داو آتی افزایش بیش از 250 امتیاز به نیویورک کشورهای دیگر شروع به برنامه ریزی برای بازگشایی

سهام آتی بيشتر در اوایل معاملات صبح روز دوشنبه به عنوان سرمایه گذاران mulled امکان بازگشایی اقتصاد پس از شیوع کروناویروس.

میانگین صنعتی داو جونز آتی بودند تا 250 امتیاز و ضمنی باز دست آوردن حدود 240 امتیاز. S&P 500 آینده افزایش حدود 1 درصد و نزدک 100 آتی اضافه 1.2%.

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو گفت: دولت قصد دارد دوباره اقتصاد خود را در مراحل. مرحله اول کومو گفت: که شامل نیویورک ساخت و ساز و بخش های تولید. به عنوان بخشی از فاز دوم, کسب و کار نیاز به طراحی برنامه ای برای دوباره باز کردن است که شامل اجتماعی فاصله گرفتن از شیوه و داشتن تجهیزات حفاظت شخصی در دسترس است.

متحده از جمله آلاسکا, گرجستان, کارولینای جنوبی, تنسی و تگزاس شروع به اجازه می دهد رستوران ها و دیگر موسسات برای خدمت به مشتریان. کومو نیز اشاره کرد که coronavirus مربوط به بستری شدن در بیمارستان افتاده اند به مدت 14 روز و که ویروس مرگ و میر در نیویورک آمار نزدیک به یک ماه اخیر است.

“به عنوان کشورهای مختلف شروع به بازگشایی اقتصاد و آرامش اجتماعی, فاصله, قوانین, ما یک نگاه اجمالی از آنچه که جدید به نظر می رسد طبیعی مانند” گفت: Marc Chaikin, مدیر عامل شرکت Chaikin تجزیه و تحلیل ترافیک. “بزرگترین خطر برای بازار سهام پیش از موعد بازگشایی اقتصاد ایالات متحده که منجر به افزایش در COVID-19 موارد و نیاز به یکباره برگشت از این تلاش برای بیدار کردن اقتصاد از آن مهندسی کما.”

سهام که سود بسیاری از اقتصادی بازگشایی چراغ راه بالاتر در صبح روز دوشنبه. خطوط هوایی آمریکا, MGM اقامتگاههای تفریحی و کارناوال شروع به پریدن کرد در حدود 3 ٪ در premarket تجارت. شکاف و سرمه را به دست آورد بیش از 2٪.

یکی دیگر از کاهش قیمت نفت در روز دوشنبه در نگهداری سهام سود در چک. آمریکا وست تگزاس اینترمدیت آتی شد و پایین تر از 16 درصد در $14.13 در هر بشکه رسید.

وال استریت را در آینده اولین کاهش هفتگی در سه به عنوان یک رکورد سقوط قیمت نفت آخرین دوشنبه و سه شنبه ارسال می شود سرمایه گذاران در یک سوار وحشی. هر دو شاخص Dow و S&P 500 با کاهش بیش از 1% در هفته گذشته در حالی که نزدک کامپوزیت نیز با کاهش 0.2%. سهام انرژی در میان بزرگترین بازنده در premarket معاملات روز دوشنبه.

هنوز coronavirus پناهگاه در محل سفارشات و اجتماعی فاصله دستورالعمل باقی می ماند وال استریت شماره 1 به عنوان نگرانی از قوانین حفظ هزاران نفر از کسب و کار بسته شده است. مقامات تایید کرده اند نزدیک به 3 میلیون Covid-19 نفر در سراسر جهان با بیش از 900,000 در ایالات متحده با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز.

وقوع و پس از آن کسب و کار تعطیلی برانگیخته موج از زیان کار است. داده ها از وزارت کار نشان می دهد که بیش از 26 میلیون نفر ثبت برای مزایای بیکاری طی پنج هفته.

برای مطمئن شود, کاهش ویروس جدید عفونت و بی سابقه پولی و محرک های مالی را موجب گسترده سهام-بازار تجمع از پایین رسیده مارس 23. از آن پس عمده به طور متوسط تا بیش از 20 درصد با شاخص S&P 500 retracing حدود نیمی از کاهش آن از یک رکورد Feb. 19.

سرمایه گذاران را نیز تشویق چشم انداز علوم جلعاد’ remdesivir به عنوان یک درمان بالقوه برای coronavirus. در آوریل 16, آمار, اخبار, گزارش بیماران در بیمارستان شیکاگو شديد coronavirus علايم به سرعت نقاهت پس از درمان با این دارو در یک محاکمه.

یک بار مالی گزارش روز چهارشنبه quelled برخی از این هیجان, با این حال, آن را به عنوان اظهار داشت remdesivir را بهبود نمی بخشد بيماران شرایط در طول یک دادگاه در چین است. جلعاد تحت فشار قرار دادند در این گزارش و مطالعه آن ذکر شده اشاره کرد محاکمه شد “متوقف شد اوایل به علت کم ثبت نام” ساخت و آن را “underpowered فعال از نظر آماری معنی دار نتیجه گیری.”

“این مواد مخدر تبدیل شده است تنها مهم ترین ماکرو موضوع/موضوع/روند در کل بازار” آدم Crisafulli بنیانگذار دانش حیاتی گفت: در یک توجه داشته باشید. “سرمایه گذاران در حال رد ‘شکست’ تیتر از فوت و در ادامه به پیش بینی نتایج مثبت از برخی از نوع از (حداقل) یکی از بسیاری از Remdesivir محاکمه در حال حاضر در جریان است (در حالی که تایید FDA است که به طور گسترده ای به عهده گرفت).”

“حال راه اندازی است که Remdesivir پیش بینی خواهد شد به احتمال بسیار زیاد می تواند مفید تر/قدرتمند از نتایج واقعی خود را (داده ها به احتمال زیاد نشان می دهد اثر به حدی در برخی موارد اما پزشکی “گلوله نقره ای” نیست به ظهور),” Crisafulli اضافه شده است.

—CNBC مایکل بلوم کمک به این گزارش.

اشتراک CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

آموزش سئو