سهام رسید در روز جمعه پس از گزارش گفت: Gilead Sciences مواد مخدر نشان داد برخی از اثربخشی در درمان coronavirus دادن سرمایه گذاران برخی از امید وجود دارد می تواند یک راه حل درمان است که کمک می کند تا این کشور بازگشایی سریع تر از خاموش شدن ناگهانی گسترده است که سقوط اقتصاد به رکود اقتصادی است.

میانگین صنعتی داو جونز بسیج 704.81 امتیاز یا 3 درصد به 24,242.49. آن را داو را برای اولین بار دید از بالا 24,000 از مارس 10. S&P 500 بسته 2.7 درصد و بالاتر در 2,874.56 در حالی که نزدک کامپوزیت پیشرفته 1.4% به 8,650.14. (اینجا را کلیک کنید برای آخرین اخبار بازار.)

بوئینگ سهام شروع به پریدن کرد 14.7% بعد از هواپیما ساز گفت: این امر از سرگیری تولید در منطقه سیاتل در اوایل مارس 20. این شرکت همچنین در روز جمعه گفت این امر از سرگیری عملیات در منطقه فیلادلفیا.

“این خیلی زود به سیگنال همه روشن است اما آنچه که این نشان می دهد که کروناویروس یک مشکل بهداشتی است که نیاز به بهداشت و درمان راه حل” گفت: Michael Arone رئیس استراتژیست سرمایه گذاری در خیابان دولت جهانی مشاوران در مورد چشم انداز یک coronavirus درمان است. “اگر ما می تواند به توسعه بهداشت و درمان راه حل من فکر می کنم حداقل از یک چشم انداز بازار همه چیز را دوباره بجای اول برگشتن بسیار به سرعت.”

روز جمعه به دست آوردن led S&P 500 به آن پشت به پشت هفتگی سود از اوایل فوریه و رو آن را بالاتر از آن 50 روز میانگین متحرک. شاخص بازار گسترده تر صعود 3% این هفته در حالی که شاخص Dow به دست آورد 2.2%. Nasdaq پیشرفته 6.1% هفته به تاریخ. از طریق جمعه عمده به طور متوسط تمام شد تا بیش از 25 درصد از اواخر مارس تا پایین.

جلعاد سهام شروع به پریدن کرد 9.7% پس از آمار خبری گزارش داد که بیمارستان شیکاگو درمان کروناویروس مبتلا به remdesivir در یک محاکمه شد و دوره نقاهت بعد به سرعت از علائم شدید. انتشار با ذکر یک تصویری از آن به دست آمده که در آن محاکمه نتایج مورد بحث قرار گرفت.

“یک درمان موثر است که یک معامله بزرگ خواهد بود و ایجاد یک مسیر برای باز کردن اقتصاد و رزومه معمولی ‘فعالیت های اجتماعی’ راه زودتر از واکسن گفت:” تام لی رئیس تحقیقات در Fundstrat جهانی مشاوران. “درمان امن تر است و بیشتر مقیاس پذیر به دلیل آن است که تنها با توجه به افرادی که نیاز به درمان می شود.”

مطالعات دیگر نشان داده اند remdesivir به عنوان یک درمان موثر در برابر coronavirus. با این حال آنها شده اند و کوچکتر در مقیاس. جلعاد خود را نیز هشدار داد که گزارش های موردی به اندازه کافی برای تعیین نشده که آیا این دارو خواهد بود یک درمان موثر.

هنوز CNBC جیم کرامر گفت: این دارو می تواند اقتصاد یک “مبارزه با شانس.”

“Remdesivir برای تلفن های موبایل مانند چیزی است که می تواند افراد را از بيمارستان به سرعت” کرامر گفت: در یک صدای جیر جیر پنج شنبه. “اجازه می دهد که اقتصاد ما به مبارزه با شانس..من فکر می کنم که remdesivir خواهد کاهش عوارض … که تغییر چگونه به سرعت می توانید باز… و آنچه که ما می توانید انجام دهید.”

سرمایه گذاران کمرنگ موقعیت خود را در کار از خانه بازی می کند مانند آمازون و Netflix بکشد و خارج شده است. آمازون نیز با کاهش 1.4% در حالی که Netflix 3.7% سقوط کرد. خارج تضعیف 0.2%. هنوز آمازون و Netflix بسته تا بیش از 14 درصد برای این هفته در حالی که در خارج به دست آورد 8.5%.

بازار باز گشت

سهام سقوط از بالاترین رکورد در ماه فوریه به بازار خرس یک ماه بعد از آن به عنوان گسترش coronavirus roiled تمایلات بازار و چشم انداز اقتصادی. بیش از 2 میلیون نفر تایید شده اند در سراسر جهان از جمله بیش از 650,000 در ایالات متحده با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. دولت از مردم خواست در خانه بمانند و به طور قطع اقتصاد جهانی است.

اما بازار سهام است بسیج از مارس 23 عنوان جدید کروناویروس موارد در آمریکا و سراسر جهان نشان داد نشانه هایی از plateauing. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “ما کارشناسان می گویند این منحنی دارای پهن و اوج … پشت سر ما.”

او همچنین با صدور دستورالعمل به باز کردن قطعات از آمریکا پنج شنبه شب که شناسایی شرایط لازم برای مناطقی از کشور به کارکنان اجازه می دهد شروع به بازگشت به کار. تصمیم به لغو محدودیت در نهایت خواهد شد ساخته شده توسط دولت فرمانداران.

S&P 500 شروع به پریدن کرد بیش از 30 درصد از آن 23 مارس روزانه پایین در حالی که شاخص Dow به دست آورده است 33.1% در آن زمان.

برای مطمئن شود, شیوع این بیماری در حال حاضر برخورد یک ضربه به اقتصاد است. در چهار هفته حدود 22 میلیون آمریکایی شغل خود را از دست. خرده فروشی ارسال شده در ماه گذشته خود را بزرگترین سقوط در ضبط.

سرمایه گذاران باید گفت که اخبار موثر در درمان یا واکسن مورد نیاز خواهد بود برای سهام به کوه پایدار گشت.

“اگر آن را موثر در نگه داشتن کسی که از ابتلا به ویروس و یا به احتمال بیشتر به سادگی کاهش شدت آن خواهد بود که یک بازی را تغییر و [خواهد] اجازه می دهد که اقتصاد به راه اندازی مجدد هر دو به سرعت بیشتر و بیشتر به طور کامل گفت:” جیم Paulsen رئیس استراتژیست سرمایه گذاری در Leuthold گروه مورد Remdesivir گزارش دادگاه.

—CNBC یون Li, Pippa استیونس و تام Franck کمک به این گزارش.

اینجا کلیک کنید برای آخرین اخبار در مورد کوروناویروس.

اشتراک CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو