سهام در روز پنج شنبه به عنوان سود سهام بانک و بازار نفت را جبران دیگر ملال انگیز دور از ایالات متحده بیکاری داده است.

میانگین صنعتی داو جونز معامله 250 امتیاز بالاتر و یا بیش از 1% پس از سقوط بیش از 450 امتیاز پیش از آن در روز. S&P 500 0.6%. شاخص Nasdaq Composite با معامله 0.2% بالاتر است. هر دو شاخص S&P 500 و Nasdaq شد بیش از 1% به شروع جلسه.

بانک آمریکا و جی پی مورگان چیس به دست آورده بیش از 4 ٪ در هر. سیتی گروپ معامله 2.8% بالاتر در حالی که ولز فارگو پیشرفته بیش از 8 درصد. قیمت نفت بالا رفت 7.1 ٪ به $27.07 در هر بشکه منجر S&P 500 در بخش انرژی توسط 1.2%.

“این بازار است که هنوز هم در این درهم و برهم کردن از طریق منطقه که در آن شما در حال تلاش برای درک چقدر دشوار خواهد این محیط اقتصادی بود و یا وجود دارد همه روشن به زودی” گفت: Rob هاورث ارشد استراتژیست سرمایه گذاری در بانک ایالات متحده آمریکا مدیریت ثروت, ذکر S&P 500 تست در پایان پایین تر از آن معاملات اخیر محدوده.

سهام به فروش می رسد پیش از آن در روز پس از وزارت کار گزارش داد در مجموع 2.981 میلیون آمریکایی در زمینه بیمه بیکاری طی هفته پایان مارس 9. تعداد در آمد بدتر از انتظارات از 2.7 میلیون ادعاهای جدید با توجه به اقتصاددانان در نظرسنجی توسط داو جونز.

جدید ادعا نیز آورده coronavirus بحران مجموع به حدود 36.5 میلیون بیش از دو ماه گذشته تا کنون بزرگترین از دست دادن در تاریخ ایالات متحده است. یک رکورد از 20.5 میلیون شغل از دست داده بودند در ماه آوریل به تنهایی به عنوان coronavirus-اقتصادی ناشی از خاموش کردن پاره از طریق اقتصاد ارسال نرخ بیکاری بالا رفتن سرسام آور به 14.7%.

روز چهارشنبه سهام به شدت کاهش یافت و پس از یک استارک هشدار از رئیس فدرال جروم پاول.

“در حالی که اقتصادی پاسخ شده است هر دو به موقع و مناسب زیادی آن ممکن است در فصل آخر با توجه به اینکه مسیر پیش رو است که هر دو بسیار نامشخص و موضوع قابل توجهی به خطراتی,” او گفت: با توجه بیشتری باید انجام شود برای حمایت از اقتصاد در میان coronavirus بیماری همه گیر.

پاول ساخته شده نظرات خود را به عنوان چند متحده شروع به بازگشایی اقتصاد خود را.

“هستند بسیاری از متغیرها در نظر واقعا چگونه اقتصاد باز می شود در اینجا. آن را می شود بسیار ناهموار” گفت: Gregory Faranello سر از ایالات متحده, نرخ تجارت در AmeriVet اوراق بهادار. در شرایط اضافی تلاش Faranello گفت که بانک مرکزی می تواند اجرای برخی از “منحنی عملکرد کنترل” در میان دیگر اقدامات.

“از سرمایه چشم انداز و یک اهرم دیدگاه فدرال رزرو می تواند به رشد برنامه های موجود است که آنها آنلاین” Faranello گفت.

ضریب اطمینان بازار نیز dented پس از دو سرمایه گذاران عمده سوالات مطرح شده در مورد بازار فعلی ارزیابی. Appaloosa دیوید Tepper گفت CNBC “نتیجهی گزارش” این دومین-اکثر بالاتر از حد ارزشگذاری بازار او را دیده پشت تنها یک در سال 1999. در ضمن استنلی Druckenmiller از Duquesne خانواده رئیس جمهور گفت: “خطر پاداش برای عدالت است و شاید به عنوان بد به عنوان من آن را دیده ام در زندگی حرفه ای من.”

نلسون Peltz, مدیر عامل شرکت Trian شرکای زده خیلی بیشتر خوش تن روز پنج شنبه.

“این چیزی است که رفتن به آخرین برای همیشه لطفا برای,” او گفت: CNBC “نتیجهی گزارش” با اشاره به شیوع کروناویروس. “وجود دارد هنوز بارهای از ارزش در بازار به دلیل بازار در درجه اول یک تکنولوژی بازار است.”

با وجود تیز ضرر و زیان این هفته شاخص S&P 500 باقی مانده است بیش از 28 درصد بالاتر از آن 23 مارس کم است. داو نیز بسیج بیش از 27 درصد از آن به عنوان سهام عمده شرکت های فن آوری رسید.

“سهام آن است که به خوبی انجام شد قبل از این همه آنهایی که به خوبی” پس از اولیه فروش گفت: Aaron Clark مدیر نمونه کارها در GW&K مدیریت سرمایه گذاری. “آن را مانند بزرگ بزرگتر و قوی تر است.”

هنوز کلارک برجسته عدم اطمینان سرمایه گذاران در حال حاضر چهره و اشاره کرد: “هیچ کس تا به حال شده است از طریق هر چیزی شبیه به این. … در حال حاضر ما فقط امید ما در حال پیدا کردن مناسب کسب و کار است که می تواند همچنان به رشد و به اشتراک گذاری و بیرون آمدن قوی تر است.”

اشتراک CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de