دارد هیچ گزارش از هر بخشی از کشور بیانیه ای از علمای-e-Hind گفت.

مولانا Muizuddin از Ruyat-e-Hilal کمیته اعلام کرد که اولین Shawwal falls, on May 25, بنابراین سعید فطر را جشن خواهد گرفت در روز دوشنبه.

Jaimiat علما-e-Hind به دادگاه تجدید نظر به مردم پایبند به اجتماعی فاصله و مستند رهنمودهای دولت و ماندن در خانه برای ارائه عید namaz.

این خواهد بود که شاید اولین بار است که وجود خواهد داشت هیچ جرم نماز در مساجد و idgahs در سراسر کشور به عنوان دولت ممنوع انواع مراسم دینی برای جلوگیری از گسترش coronavirus.

عید نشانه پایان روزه ماه رمضان.

(با ورودی از PTI)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de