داو تظاهرات 500 امتیاز به عنوان وال استریت به سلامتی در اقتصاد بازگشایی JPMorgan جهش

سهام رسید روز سه شنبه اضافه کردن به خود را قوی سود از هفته گذشته به عنوان خوش بینی رشد در مورد بازگشایی اقتصاد و بالقوه coronavirus واکسن.

شاخص Dow Jones Industrial Average 529.95 امتیاز یا 2.2 درصد در 24,995.11. 30-میانگین سهام به طور خلاصه معامله بالاتر از 25000 برای اولین بار از اوایل ماه مارس قبل از بسته شدن فقط زیر علامت.

S&P 500 بسیج 1.2% به 2,991.77 . شاخص معامله بالاتر از 3000 بالا برای بسیاری از این جلسه اما کاهش یافت و به زیر این سطح در دقیقه آخر معاملات. شاخص Nasdaq Composite عقب مانده افزایش فقط 0.2% به 9,340.22.

عمده متوسط برش دستاوردهای خود را در آخرین ساعت معاملات پس از بلومبرگ گزارش خبری گفت: آمریکا با توجه به تحریم شرکت های چینی و مقامات بیش از این وضعیت در هنگ کنگ است. که گزارش گیری پس از کاخ سفید مشاور امنیت ملی رابرت اوبراین روز یکشنبه گفت ایالات متحده از احتمال اعمال تحریم بر چین اگر پکن پیاده سازی امنیت ملی قانون است که آن را بیشتر کنترل خودمختار هنگ کنگ.

در اینجا چیزی است که شرکت کنندگان در بازار مشاهده شد:

  • S&P 500 به بیش از 200 روز میانگین متحرک برای اولین بار پس از آوریل 5, اما موفق به بالای سطح کلیدی. بسیاری از ویژگی های تحلیلگران نگاهی که میانگین متحرک به عنوان نشانه ای از روند بلند مدت. افزایش بالای آن می تواند سیگنال تغییر در دراز مدت روند از نزولی به صعودی.
  • آمریکا شرکت زیست فناوری Novavax روز دوشنبه گفت: این آغاز اولین انسان مطالعه تجربی آن را coronavirus واکسن. این شرکت گفت که انتظار دارد نتایج اولیه در ایمنی و پاسخ های ايمنی در ماه جولای. هفته گذشته یکی دیگر از بیوتکنولوژی شرکت مدرن گزارش مثبت توسعه در آن واکسن آزمایشی که در آن تمام 45 شرکت کنندگان در حال توسعه coronavirus آنتی بادی است. وجود دارد 10 واکسن در ارزشيابی بالينی و 114 در قبل از ارزيابی بالينی با توجه به یک چوب خط حساب کردن در حال اجرا توسط Fundstrat.
  • فعالیت های اقتصادی در ادامه به انتخاب کنید تا به عنوان متحده شروع به باز کردن اقتصاد خود است. فرماندار جمهوریخواه نیوجرسی ، فیل مورفی گفت: تیم های ورزشی حرفه ای در کشور می تواند از سر آموزش و رقابت با خود را در لیگ’ تصویب.
  • برخی از بزرگترین برندگان به طور مستقیم به بازگشایی. کارناوال سهام شروع به پریدن کرد 12.6%. MGM استراحتگاه صعود 11 درصد است. ایران شرکت های هواپیمایی و خطوط هوایی جنوب غربی افزایش بیش از 12% در هر.
  • سهام بانک رو افزایش میان خوش بینی بیش از اقتصادی بازگشایی. سیتی گروپ و ولز فارگو هر دو تا بیش از 8.6% در حالی که بانک آمریکا و جی پی مورگان چیس پیشرفته بیش از 7% در هر. جی پی مورگان سهام خود را ضربه جلسه اخیر پس از مدیر عامل شرکت جیمی Dimon گفت: این بانک است “بسیار ارزشمند” در قیمت های فعلی است.

“این ویروس به نظر می رسد در آینده تحت کنترل” گفت: بروس Bittles رئیس استراتژیست سرمایه گذاری در بیرد در یک توجه داشته باشید به مشتریان. “مستندات بوده است آرام و ما را دیده اند و نه یک تجدید حیات در ویروس.”

“بازگشت به یک گاو در بازار سهام و بازگشت به رشد اقتصادی وابسته هستند در بخش بزرگی از پس مهار این ویروس است که اجازه می دهد کسب و کار به دوباره باز کردن و مصرف کنندگان به رزومه عادات خرج کردن خود را گفت:” Bittles. “بازار به نظر می رسد قیمت گذاری در بهبود سریع اقتصادی (V شکل) که کمک خواهد کرد که توضیح تجمع اخیر.”

اطلاعات سهشنبه نیز تقویت این باور که اقتصاد ضربه پایین آن در میان همه گیر. اندازه گیری ضریب اطمینان مصرف کننده شروع به پریدن کرد به 86.6 این ماه از 85.7 در ماه آوریل با توجه به این کنفرانس هیئت مدیره. اقتصاددانان در نظرسنجی داوجونز انتظار می رود ضریب اطمینان مصرف کننده از 82.3 است.

در ضمن فروش خانه های جدید در ماه آوریل نیز در صدر تخمین می زند. فروش جدید آمریکا در خانه های تک خانواری افزایش 623,000 ماه گذشته, ضرب و شتم برآورد 490,000 با توجه به داو جونز.

جنوب غربی رو افزایش از یک UBS ارتقاء به خرید. این تحلیلگر گفت: شرکت هواپیمایی دارای یک “راه روشن تر برای مسافرت داخلی بهبود است.” به طور جداگانه میسی گفت: آن را دیده است “تقاضای بیشتر از ما انتظار” در آن بازگشایی فروشگاه. میسی سهام به دست آورد 18.4%.

“بسیاری از این به تکامل بازگشایی داستان شده است که قادر به سوار کردن برخی اخبار مثبت از درمان نظر” گفت: Keith, Buchanan, مدیر نمونه کارها در GLOBALT. اما “قطعا وجود دارد سوال در مورد این که آیا ما در حال قیمت گذاری در بازگشت به حالت عادی است که دانشمندان هشدار می توانست یک تجدید حیات در ویروس.”

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی در مورد بازی روز سه شنبه تجمع گفت: “بازار سهام تا بزرگ داو عبور 25,000. S&P 500 به بیش از 3000. متحده باید باز کنید تا در اسرع وقت. انتقال به عظمت را آغاز کرده است جلوتر از برنامه. وجود خواهد داشت و فراز و نشیب اما در سال آینده خواهد بود یکی از بهترین تا کنون!”

حرکت سهشنبه پس از یک هفته جامد برای وال استریت که دیدم 30-سهام داو افزایش 3.3% ارسال آن بهترین عملکرد هفتگی خود از ماه آوریل. S&P 500 و Nasdaq نیز با صعود بیش از 3 درصد در هفته گذشته.

S&P 500 به پایان رسید روز سه شنبه جلسه تا بیش از 36% از مارس 23 کم است.

“ماه آینده ما می دانیم بانک تست استرس نتایج; آیا قیمت نفت در حال جستن و یا چیزی بیشتر پایدار; و اگر ما منتقل شده از COVID فصل و یا به یک موج دوم” کریستوفر هاروی ولز فارگو از سهام استراتژی گفت: در یک توجه داشته باشید. “اگر همه چیز شکستن مثبت ما انتظار می رود برای دیدن سالم چرخش به سمت cyclicals کوچکتر کلاه و ارزش سهام است.”

تعداد coronavirus موارد در ایالات متحده در صدر بیش از 1.6 میلیون مرگ و میر افزایش به بیش از 98,000 یک چوب خط حساب کردن از دانشگاه جانز هاپکینز نشان داد که از دوشنبه.

اشتراک CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.

اصلاح: این داستان به روز شده است تا منعکس کننده S&P 500 را شکست و بالاتر از آن 200 روز میانگین متحرک برای اولین بار پس از 5 مارس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im