اقامت در خانه سفارشات در نظر گرفته شده برای جلوگیری از گسترش این coronavirus می تواند در نهایت باعث “آسیب جبران ناپذیر” اگر تحمیل بیش از حد طولانی کاخ سفید مشاور بهداشت Dr. Anthony Fauci گفت CNBC در روز جمعه.

“من نمی خواهم مردم را به فکر می کنم که هر یک از ما احساس می کنید که ماندن قفل شده را برای یک دوره طولانی از زمان است که راه رفتن” Fauci گفت: در مصاحبه ای با CNBC مگ erp pmi در “نتیجهی گزارش.”

او گفت که ایالات متحده تا به حال به موسسه شدید اقدامات به دلیل Covid-19 نفر شد انفجار پس از آن. “اما در حال حاضر زمان بسته به جایی که شما هستند و آنچه که وضعیت خود را برای شروع به طور جدی نگاه بازگشایی اقتصاد بازگشایی این کشور به سعی کنید به عقب بر گردیم به برخی از درجه ای از حالت عادی است.”

اما Fauci همچنین هشدار متحده در برابر کاهش اجتماعی فاصله اقدامات بیش از حد به سرعت اضافه کردن آنها باید “بسیار مهم احتیاطی.”

“به طور کلی من فکر می کنم بسیاری از کشور های در حال انجام آن را در یک راه عاقلانه” او گفت:. “وجود دارد بدیهی است که برخی از شرایط که در آن مردم ممکن است پریدن از روی آن است. من فقط می گویند لطفا با احتیاط عمل کنید اگر شما در حال رفتن به انجام این کار است.”

Fauci مورد انتقاد قرار گرفته در روزهای اخیر توسط جمهوری خواهان از جمله قانونگذاران ایالات متحده رند پل و اندی Biggs, برای اظهار نظر به ظاهر مدافع برای نگه داشتن برخی از کسب و کار بسته دیگر.

فقط در هفته گذشته Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماریهای عفونی هشدار داد, اعضای کنگره که ایالات متحده می تواند حتی بیشتر از “درد و رنج و مرگ” از coronavirus اگر برخی از ایالت ها با عجله به بازگشایی کسب و کار خیلی زود است.

آن را نیز می تواند مانع متحده “در راه سعی کنید به عقب بر گردیم به یک بهبود اقتصادی” او شهادت دادند در یکی از جلسات استماع مجلس سنا کمیته بهداشت و درمان, آموزش و پرورش, کار و حقوق بازنشستگی در مارس 12. “این امر تقریبا تبدیل ساعت به عقب به جای رفتن به جلو. که نگرانی عمده است.”

این ویروس که ظهور در ووهان چین کمتر از پنج ماه پیش آلوده بیش از 1.5 میلیون نفر در ایالات متحده با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. متحده آغاز روند بازگشایی اقتصاد خود پس از تعطیل برای هفته ها.

در یک مصاحبه جداگانه با NPR پیش از آن در روز Fauci گفت: آن را “قابل تصور” است که ایالات متحده می تواند شروع به رول کردن coronavirus واکسن در ماه دسامبر.

او گفت: CNBC که بیوتکنولوژی شرکت مدرن را واکسن اطلاعات اوایل این هفته منتشر شد که بسیار دلگرم کننده است.

مدرن شده است برای ردیابی سریع کار با موسسه ملی بهداشت به منظور توسعه یک واکسن.

روز دوشنبه این شرکت منتشر شد داده ها از آن فاز یک محاکمه انسان در آن بالقوه واکسن نشان دادن تمام 45 بيمار ثبت نام تولید اتصال آنتی بادی دیده می شود در سطوح مشابه از افرادی که بهبود از ویروس.

واکسن تولید آنتی بادی خنثی که محققان معتقدند مهم برای محافظت در برابر ویروس برای هشت نفر از بیماران که داده ها در دسترس بود تا کنون. اطلاعات در خنثی سازی آنتی بادی برای بیماران باقی مانده است که انتظار می رود از بعد.

“ما هنوز راه طولانی برای رفتن بدیهی است که” Fauci روز جمعه گفت. “بنابراین بسیاری از چیزهایی که باید انجام شود. ما در حال رفتن به رفتن به سرعت به یک فاز و سه دادگاه احتمالا در آغاز تابستان گاهی اوقات در ماه جولای.”

اصلاح: کاخ سفید مشاور بهداشت Dr. Anthony Fauci صحبت CNBC در روز جمعه. نسخه قبلی misstated روز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو