داو فرو 700 امتیاز به عنوان فلوریدا می بیند رکورد پرش در coronavirus موارد

سهام به شدت کاهش یافت و در روز چهارشنبه به عنوان معامله گران رشد نگران افزایش تعداد تازه تایید coronavirus موارد که نگرانی در مورد اقتصادی بازگشایی و بازیابی.

میانگین صنعتی داو جونز کاهش یافته و 741 امتیاز یا 2.8%. S&P 500 معامله 2.8% پایین تر در حالی که نزدک کامپوزیت تضعیف 2.4%. فناوری های سنگین نزدک به رهبری بود برای اولین بار روزانه کاهش در جلسات نه.

عمده میانگین آمار خود را پایین روز پس از فلوریدا گفت: موارد تایید شده شروع به پریدن کرد 5,508 روز سه شنبه یک رکورد و در حال حاضر مجموع 109,014. دولت همچنین گفت آن رای مثبت رز به 15.91 درصد از 10.82%. در همین حال نیویورک نیوجرسی و کانکتیکات دستور بازدید از برخی از کانون متحده به قرنطینه برای 14 روز. در یک نقطه داو افتاده بود بیش از 800 امتیاز.

“آخرین coronavirus اخبار است نه مثبت برای بازار سهام بود که شرط بندی بدترین رکود همه گیر شد و پشت سر ما گفت:” کریس Rupkey مدیر ارشد مالی اقتصاددان در MUFG. “همه امید سرمایه گذاران به دنبال اقتصاد بهتر برای بهبود خط پایین شرکت تعطیل در رکود اقتصادی را نقش برآب شده است. فراموش نکنید که در مورد ترس از ویروس آینده را در کاهش تعداد موارد جدید و بستری شدن در بیمارستان در ایالات آریزونا و تگزاس و فلوریدا می گوید تهدید است که اتفاق می افتد در حال حاضر.”

یک تحلیل CNBC از دانشگاه جانز هاپکینز داده یافت U. s. 7 روز به طور متوسط از coronavirus موارد یافت بیش از 30 درصد از یک هفته پیش پس از تعداد کل موارد رشد بیش از 31,000 در روز دوشنبه. کالیفرنیا یکی از ایالت های که دیده می شود دراماتیک سنبله در مورد اضافه کردن بیش از 6000 در روز دوشنبه به تنهایی. در تگزاس Covid-19 میزان بستری شدن آمار یک رکورد برای 12 روز مستقیم.

سهام شرکت ها در ابتدا برای بهره مندی از اقتصاد بازگشایی شود. هواپیمایی متحده کاهش یافت و 7.8%. دلتا آمریکا و غرب همه تضعیف بیش از 6 درصد. شرکت های هواپیمایی به خصوص آمار قرنطینه سفارشات صادر شده توسط نیویورک نیوجرسی و کانکتیکات است.

“این قطعا دلیل برای آخرین بار پا به پایین. هواپیمایی سهام و حمل و نقل می شوند, آگهی روغن چهار” گفت: پیتر Boockvar مدیر ارشد سرمایه گذاری افسر در Bleakley گروه مشاوره. “منطقه ای قرنطینه موجب نگرانی در مورد تخفیف از فعالیت به عنوان اقتصاد در منطقه است فقط بازگشایی.”

کارناوال نروژی کروز خط و رویال کارائیب شد پایین تر 11.1%, 11.9 درصد و 11 درصد بود. خرده فروش شکاف نیز کاهش یافت 7.8%. دیزنی در ضمن کاهش یافته است 4.9% پس از آن پارک کارگران درخواست برای به تعویق انداختن بازگشایی میان سنبله در مورد در فلوریدا.

“بازار پایین رفتن در این…خط پایین” Evercore ISI استراتژیست دنیس DeBusschere نوشت: در یک ایمیل. آن را “به ارمغان می آورد تا سوال: چه خواهد کالیفرنیا انجام دهید ؟ آنها را به حال سازگار مورد رشد و واقعا هرگز باز.”

ماسک و اجتماعی فاصله که به اجرا گذاشته شده بود به درجات مختلف در سراسر کشور در اخیر هفته “را تبدیل به هنجار ملی” استراتژیست نوشت.

او افزود که Covid اعداد نیز باید مفاهیم سیاست و سیاست است که بازار ممکن است. به طور خاص DeBusschere استدلال کرد که عفونت سنبله وزن آن برابر رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن شانس انتخاب مجدد و تقویت این مورد حتی بیشتر محرک های مالی از کنگره است.

چهارشنبه, فروش در بازارهای سهام باعث شد تا سرمایه گذاران به سنتی پناهگاه های امن مانند طلا و Treasurys. قیمت طلا ضربه خود را به بالاترین سطح در نزدیک به هشت سال قبل از عقب نشینی. 10 ساله خزانه داری توجه داشته باشید عملکرد کاهش یافت و به 0.68%. مطمئن باشید این افت در بازار سهام خواهد احساس حتی بیشتر قابل توجه اگر آن رخ داده است هر سال اما در سال 2020 نوسانات معمول است. به 2.7% کاهش داو شد فقط 16 بدترین افت این سال است.

“بازار مکث با تمام چشم ها به ویروس ها و بازگشایی رفتن به ماه های تابستان” گفت: Gregory Faranello سر از ایالات متحده, نرخ تجارت در AmeriVet اوراق بهادار در یک توجه داشته باشید. سلامت طرف عقب جلو و مرکز به عنوان هر دو پولی و مالی نقدینگی شده است در میان در کوتاه مدت. ما وارد یک مرحله جدید از این بحران است.”

قیمت نفت کاهش یافت و بیش از 5.6 درصد به تجارت به زیر 40 دلار در هر بشکه رسید.

وال استریت بود در آینده یک بنر روز با شاخص Nasdaq Composite با ارسال آن 21st بسته شدن رکورد برای سال 2020 در روز سه شنبه. Nasdaq را به دست آورید در روز سه شنبه نیز به نمایندگی هشتمین مستقیم بعد از سود آن طولانی ترین برنده خط از ماه دسامبر هنگامی که آن را پیشرفته برای 11 مستقیم جلسات.

—CNBC تام فرانک, پتی Domm و Jeff Cox کمک به این گزارش.

اشتراک به CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

آموزش سئو

دیدگاهتان را بنویسید