بانک مرکزی اروپا مجموعه ای به مقیاس محرک به عنوان داده های جدید می تواند نشان دهنده نیاز به کار بیشتر

کریستین لاگارد رئیس بانک مرکزی اروپا صحبت می کند به رسانه ها پس از نشست بانک مرکزی اروپا مدیره در بانک مرکزی اروپا در روز 12 مارس سال 2020 در فرانکفورت آلمان است.

توماس Lohnes

بانک مرکزی اروپا (ECB) است که انتظار می رود به افزایش آن coronavirus بحران دارایی-برنامه خرید در این هفته جلسه نگرانی از کاهش تورم و شدیدترین انقباض اقتصادی پس از جنگ جهانی دوم برای منطقه یورو.

در ماه مارس بانک مرکزی اروپا پرده برداری از آن همه گیر اضطراری خرید برنامه (PEPP) که آن را ببینید خرید 750 میلیارد یورو ($819 میلیارد دلار) در منطقه یورو اوراق قرضه دولتی در این سال است. تحلیلگران در حال حاضر در انتظار آن به افزایش این تعداد است.

“ما 60% احتمال که بانک مرکزی اروپا را افزایش خواهد داد آن خرید دارایی های هدف در پنجشنبه احتمالا با 500 میلیارد یورو” فلوریان Hense از Berenberg اقتصاد نوشت: در یک تحلیلگر توجه داشته باشید.

“غم انگیز کارکنان پیش بینی برای رشد و تورم خواهد شد آن را آسان برای توجیه مانند تصمیم گیری است.”

کارکنان پیش بینی تورم و رشد اقتصادی نیز به احتمال زیاد کاهش داد و این هفته حداقل در کوتاه مدت و شاید میان مدت.

“(رئیس بانک مرکزی اروپا) کریستین لاگارد نظرات نشان می دهد که بانک مرکزی اروپا اتخاذ خواهد شد پایه پیش بینی برای منطقه یورو رشد جایی بین آن متوسط و شدید حالات — به عبارت دیگر در اطراف -9% در سال 2020 5 درصد در سال 2021 و 3 درصد در سال 2022 با تیتر تورم در با 0.3% 1.0%, 1.5 درصد” Frederik Ducrozet و نادیا غربی از Pictet مدیریت ثروت نوشت: در یک توجه داشته باشید.

لاگارد تاکید شده چندین بار است که بانک مرکزی نمی تواند “تنها بازی در شهر” و ممکن است خوش آمدید بلند پروازانه کمیسیون اروپا پیشنهاد اتحادیه اروپا بازیابی صندوق و اقدامات مالی گرفته شده و یا مورد بحث در سراسر منطقه یورو است.

اما با وجود این مالی پاسخ بانک مرکزی اروپا بعید است که برای اقامت غیر فعال آن را به عنوان چهره خطر تورم پایین تبدیل به کاهش قیمت ها و تکه تکه شدن از منطقه یورو.

“نگرانی در مورد کاهش قیمت ها ریسک برجسته و برجسته تر در حساب آوریل نشست سیاست” نوشت کن Wattret ارشد اروپایی اقتصاددان از IHS Markit در یک گزارش. “آن برجسته شد که از زمان شروع این بیماری همه گیر کوروناویروس احتمال تورم زیر صفر بود افزایش قابل ملاحظه ای با توجه به گزینه ضمنی احتمالات با اشاره به خطر قابل توجهی از کاهش قیمت ها.”

در علاوه بر این به افزایش PEPP خرید حجم بانک مرکزی اروپا با گزینه های دیگر. آن می تواند تغییر شرایط خود را محکم نرخ بهره سیستم به بیشتر سخاوتمندانه و می تواند شروع دقیق ارتباطات در مورد سرمایه گذاری مجدد سیاست های متصل به PEPP برنامه. در بالای آن, آن را نیز می تواند اشاره در بزرگ شدن دارایی استخر شامل اعتبار درجه زیر سرمایه گذاری معمولا به عنوان “آشغال” اوراق قرضه.

“هر آنچه که بانک مرکزی اتحادیۀ اروپا می کند و در آن به طور منظم حاکم بر جلسه شورا در ژوئن 4 به تعداد بیشتر به عنوان یک سیگنال از یک اصل اقتصادی محرک” Berenberg را Hense اضافه شده است.

“هنوز سیگنال دفعات مشاهده شده است. به خصوص در زمان اوج عدم قطعیت است.”

اصلاح: نقل قول در این داستان به روز شده است تا منعکس کننده که بانک مرکزی اروپا انتظار می رود به افزایش محرک آن 500 میلیارد یورو رسید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>