داو جهش 850 امتیاز نزدک بازدید یک رکورد پس از تعجب مشاغل آمریکا افزایش

سهام بسیج در روز جمعه پس از موج غیر منتظره در مشاغل آمریکا مطرح شده امید که اقتصاد شروع به بهبود یافتن از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

شاخص Nasdaq Composite شد برای اولین بار از سه عامل اصلی به طور متوسط برای صعود به یک رکورد بالا پیشبرد 2.1% جمعه. پس از غلت به میزان 25% در اوایل این سال tech-سنگین شاخص در حال حاضر بیش از 9 درصد بالاتر برای سال 2020 است.

میانگین صنعتی داو جونز شروع به پریدن کرد و 850 امتیاز یا 3.3%. S&P 500 معامله 2.8% بالاتر است.

روز جمعه تجمع با قرار دادن S&P 500 به پایین فقط 1% برای سال 2020 است. در یک نقطه در این سال شاخص بازار گسترده تر بود 30.3%. داو تنها پایین 4.9% در سال به تاریخ پس از حذف به عنوان مقدار به عنوان 34.6 درصد در سال 2020 است.

“ما در حال بازگشت” CNBC جیم کرامر گفت: “Squawk Box.” “من فکر می کنم وجود دارد بسیاری از مردم که احساس کردند که اخراج خواهد بود دائم و واضح است که وجود تقاضای بسیار زیاد است که مردم باید به مردم را.”

داو شد تا 6.9% هفته به تاریخ. S&P 500 به دست آورده بودند 5.2 درصد و شاخص Nasdaq Composite شد تا 3.7%.

کارفرمایان ایالات متحده اضافه شده تکان دهنده 2.5 میلیون شغل در ماه گذشته — بزرگترین افزایش در رکورد — در حالی که نرخ بیکاری تضعیف به 13.3 درصد وزارت کار ایالات متحده روز جمعه گفت. اقتصاددانان در نظرسنجی داوجونز انتظار افت بیش از 8 میلیون شغل و نرخ بیکاری به حدود 20 درصد برسد که می شده اند که بالاترین سطح از دهه 1930 ،

“نرخ بیکاری جامد; مشارکت با نرخ بالاتر بود. این چک تمام جعبه برای یک جامد گزارش” گفت: درو Matus رئیس استراتژیست بازار در MetLife مدیریت سرمایه گذاری. “بنابراین حتی اگر این آینده یک هولناک گزارش قبلی در ماه وجود دارد چیزی است که فریاد می زند این است که نوعی از خطا که می تواند نادیده گرفته شود. اگر هر چیزی, آن را نشان می دهد ما باید بیشتر به دنبال اخبار خوب در ماه آینده است.”

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تبلیغ قوی داده ها در یک سری از توییت کرد و گفت: “این شگفت انگیز شماره. آن شادی, اجازه دهید آن را مانند آن است.”

این گزارش افزایش اعتماد به نفس سریع بهبود اقتصادی در میان معامله گران آنها را که منجر به سهام که سود بیشتر گسترده بازگشایی.

“ما با داشتن باور نکردنی روز” گفت: JJ Kinahan رئیس استراتژیست بازار در TD Ameritrade. “چیزی که من هنوز هم با احتیاط در این است که این خوش بینی باور نکردنی تجارت رانده می شود و بدون هر گونه درآمد و در عین حال به حمایت از آن.”

سهام خطوط هوایی شروع به پریدن کرد, اضافه کردن به خود را از دستاوردهای بزرگ این هفته به عنوان صنعت اضافه شده بیشتر از تابستان پرواز. خطوط هوایی آمریکا شروع به پریدن کرد 8.3%. هواپیمایی متحده سهام به دست آورد 4.8%. ما در جهانی جت ETF است تا 32.3% این هفته است. کروز خط اپراتورها مانند نروژی کروز خط و کارناوال های پیشرفته بیش از 17 ٪ در حالی که رویال کارائیب به دست آورد 24.9%.

MGM اقامتگاههای تفریحی را به دست آورد 2.4% در حالی که کول و Nordstrom پیشرفته بیش از 7% در هر. بازار اپراتور سیمون اموال به دست آورد 18 درصد.

سهام بانک ها که نابود شده است در طول بیماری همه گیر به عنوان فعالیت های وام دهی و حاشیه های خشک افزایش یافت به عنوان شغل گزارش پیشنهاد سریع به گزاف گویی برای اقتصاد است. جی پی مورگان چیس سیتی گروپ ولز فارگو و بانک مرکزی امریکا همه افزایش حداقل 4 درصد.

کسانی که دستاوردهای آمد تا حد زیادی در هزینه سهام که بهره مند از مردم ماندن در خانه در مراحل اولیه coronavrius بیماری همه گیر. Netflix کاهش 0.8% و زوم تصویری از دست 3.5 درصد. آمازون تضعیف 0.2%.

“اقتصاد و بازار سهام به طور کلی نقل مکان کرد و در همان جهت در طول زمان هر چند به ندرت در قفل گام” گفت: Willie Delwiche سرمایه گذاری استراتژیست در بیرد در یک توجه داشته باشید. “خلیج فارس بین زمان عناوین وال استریت (بهترین 50 روز تجمع تا کنون S&P 500) و خیابان اصلی (یکی در چهار کارگران آمریکایی در حال حاضر زمینه برای مزایای بیکاری) به نظر می رسد فوق العاده تر از حد نرمال است.”

“در حالی که به دنبال در گذشته زمان درد و امید است که از این لحظات از عدم قطعیت یک مسیر بیشتر امیدوار آینده (و قوی تر مشارکت اقتصادی) ظهور خواهد کرد” گفت: Delwiche.

روز جمعه دستاوردهای قرار داده و S&P 500 تا بیش از 45% از مارس 23 معاملات روزانه کم و کمتر از 6.5 درصد از آن Feb. 19 سابقه بوده است. شاخص Nasdaq Composite با اتحاد بسیج بیش از 47 درصد در آن زمان.

“بازار در حال حرکت است در عوامل فنی و بازگشایی اقتصاد” گفت: پیتر Cardillo ارشد بازار اقتصاددان در اسپارتان سرمایه اوراق بهادار. “اما من فکر می کنم بازار ممکن است برای یک بیت از تعجب چون ما درآمد آینده در چند هفته. و آنها قطعا نمی خواهید به زندگی می کنند تا به برخی از نسبت P/E را که در حال حاضر به نمایش گذاشته و با توجه به تجمع ما داشته اند.”

اشتراک CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

آموزش سئو