داو آتی مبارزه به دوباره بجای اول برگشتن زیر چهار فروش

یک عابر پیاده عبور می کند در مقابل بازار بورس نیویورک (NYSE) در نیویورک آمریکا در روز چهارشنبه 3 ژوئن 2020.

مایکل ناگل | بلومبرگ | گتی ایماژ

سهام آتی شد کمی پایین تر در اوایل معاملات روز پنج شنبه پس از یک شیب دار فروش در بازار باعث تشدید نگرانی ها در مورد افزایش تعداد coronavirus موارد است.

آتی در میانگین صنعتی داو جونز ضمنی باز افت حدود 30 امتیاز. S&P 500 آتی و نزدک 100 آتی بودند کمی تغییر از جلسه قبلی. حجم معاملات نازک یک شبه.

رکورد های در جدید کروناویروس موارد در کشورهای مختلف در حال میرایی امید برای صاف بهبود اقتصادی. کالیفرنیا و فلوریدا گزارش خود بزرگترین روزانه خوشه در coronavirus موارد در حالی که هوستون گفت: آن فشرده-واحد مراقبت تخت نزدیک به ظرفیت. نیویورک نیوجرسی و کانکتیکات همچنین دستور داد بازدید از برخی از کانون متحده به قرنطینه برای 14 روز.

منفی عناوین فرستاده بازار به یک مارپیچ رو به پایین در روز چهارشنبه. داو کاهش یافته و حدود 700 امتیاز در حالی که S&P 500 و Nasdaq افت 2.5 درصد و 2.1 درصد بود. هر سه معیار های ارسال شده خود را بدترین روز پس از ژوئن 11. فناوری های سنگین نزدک نیز جامعی هشت روز رگه برنده.

“بازار شده است خوش بینانه است که اقتصاد در حال بازگشایی است و زندگی را تا حدودی به حالت عادی بازگشت اما این ویروس ممکن است ایده های دیگر” کریس Zaccarelli مدیر ارشد سرمایه گذاری افسر در مستقل مشاور داد گفت: در یک ایمیل. “بازار دوباره بدست گرفتار در تیراندازی افزایش تعداد Covid-19 موارد تجارت حمایت از تولیدات داخلی و سیاست است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت با توجه به تعرفه های جدید در $3.1 میلیارد دلار صادرات از فرانسه و آلمان و اسپانیا و انگلیس با توجه به اطلاع از نماینده تجاری ایالات متحده منتشر شد سهشنبه شب. وظایف جدید در زیتون آبجو ماشین ها و کامیون ها را می توان تا 100%.

سرمایه گذاران خواهد شد و نظارت بر آخرین هفتگی مدعیان اطلاعات روز پنج شنبه از ساعت 8:30 a. m. ET. اقتصاددانان در نظرسنجی داوجونز انتظار می رود در مجموع 1.35 میلیون بار اول ادعا می کند برای بیمه بیکاری برای هفتۀ منتهی به 20 ژوئن خواهد بود که کاهش از 1.508 میلیون برای هفته قبل. هفتگی مدعیان مانده اند بالای 1 میلیون برای 13 هفته به عنوان همه گیر roiled بازار کار است.

اشتراک CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو

دیدگاهتان را بنویسید