ایستمن کداک بالا اجرایی گزارش کردم مغلوب ساختن پیشی جستن مقابله ثروت باد آورده در یک 'درک'

گتی ایماژایستمن کداک روز دوشنبه خود اعطا رئیس اجرایی گزینه برای 1.75 میلیون سهم به عنوان نتیجه آنچه که یک فرد

توسط ELEMENTORSITE در 12 مرداد 1399

گتی ایماژ

ایستمن کداک روز دوشنبه خود اعطا رئیس اجرایی گزینه برای 1.75 میلیون سهم به عنوان نتیجه آنچه که یک فرد آشنا با این ترتیب به عنوان یک "درک" با هیئت مدیره خود را که قبلا نه ذکر شده در قرارداد کار و نه ساخته شده است.

یک روز بعد دولت از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام $765 میلیون تامین مالی مقابله با Eastman Kodak و در روزهای پس از آن سهام افزایش یافت کسانی که گزینه های اضافی در حال حاضر برگزار می شود رئیس اجرایی جیم Continenza به ارزش ده ها میلیون نفر.

تصمیم به اعطای Continenza گزینه هرگز رسمی و یا ساخته شده را به یک توافق الزام آور است که چرا آن اعلام نشده اما با توجه به این فرد آشنا با آرایش. گزینه اعطا شد به سپر Continenza کلی سهام این شرکت از رقیق شده با 100 میلیون دلار اوراق قرضه قابل تبدیل مقابله مسجل در مارس 2019 به کمک ایستمن کداک شناور باقی می ماند با توجه به این فرد حساب.

در حالی که کداک رویکرد جایز است آن را غیر معمول است چرا که مدیران پرداخت می شود به رشد یک شرکت را در دراز مدت ارزش و معمولا داده های اضافی جبران شخصا برای پوشش حوادث که ممکن است قیمت سهم چند کارشناسان گفت.

کداک فاش گزینه های سهام جایزه به Continenza در یک پرونده به آمریکا کمیسیون بورس و اوراق بهادار بود که قبلا گزارش شده است. اما فرد آشنا با آرایش به رویترز گفت که معامله رخ داده است به دلیل آشنایی با هیئت مدیره است.

که تنظیم گزارش ایسنا برای اولین بار میریزد نور در ایستمن کداک را از دست داده و غیر منتظره ثروت باد آورده خود را برای مدیران ارشد.

یک ایستمن کداک سخنگوی گفت که Continenza تا به حال هیچ نظر. این نماینده گفت: دستاوردهای منعکس افزایش قیمت سهم هستند و تنها بر روی کاغذ: Continenza او گفت: "مؤمن قوی در آینده از این شرکت و هرگز به فروش یک سهم از سهام."

قبل از این هفته تامین مالی معامله این شرکت هشدار داد سرمایه گذاران آن را در خطر نیست در ادامه به عنوان یک نگرانی رفتن اما این افزایش با توافق با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در روز سه شنبه به عرضه مواد تشکیل دهنده.

به عنوان یک نتیجه Continenza داشت در پایان این هفته به مبلغ حدود 83 میلیون دلار پس از حدود 10 برابر افزایش در ایستمن کداک سهام نسبت به حدود 53 میلیون دلار در دستاوردهای او را دیده بودند آن را برای گزینه های اضافی با توجه به تحلیل رویترز از شرکت براده.

حدود 29 درصد از گزینه های Continenza دریافت شده در دوشنبه مقرره بلافاصله به او حق را به پول نقد آنها را به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

عرض جغرافیایی گسترده ای

در حالی که اکثر شرکت های بزرگ تخته و کمیته عرض جغرافیایی گسترده ای در اعطای گزینه سه اداره شرکت کارشناسان در مصاحبه با رویترز گفت: این حرکت به کاهش تاثیر رقت در Continenza است سهام خود را در شرکت بدون قبل از تعهد قراردادی غیر معمول بود.

"جبران کمیته است برای محافظت از مدیر عامل شرکت از هر اثر سوء بر قیمت سهام" گفت: Sanjai Bhagat, یک استاد امور مالی در دانشگاه کلرادو است. "آن را به مدیر عامل شرکت در مورد فکر می کنم در دراز مدت ارزش است."

یک چهارم متخصص رابین Ferracone مدیر اجرایی جبران مشاور Farient مشاوران گفت: ممکن است شرکت ارائه چشم انداز گزینه های اضافی به مدیران به عنوان آنها کار می کرد به سمت اوراق قرضه قابل تبدیل ارائه — برای جلوگیری از آنها "disincentivized" به مهر و موم معامله کمک خواهد کرد که شرکت اما به طور بالقوه آب کردن دارایی های خود را.

گزینه های اضافی تعلق می گیرد به Continenza سابق ارتباطات اجرایی شد و تایید شده توسط هیئت مدیره جبران کمیته در روز دوشنبه سخنگوی گفت. سهامداران رای داده بودند در ماه مه این سال برای افزایش سهام در دسترس برای اجرایی جبران.

"مسئله این است که هیئت مدیره می خواستم مطمئن شوید که مدیر عامل شرکت کرده بود همان اقتصادی تراز همانطور که فکر زمانی که او در زمان کار" گفت: یک فرد نزدیک به این شرکت است.

این شرکت در بازار سرمایه شروع به پریدن کرد از کمی بیش از 100 میلیون دلار در آغاز هفته به تقریبا 1 میلیارد دلار روز جمعه پس از معامله.

ایستمن کداک نیز اعطا گزینه های روز دوشنبه به سه نفر دیگر از مدیران به ارزش $712,000 هر یک با توجه به نظارتی براده. کداک کاهش یافته است به نظر دلیلی برای این جایزه.

این شرکت تلاش کرده است به دوباره اختراع خود را از یک دوربین ضعیف شرکت پس از ظهور از ورشکستگی در سال 2013. انتخاب آن توسط دولت ایالات متحده برای تولید کلید دارویی مواد تعجب بسیاری از تحلیلگران صنعت که انتظار چنین معامله برای رفتن به یک نام ژنریک دارو ساز.

دولت ایالات متحده برای توسعه بین المللی سرمایه گذاری پارسیان منتشر شد در تاریخ 28 ژوئیه در بیانیه ای به نقل از Continenza عنوان کرد و گفت: "کداک خواهد شد نقش مهمی در بازگشت از آمریکا قابل اعتماد دارویی زنجیره تامین است."

رئیس جمهور تهمت هم محور توسعه است. "من می خواهم تبریک به مردم در کداک او گفت:" در یک کنفرانس مطبوعاتی. "آنها کار کرده ام بسیار سخت است."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن