داو تظاهرات 500 نقطه سر 3-بعد از برنده شدن رگه های امید در بهبود اقتصادی

سهام به شدت افزایش یافت در روز چهارشنبه در بازگشت از بهتر از حد انتظار آمارهای اقتصادی که تقویت خوش بینی بیش از بازیابی از coronavirus-چراغ خاموش شدن ناگهانی.

میانگین صنعتی داو جونز شروع به پریدن کرد 500 امتیاز یا 1.9%. S&P 500 به 1.3 درصد در حالی که نزدک کامپوزیت پیشرفته 0.8%. روز چهارشنبه به دست آوردن قرار دادن داو در سرعت خود را برای سومین دوره متوالی به دست آورید. کوچک کلاه راسل 2000 بهتر آن بزرگ کلاه همتایان با 2.9% رالی.

“ما در حال دیدن یک ریسک در تجارت امروز دوباره” گفت: Ryan & Nbsp بازار استراتژیست در Informa مالی هوش اشاره به این که کوچک-کلاه سهام و بیشتر ادواری بخش هایی مانند صنعتی شد بیش از حد. “بسیاری از این داده ها. بازار فکر می کند که بدترین پشت سر ما و این اقتصاد است که به نوبه خود در اطراف.”

ADP و مودی تجزیه و تحلیل ترافیک گزارش بخش خصوصی کاهش یافت و دیگر 2.76 میلیون در ماه مه. ADP تعداد به مراتب کمتر از 8.75 میلیون تخمین می زنند. دلیل گسترده اختلاف روشن نشد. داده ها از موسسه مدیریت عرضه نشان داد که ایالات متحده در بخش خدمات قرارداد کمتر از حد انتظار بازگشت از 11 سال از طریق.

S&P 500 است تا بیش از 2% تا کنون در ماه ژوئن آوردن به دست آوردن آن از آن همه گیر کم در ماه مارس به بیش از 40 درصد است.

“سهام خاموش برای شروع بسیار خوب در ماه ژوئن گفت:” گرگوری Faranello سر از ایالات متحده, نرخ تجارت در AmeriVet اوراق بهادار در یک توجه داشته باشید. “به دنبال گذشته برخی از پاک کردن موانع ریسک دارایی در ادامه به حرکت رو به جلو خاموش و دوباره روشن تر از روز بازگشایی اقتصاد و تریلیون ها در نقدینگی.”

اطلاعات وارد شده توسط LPL مالی نشان داد که S&P 500 بود تجربه بزرگترین آن 50 روز تجمع در تاریخ است. داده ها همچنین نشان داد سهام بيشتر از 100 ٪ از آن زمان شش و 12 ماه پس از قبلی بزرگترین تظاهرات در تاریخ ثبت شده.

سهام آماده برای بهره مندی از اقتصاد بازگشایی رز گسترده در روز چهارشنبه. آمریکایی دلتا و یونایتد ایرلاینز همه را به دست آورد بیش از 5.9%. جی پی مورگان چیس ولز فارگو و بانک مرکزی آمریکا نیز صعود حداقل 2.5% هر.

در ضمن سهام شرکت ها که رسید در طول سختگیرانه تر stay-at-home سفارشات عقب مانده. آمازون نیز با کاهش 0.1% و Netflix تضعیف 1.8%. Shopify کاهش یافته است 1.7%.

قیمت طلا در معاملات آتی — سنتی پناهگاه امن برای سرمایه گذاران همراه با Treasurys کاهش یافته است بیش از 1 ٪ به $1,703.10 در هر اونس. عملکرد وزارت خزانه داری شروع به پریدن کرد به هل دادن قیمت پایین تر است. 10 سال عملکرد خزانه داری داد و ستد بیش از 7 واحد بالاتر در 0.75%.

Nasdaq 100 شاخص که آهنگ 100-بزرگترین غیرمالی شرکت ها در شاخص Nasdaq Composite, کمتر از 1% از آن رکورد مجموعه Feb. 19. این شاخص بسیج بیش از 42 درصد از روزانه کم مجموعه در 23 مارس. کسانی که دستاوردهای ارائه شده در بخش بزرگی از سهام است که بهره مند از مردم ماندن در خانه و با توجه به کوروناویروس. این Invesco QQQ اعتماد — که آهنگ Nasdaq 100 — معامله 0.5 درصد بالاتر است.

روز سه شنبه سهام افزایش یافت به عنوان خوشبینی در اطراف بازگشایی کسب و کار را تحت الشعاع قرار نگرانی در مورد همه گیر جهانی ایالات متحده-چین تجارت تنش ها و در سراسر کشور تظاهرات.

“با وجود مسائل مختلف از اهمیت ملی, شورش, چینی, روابط مداوم و همه گیر — بازار سهام در درجه اول با تمرکز بر روی یک چیز: راه اندازی مجدد ایالات متحده و جهانی فعالیت های اقتصادی” جیم Paulsen رئیس استراتژیست سرمایه گذاری در Leuthold گروه گفت: CNBC.

“گسترده تر در بازار سهام (به عنوان مثال سهام درپوش کوچک, ادواری, بخش بین المللی بازارهای سهام و بازارهای سهام در حال ظهور) است که به طور فزاینده شرکت بیشتر pronouncedly در این تجمع نشان می دهد که رکود اقتصادی پایان” Paulsen اضافه شده است.

وارتون پروفسور جرمی سیگل گفت: بازار سهام رالی هنوز هم بیشتر برای رفتن به لطف حمایت گسترده از فدرال رزرو.

“من فکر می کنم این تجمع بیشتر به رفتن. آن را تا به تمام کسانی که شک وجود دارد اما این نقدینگی که بانک فدرال ارائه شده است که من فکر می کنم نخست تعیین کننده” Siegel ” در CNBC “بسته شدن بل.”

اشتراک CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>