بانک مرکزی اتحادیۀ اروپا در پایان می گوید: ما احتمالا در گذشت بدترین coronavirus بحران

بانک مرکزی اروپا (ECB) رئیس جمهور کریستین لاگارد آدرس یک کنفرانس خبری در نتیجه نشست خود در فرانکفورت آلمان 23 ژانویه 2020.

رالف Orlowski | ایسنا

کریستین لاگارد رئیس جمهور از بانک مرکزی اروپا معتقد است که جهان ممکن است از گذشته بدترین coronavirus بحران اما گفت که بازگشت به وضعیت موجود بعید است.

صحبت کردن در طول آنلاین شمال نور اجلاس روز جمعه گفت: “ما احتمالا باید به تصویب بالاترین نقطه و من می گویم که با برخی از بیم و هراس به دلیل دوره وجود دارد می تواند موج دوم.”

بانک مرکزی اتحادیۀ اروپا برآورد کرده است که تولید ناخالص داخلی در منطقه یورو کاهش یافت و از 16% در دو چهارم از سال 2020 است. با این حال بانک مرکزی انتظار دارد که رشد را انتخاب کنید تا در ماه های آینده به عنوان منطقه یورو اقتصاد بازگشایی شده است. پس از انقباض 8.7 درصد برای کل سال 2020 بانک مرکزی پیش بینی کرد ارتجاعی از 5.2 درصد در سال 2021 و 3.3 درصد در سال 2022.

لاگارد هشدار داد که بهبود “است که به طور ناقص و ممکن است فرآیندی,” تکرار است که جهان نمی خواهد همان خواهد شد پس از این بیماری همه گیر.

برخی از مدل های کسب و کار را به مبارزه برای زنده ماندن و انطباق با دنیای جدید در حالی که شرکت های دیگر ایجاد خواهد شد به آدرس یک تغییر واقعیت, او گفت:. در یک جهان که در آن نزدیکی ممکن است بیش از لاگارد گفت: “این احتمال وجود دارد که تجارت خواهد بود به طور قابل توجهی کاهش می یابد.”

“ما باید بسیار توجه به کسانی که آسیب پذیر هستند,” او اضافه شده است.

بانک مرکزی اروپا اعلام کرد در اوایل این ماه گسترش در اندازه و مدت آن باند اضطراری-خرید در برنامه. بانک مرکزی متعهد به خرید 1.35 تریلیون یورو بدهی دولت حداقل تا ژوئن 2021.

جلسه پنجشنبه منتشر شد نشان داد که بانک مرکزی اروپا مورد بحث اثربخشی سیاست های پولی خود را در تلاش برای پرداختن به نگرانی های مطرح شده توسط آلمان دادگاه قانون اساسی که حکومت ممکن است که برخی از جنبه های بانک مرکزی اروپا سیاست بودند و نه حقوقی.

سیاستگذاران گفت: در جلسه خود که “وجود شواهد کافی که اقتصاد منطقه یورو را شانس بسیار بدتر بدون سیاست محرک اقتصادی از دارایی خرید.”

صحبت های جمعه لاگارد افزود: “بانک مرکزی باید پاسخ انبوه به چالش. هیچ سوال در ذهن من است که ما نیاز به استفاده از تمام ابزار در دسترس است.”

محرک های مالی

برای رسیدگی به بحران اقتصادی اروپا در حال مذاکره جدید محرک های مالی بر اساس پیشنهاد مطرح شده توسط کمیسیون اروپا در ماه مه به بالا بردن 750 میلیارد یورو از بازارهای عمومی. طرح اصلی این است که برای توزیع 500 میلیارد دلار در قالب کمک های مالی و 250 میلیارد دلار در وام.

وجود اختلافات عمیق میان کشورهای عضو در مورد این طرح. آنها با توجه به مذاکره آن را یک بار دیگر در تاریخ 17 ژوئیه در جلسه فیزیکی در بروکسل, بلژیک.

لاگارد روز جمعه گفت که او فکر نمی کند که وجود خواهد داشت یک توافق نهایی در اجلاس و مذاکرات بیشتر را از محرک های مالی مستقر شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>