دستگاه emsجدیدترین متد ورزشی

 دستگاه ems کارایی بیشتری کار کنند و باعث میشوند که شما بتوانید با توان بیشتری حرکات را انجام دهید.دستگاه

توسط مدیر سایت در 25 تیر 1402

 دستگاه ems کارایی بیشتری کار کنند و باعث میشوند که شما بتوانید با توان بیشتری حرکات را انجام دهید.دستگاه emsجدیدترین متد ورزشی در دنیاست.

جهت خرید دستگاه ems تماس بگیرید.

که در آن تمامی و یا بخشی از گروه های عضلانی بدن به صورت همزمان فعال می گردند. دستگاه ems یک ابزار قدرتمند تمرینی برای همه، یک ابزار ریکاوری ورزشی بعد از ورزش برای ورزشکاران و همچنین یک ابزار توانبخشی برای افراد آسیب دیده و یا کم توان است. به طور کلی برای انجام ورزش EMS با محدودیت مکانی روبرو نیستید زیرا می توان از دستگاه های این ورزش در تمامی مکان ها استفاده کرد.

همچنین گرم کردن پیش از تمرین و جلسات ریکاوری از جمله دیگر موارد پرکاربرد دستگاه EMS هستند و به طور کلی تر توانبخشی و درمان اصلی ترین هدف و کاربرد این دستگاه ها می باشد. تا به اینجای مقاله شاید علاقه خود به دستگاههای (EMS) را از دست داده باشید.این دستگاهها گران قیمت میباشند و علم میگوید که احتمالا اثر گذاری آنها در مقیاس زیاد بعید میباشد.با این بیان اگر قیمت این دستگاهها برای شما اهمیتی ندارد و تنها کنجکاو هستید که ببینید آیا این دستگاه میتواند به شما در افزایش قدرت کمک کند یا خیر پس بهتر است نحوه کار درست با آنها را بیاموزید.اگر میخواهید بیشترین شانس در دریافت مزایای این دستگاهها را داشته باشید باید از چند قانون کلی پیروی کنید. بهتر است از این دستگاه همراه با سرم، روغن های گیاهی یا سلول درمانی استفاده کنید. درد پس از آسیب و یا اسپاسم های عضلانی با استفاده از این متد تمرینی همراه ورزش و یا حتی بدون ورزش، و به صورت استفاده غیر فعال کاهش و بهبود میابد.
با توجه به اینکه دستگاه EMS با درگیر کردن عضلات آنها را وادار به پاسخگویی و تحرک می­کند، می­توان انتظار داشت که این وسیله سهم بالایی در کاهش حجم چربی بدن به ویژه چربی­های موضعی بازی نماید. EMS TRAINING IRAN Beast&Beauty Micro Studio میکرو استودیومیکرو استودیو یا همان استودیوی کوچک در باشگاه بدنسازی خود یا در مکانی خصوصی(MICROSTUDIO) همیشه می میخواستید یک کسب و کار را شروع کنید که نیاز به سرمایه گذاری کم مالی داشته باشد و در نگهداری مقرون به صرفه باشد؟ به طور خلاصه کار با وزنه شامل انقباض عضلات به طور مکرر میشود و واکنش آنها به این انقباضات مکرر افزایش رشد و افزایش قدرت میباشد.دستگاههای (EMS) نیز ماهیچهها را بارها و بارها منقبض میکنند پس به شکل تئوری باید قادر به تحریک عضلات به رشد باشند.اما در واقع اینطور نیست.تا کنون هیچ تحقیقی نشان نداده است که تحریک الکتریکی عضلات میتواند به شکل قابل توجهی باعث رشد عضلات شود.اما اگر فلسفه رشد عضلات را در نظر بگیرید این موضوع غافلگیر کننده نمیباشد.این دستگاهها قادر به افزایش بار الکتریکی در عضلات نیستند که این امر یعنی اصل اضافه بار در این حالت وجود ندارد و از طرفی هیچ دامنه حرکتی نیز وجود ندارد که نقش مهمی را در رشد عضلات ایفا میکند.خلاصه مطلب این است که دستگاههای (EMS) باعث یک تحریک ضعیف برای رشد عضلات میشوند و نباید آنها را یک دستگاه عضله سازی در نظر گرفت.

این تکنولوژی بعدها در ورزش حرفه ای نیز معرفی شد و در ابتدا تنها به توانبخشی ورزشکاران مجروح می پرداخت، تحقیقات در زمینه EMS TRAINING نشان داد که این روش تمرینی علاوه بر توانبخشی منجر به افزایش قابل توجهی از استقامت، توان بدنی و تناسب اندام ورزشکاران میشود. از یکسو؛ قرار است سطح کیفی دو محصول پادرا پلاس و کارون با نصب پیشرانه جدید M24 پلاس همراه با یک گیربکس ارتقایافته ششدنده به چهار ستاره کیفی برسد و تلاش بر این است که پیکاپ صحرا (نسخه دودیفرانسیل کارون با موتور و گیربکس مذکور) نیز از ابتدا با چهار ستاره کیفی به بازار بیاید. به شخصه معتقدم انقلاب اصلی دستگاه EMS در دنیای مدرن، بیشتر از اینکه نیاز بخش پزشکی را تامین کرده باشد لبخند رضایت را بر لبان ورزشکاران و دوستداران ورزش نشانده است. با دنیای مدرن و تکنولوژی حرکت کنید. هدف تیم یونیک پالس موفقیت و رشد کسب و کار شماست، ما گام به گام از لحظه شروع با شما هستیم و از کسب و کارتان حمایت میکنیم . در ابتدای کار با دستگاههای ورزش الکتریکی EMS کاهش چشمگیر سایز خواهید داشت که البته در جلسات اول تنها سایز کاهش پیدا میکند اما با گذشت زمان و طی جلسات بیشتر، کالریسوزی بیشتر و در نهایت کاهش وزن خواهید داشت.منبع