Dr. Anthony Fauci می گوید کنگره در بخش هایی از ایالات متحده در حال دیدن یک “افزایش نگران کننده’ از coronavirus عفونت

کاخ سفید مشاور بهداشت Dr. Anthony Fauci گفت: بخش هایی از ایالات متحده شروع به دیدن یک “افزایش نگران کننده” در coronavirus عفونت.

در حالی که ایالت نیویورک است که شاهد کاهش در Covid-19 موارد دیگر کشورهای در حال دیدن یک افزایش در مواردی که “منعکس کننده افزایش در جامعه گسترش” Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: در طول یک جلسه قبل از خانه انرژی و تجارت کمیته. “این چیزی است که من واقعا نگران است.”

Coronavirus که بیمار بیش از 2.4 میلیون آمریکایی همچنان به سرعت در حال گسترش در سراسر ایالات متحده است. همانطور که از روز دوشنبه آمریکا هفت روز به طور متوسط از عفونت های جدید افزایش بیش از 30 درصد در مقایسه با هفته پیش با توجه به تحلیل CNBC از دانشگاه جانز هاپکینز داده است. موارد در حال رشد 5 درصد و یا بیشتر در 26 ایالت از جمله آریزونا و تگزاس فلوریدا و اوکلاهما. Coronavirus بستری شدن در بیمارستان در حال افزایش نیز هست.

ایالات متحده موارد افزایش یافته بود به حدود به طور متوسط 30000 عفونت در هر روز در اوج شیوع قبل از plateauing به حدود 20,000 عفونی در روز Fauci گفت. “در حال حاضر ما قصد داریم تا [دوباره]. چند روز پیش وجود دارد 30,000 عفونت های جدید.”

“است که بسیار سخت به من,” او گفت:.

وجود دارد مورد تایید FDA برای درمان coronavirus. آمریکا مقامات بهداشتی و دانشمندان در حال مسابقه به توسعه یک واکسن که Fauci انتظار آماده خواهد شد در اوایل سال آینده.

Fauci قانونگذاران گفت “ما نیاز به مراقب باشید” که دانشمندان ثابت بالقوه واکسن ایمن و موثر قبل از آن توزیع شده است.

“من می تواند بسیار نا امید اگر ما شروع به پریدن کرد و به یک نتیجه گیری قبل از ما می دانستند که یک واکسن بود واقعا امن و واقعا موثر است چرا که من نمی خواهم دائمی ابهام از دانستن آن است که آیا واقعا امن و واقعا موثر,” او گفت:.

دانشمندان می گویند آنها هنوز در حال یادگیری در مورد جنبه های کلیدی این ویروس از جمله چگونه سیستم ایمنی بدن پاسخ می دهد هنگامی که یک فرد در معرض است. پاسخ آنها می گویند ممکن است پیامدهای زیادی برای توسعه واکسن از جمله چگونه به سرعت می توان آن را مستقر است.

یک مطالعه اخیر منتشر شده در طبیعت طب در بر داشت coronavirus آنتی بادی ممکن است در گذشته تنها دو تا سه ماه پس از یک فرد آلوده می شود با Covid-19. محققان 37 بدون علامت مردم, کسانی که هرگز به توسعه علائم در Wanzhou منطقه از چین است. آنها در مقایسه پاسخ دهی آنها به 37 نفر با علائم.

Fauci شنبه تصریح کرد که دانشمندان نمی دانم چه مدت مردم محافظت می شود پس از یک عفونت کروناویروس.

“این به احتمال زیاد شما محافظت می شود اما ما نمی دانیم که چه مدت شما در حال محافظت” او گفت:.

سیاه آمریکایی ها به طور نامتناسبی گرفتن بیمار و در حال مرگ از coronavirus. مردم سیاه و سفید را تشکیل می دهند نزدیک به 13 درصد از جمعیت ایالات متحده ساخته شده اما تا 23 درصد از همه Covid-19 مرگ و میر ناشی از ژوئن 3, با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

در طول جلسه Fauci خواسته شد با تشکر. بابی راش یک دموکرات از ایلینوی, آیا نژادپرستی نهادی کمک به نامتناسب تاثیر این ویروس تا به حال در آمریکایی های سیاه و سفید. این متخصص بیماری های عفونی گفت: “بله.”

“آفریقایی-آمریکایی جامعه دچار از نژادپرستی برای یک دوره بسیار طولانی از زمان,” او گفت:. “و من نمی توانم تصور کنید که نه کمک به این شرایط است که آنها پیدا کردن خود را از لحاظ اقتصادی و در غیر این صورت پس از پاسخ کنگره بله است.”

او همچنین در مورد خواسته آمریکا Covid-19 مرگ و میر به طور کلی. در حالی که موارد و بستری شدن در بیمارستان در حال افزایش مرگ و میر به نظر می رسد در حال کاهش است. Fauci قانونگذاران گفت که مرگ و میر عقب موارد و بستری شدن در بیمارستان.

ممکن است مرگ و میر می تواند بالا برود همانطور که بیشتر مردم برای رفتن به بیمارستان, او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو

دیدگاهتان را بنویسید