درام رول لطفا! 2020 کوچک/دانلود مسابقه جایزه بزرگ برنده است…

ما با دریافت صدها نفر از مطالب از مردم در سراسر ایالات متحده و جهان است. آرژانتین, استرالیا, کانادا, آلمان, هنگ کنگ, هند, ایتالیا, کنیا, مکزیک و انگلستان هستند فقط *برخی* از کشورها از آن مردم فرستاده شده فضاهای خود را در چهار براکت: کوچک (751-1,000 فوت مربع) و کوچکتر (501-750 فوت مربع) کوچک (251-500 فوت مربع) و ریزه کوچک (250 متر مربع یا کمتر).

اما یکی از آخرین گام: انتخاب نهایی گرند-برنده جایزه از آن چهار فینالیست. و در حال حاضر ما یک به روز رسانی و آن را یکی از بزرگ است. هفته گذشته ما کارشناس داوری پانل متشکل از Maxwell رایان, Apartment Therapy بنیانگذار و مدیر عامل شرکت مالوری Fletchall محتوای خالق و محصول سبک پشت رزرو خانه اریکا Woelfel معاون رئیس جمهور از رنگ و خلاق خدمات در رنگ Behr شرکت—ملاقات (تقریبا البته) برای تصمیم گیری جایزه برنده, که برنده اضافی $3,000. بدون ado بیشتر, ما هیجان زده تا اعلام کند که…

میشل Spetner است که جایزه برنده 2020 کوچک/مسابقه سرد!

هر سه قضات او را دوست داشت خانه را انتخاب وجدان جزئیات و طبیعت-فراخوانی طرح رنگ.

“رنگ رنگ انتخاب شده این فضا یک برنده در کتاب من! می گوید:” مالوری Fletchall محتوای خالق و محصول سبک پشت رزرو خانه. “گرم و خنثی پالت نه تنها تسکین دهنده, اما آن را نیز اجازه می دهد تا جزئیات تاریخی به درخشش.”

اریکا Woelfel معاون رئیس جمهور از رنگ و خلاق خدمات در رنگ Behr شرکت (که اسپانسر مسابقه) بود به خصوص کشیده شده به آپارتمان را با نور طبیعی و باز بودن و همچنین کردار پشت طراحی آن از تداوم آن خاکی سبز رنگ به آن گوهر از حمام. “این خانه انتخاب شد به عنوان برنده به دلیل آن است که یک فضای کوچک است که واقعا زندگی, زیادی,” او می گوید. “آن را آسان ببینید که چگونه هر یک از مواد ثابت عناصر مبلمان و دکور قطعه انتخاب شد و قرار داده شده با مراقبت. هر قطعه منحصر به فرد است اما مرتبط است.”

چیدن قهرمان آسان نبود اطمینان ماکسول رایان, Apartment Therapy بنیانگذار و مدیر عامل شرکت. “این بود که از دیدگاه من سخت ترین سال من تا کنون دیده ام در کوچک ما/دانلود, مسابقه, تاریخ,” او می گوید. “این یک ادای احترام به چگونه قوی کوچک سرد جنبش تبدیل شده است بیش از 10 سال گذشته و تعداد واقعا کوچک و خانه های زیبا کردن نمودار.”

ماکسول می گوید که در اوایل تکرار این مسابقه هر یک از این سال چهار براکت برندگان را برنده جایزه بزرگ. اما آنچه در آن پایین آمد به این سال است که میشل آپارتمان “بسیار قوی بود همه در اطراف” او توضیح می دهد. “این یک طرح زیبا با جریان از جلو به عقب. این دلگرم کننده محل کوچک ومحصور یک اتاق خواب. این گیاهان و نور از سه طرف. آن را به یک آشپزخانه/غذاخوری که شما می توانید تصور کنید با صرف ساعت های بسیاری را در طول صرف شام در. اما coup de grace شد و خیره کننده با استفاده از نرم سبز رنگ طول می کشد که در آن همه با هم در یک متحد بیانیه. آن را بزرگترین و یا کوچکترین, اما آن را فقط حق.”

میشل یک طراح چشم انداز در کالیفرنیا که سهام خود را برنده آپارتمان با شریک زندگی آنتونیو.

زن و شوهر اجاره از میشل مادر کاترین Spetner معمار و هنرمند که صاحب ساختمان خود را. زمانی که میشل مامان اولین ساختمان خریداری شده در سال 2014 چه در حال حاضر میشل و آنتونیو آپارتمان شده بود محروم را به خاتم با درب داخلی و یا حمام. و این که چگونه میشل به پایان رسید تا با یک معامله شیرین در روده رنو: “[من و مامان] به نام من این نقل قول را تمام کردن ‘مشتری’ پس من ساخته شده تصمیم گیری و تحت فشار قرار دادند اما او از نظر مالی حمایت آن” میشل توضیح می دهد. “واقعا وجود دارد هیچ راهی که من می توانم خلاق آزادی در غیر این صورت.”

در طی چند ماه میشل کار می کرد با مادرش به تجدید نظر خانه طرح و تصور جدید و باز پرنیان نیز برانگیخته اصلی 1926 رفت و آمد آپارتمان. “بخش عظیمی از ما عوض شد که ما می خواستیم آن را به احساس می کنم مثل این همان خانه است که می شده اند اما به طور کامل مدرن و راحت و بسیاری از ابزار” میشل توضیح می دهد.

یکی از راه های اصلی آنها به دست آورد این (و هزینه های نگهداری پایین) او می گوید که بیشتر امید بستن برای استفاده مجدد مواد اغلب از زیستگاه برای بشریت بازگرداند. برای مثال که نوار ساخته شده در اتاق نشیمن بود اما منهای هر درب به طوری که آنها repurposed کابینت آشپزخانه از بازگرداندن آن را به یک نگاه. و خیره کننده, گاراژ, گذرگاه آنها ابداع بین اتاق نشیمن و چه در حال حاضر اتاق خواب ؟ آن سه 10-lite درب تماس بگیرید بازگشت به دهه های 1920 و آمد از یک ساختمان بازیافت فروشگاه “اما ما نصب شده و آنها را در راه است که هرگز نصب شده در یک دهه 1920 آپارتمان—وجود نمی توانست یک باز ارتباط بین اتاق خواب و اتاق نشیمن.”

در حال حاضر آشپزخانه بسته شده بود و به عنوان یک اتاق خواب و آشپزخانه بوده و در حال حاضر خوابه) بنابراین میشل و مادر او تصمیم گرفت به این زندگی-منطقه-جدا کردن ستون های ساخته شده مطابق با آنها را به ستون های مختلف در یک آپارتمان در ساختمان است.

امروز در هر منطقه از صفحه اصلی استفاده می شود به پتانسیل کامل خود را در راه است که با این نسخهها کار بهترین برای میشل و آنتونیو: سابق تخت مورفی منطقه در حال حاضر خانه های یخچال و فریزر. گنجه شد شربت خانه. باریک نیمکت متناسب با روی بالکن در حال گسترش در این منطقه زندگی می کنند.

“من در واقع فکر می کردم که ما تا به حال 650 متر مربع تا زمانی که من اندازه گیری برای مسابقه و مانند ‘Oh my god, ما 590? که حتی کوچکتر از من فکر کردم” میشل می گوید. “اما آن را فقط احساس می کند مانند یک اندازه کامل خانه در راه است, حتی اگر آن را بسیار کوچک است.”

رنگ رنگ—که در آن Instagram followers به خصوص عشق—نیز به طور همزمان کلاسیک و غیر منتظره است. میشل مامان, مخلوط, سایه پایان با خنثی-esque خاکستری مایل به سبز است که مکمل هر دو آپارتمان دکور و شکوه سبزها در خارج از خود ویندوز.

میشل می گوید: او را هیجان زده و مفتخر به برنده مسابقه است. “ما در طراحی فضاهای آپارتمان برای ما,” او می گوید: “من در واقع هرگز در نظر گرفته می شود وجود منافع عمومی در آپارتمان ما! آن را در واقع بهترین دوست من Beth که اتفاق افتاده است برای دیدن کوچک/مسابقه سرد و گفت: ما باید وارد کنید!”

یکی از میشل بزرگترین قطعه از مشاوره برای افرادی که می خواهید به تقلید از او کوچک/سبک سرد است که “نه همه چیز را به بازی می شود و از همان سبک و یا عصر و حتی آن را به نگاه خوب و درست است.” به عنوان مثال او امتیاز به میز قهوه ساخته شده از لترپرس فونت کشو با یک پوشش شیشه ای در بالای پیچ تند که او با استفاده از به فروشگاه او tchotchke مجموعه است. “این بسیار التقاطی” او می گوید. “این فقط متناسب با دلیل آن را به من.”

تبریک میشل و تشکر از شما به هر کسی که وارد شد و رای دادند!

اتمام خانه های دیگر سه سال 2020 کوچک/دانلود مسابقه براکت برندگان در اینجا:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de