داو آتی افزایش بیش از 200 امتیاز به عنوان قیمت نفت همچنان سقوط

ایالات متحده آتی سهام بيشتر از روز سه شنبه که قیمت نفت در ادامه به سقوط پس از غوطه وری در جلسه قبلی.

داو آتی ضمنی مثبت باز بیش از 200 امتیاز. S&P 500 و Nasdaq آتی هر دو اشاره به دستاوردهای در باز نیز هست.

حرکت در آمد که قیمت نفت همچنان به فروش. آمریکا وست تگزاس اینترمدیت برای تحویل در ماه ژوئن سقوط تقریبا 20 ٪ به $10.27 در هر بشکه پس از بیش از 24 درصد کاهش در روز دوشنبه. بین المللی معیار قیمت نفت خام برنت قراردادهای آتی نیز ریختن 4.4 ٪ به $19.07 در هر بشکه رسید.

قیمت نفت را تحت فشار در هفته های اخیر به نگرانی بیش از کاهش ظرفیت ذخیره سازی.

اما یک بخشی از بازگشایی اقتصاد — در آلاسکا, گرجستان, کارولینای جنوبی, تنسی, تگزاس و دیگران — قبلا افزایش تمایلات سرمایه گذار با برخی ایالات متحده کسب و کار آماده برای بهره مندی از اولین موج از مصرف کنندگان در حال ظهور از coronavirus رانده شده است.

در روز دوشنبه شاخص Dow Jones Industrial Average با افزایش بیش از 350 نقطه بسته شدن بالاتر از 24,000 برای اولین بار از آوریل 17. S&P 500 و Nasdaq Composite همیشه ثبت افزایش و پیشرفت 1.5 درصد و 1.1 درصد بود. روز دوشنبه دستاوردهای قرار داده و S&P 500 در سرعت برای بزرگترین آن یک ماه پس از به دست آوردن 1987 با 11.4 درصد افزایش در ماه آوریل است.

“بازار سهام است به طور فزاینده ای بازتاب راه اندازی مجدد در اقتصاد به عنوان بیشتر و بیشتر متحده نشان می دهد تمایل به اجازه می دهد برخی از فعالیت های اقتصادی برای آمدن به عقب آنلاین” جیم Paulsen رئیس استراتژیست سرمایه گذاری در Leuthold گروه گفت: CNBC. “نه تنها S&P 500 شاخص پست سالم به دست آورید امروز بود اما رهبری آن بخش از بازار که بیشتر وابسته به شرایط اقتصادی راه اندازی مجدد از جمله کلاه کوچک بالا سهام بتا و ادواری بخش مانند مالی و مواد و صنعتی.”

سهام که سود بیشتر از بازگشایی led در بازار, بالاتر در روز دوشنبه. خرده فروشان یکی از سخت ترین ضربه صنایع توسط coronavirus, کمک های گسترده تر در بازار با kohl’s, PVH, Nordstrom, فاصله, و, L مارک همه افزایش بیش از 11 درصد است. کازینو سهام و خطوط کروز نیز شاهد دستاوردهای بزرگ. دیزنی بزرگترین برنده در داو افزایش 4.8%.

سهام بانک نیز از افزایش, از افزایش بازده اوراق قرضه به عنوان فرار سرمایه گذاران دارایی های امن تر نقل مکان کرد و به سهام. جی پی مورگان رز 4.3% سیتی گروپ رسید 8% و ولز فارگو به دست آورد 5.5 درصد. بانک مرکزی امریکا و گلدمن ساکس رز 5.8 درصد و 3.7 درصد بوده است.

در حالی که بسیاری از سرمایه گذاران صعودی در موج اول reopenings, DoubleLine مدیر عامل جفری best coast روز دوشنبه گفت: این بازار می تواند مجددا خود را در ماه مارس پایین به عنوان شرکت کنندگان در بازار می تواند به کم بها دادن به اجتماعی اختلال از coronavirus.

“من فکر می کنم یک آزمون مجدد از پایین بسیار قابل قبول” best coast گفت: در CNBC “حاصل کار دو گزارش است.” “مردم درک نمی کنند و قدر … اجتماعی خبري حداقل این است که رفتن به اتفاق می افتد زمانی که … 26 میلیون به علاوه مردم از دست داده اند کار خود را” پس از تماس باند پادشاه اضافه شده است.

سرمایه گذاران نیز موجب شلوغ ترین هفته فصل درآمد با 145 S&P 500 شرکت گزارش بین پنج شنبه و جمعه. یک چهارم از راه را از طریق درآمد های نجومی شرکت های ثابت coronavirus با وزن سنگین در سود شرکت.

الفبای فورد و استارباکس همه آزادی درآمد سه ماهه در روز سه شنبه. PepsiCo, 3M, کاترپیلار, غرب, هوا, Merck & Co., فایزر یو پی اس و Advanced Micro Devices نیز میله میله به گزارش.

ضریب اطمینان مصرف کننده منتشر خواهد شد در 10 am E. T. در روز سه شنبه. اقتصاددانان در نظرسنجی داوجونز در حال انتظار خواندن 92 در آوریل از مارس را بخوانید 120.

اشتراک CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو