داو جهش 200 امتیاز به عنوان بازار از بهبود یک شبه چین معامله تجارت ترساندن

سهام روز سه شنبه در کاخ سفید تجارت مشاور پیتر ناوارو روشن است که ایالات متحده-چین تجارت معامله نشده است.

شاخص Dow Jones Industrial Average 248 امتیاز یا 0.95%. S&P 500 پیشرفته 0.8% در حالی که نزدک کامپوزیت صعود 0.7%.

اپل در میان بهترین نمایشی سهام به دست آوردن 1% و هدف قرار دادن یک رکورد بالا است. سهام بانک افزایش یافت گسترده. جی پی مورگان چیس سیتی گروپ ولز فارگو و بانک مرکزی امریکا همه افزایش 1.5%.

داو آتی کاهش یافته بود حدود 400 امتیاز یک شبه بعد از ناوارو را دوشنبه در مصاحبه با فاکس نیوز’, “داستان.”

فاکس Martha MacCallum پرسید: “آیا شما فکر می کنم که رئیس جمهور مرتب از … منظورم این است که او بدیهی است که واقعا می خواستم به آویزان بر روی این معامله تجارت به عنوان آنجا که ممکن است. و او می خواست آنها را به خوبی در وعده زیرا وجود داشته است پیشرفت های ساخته شده در آن معامله تجارت اما با توجه به همه چیز است که اتفاق افتاده و تمام چیزهایی که شما فقط ذکر شده است که بیش از؟”

“آن را بیش از. بله” ناوارو پاسخ داد.

او پس از آن بیانیه ناوارو گفت: “من به سادگی صحبت کردن به عدم اعتماد ما در حال حاضر حزب کمونیست چین پس از آنها دروغ در مورد ریشه های چین ویروس و foisted یک بیماری همه گیر بر جهان است.”

“من نظر گرفته شده اند wildly خارج از چارچوب” ناوارو اضافه شده است. “آنها تا به حال هیچ چیز برای انجام با فاز من ایران که همچنان در محل.”

در مصاحبه خود با فاکس ناوارو گفت: “نقطه عطف” آمد و زمانی که ایالات متحده شنیده در مورد شیوع کروناویروس در چین است. ناوارو ادعا کرد که دولت تنها در مورد این ویروس پس از معامله تجاری بین واشنگتن و پکن امضا شد در ژانویه. 15.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نیز توییتی که موجود معامله تجارت در محل باقی می ماند.

سهام شد آینده سود جامد به عنوان سهام عمده شرکت های با تکنولوژی led اصلی به طور متوسط بالاتر در روز دوشنبه. کسانی که دستاوردهای آمد با وجود افزایش تعداد تازه تایید coronavirus موارد در ایالات متحده آمریکا

“پیام امروز ممکن است که ویروس و بازار گاو نر می تواند همزیستی” جیم Paulsen رئیس استراتژیست سرمایه گذاری در Leuthold گروه گفت: CNBC. “با وجود بازگشت به عقب به روز از Covid19 موارد بالاتر از 30000 بیش از آخر هفته جاری گزارش از نقاط داغ بازار سهام موفق به ارسال یک قوی به دست آورید. بازار اقدام به نظر می رسد نشان می دهد که سرمایه گذاران در انتظار اقتصاد به ادامه بهبود در ماه های آینده حتی اگر این کشور به احتمال زیاد به تجربه پر از لکه و یا موقت خوشه در ویروس.”

عمده سهام ایالات متحده به طور متوسط در حال آمدن خود چهارم هفتگی به دست آوردن در پنج هفته.

تعداد تازگی تایید coronavirus موارد در خانه و خارج از کشور همچنان به افزایش, بالا بردن سوال در مورد بهبود اقتصادی از ویروس. بزرگترین واحد در روز افزایش جهانی coronavirus موارد ثبت شده در پنج شنبه, با توجه به سازمان بهداشت جهانی بعد از بیش از 183,000 مورد جدید گزارش شده در سراسر جهان است.

ایالات متحده را دیدم بیش از 36 ، 000 مورد جدید گزارش شده در یکشنبه پس از بیش از 30 ، 000 مورد جدید گزارش شده در هر دو روز جمعه و شنبه اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز نشان داد. گسترده تست کمک به سربازان ارتش در موارد گزارش شده.

اشتراک CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.

اصلاح: با توجه به ویرایش و خطا این داستان شد به روز رسانی به منعکس کننده املای صحیح Martha MacCallum نام.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im