داو آتی افزایش 350 امتیاز به عنوان وال استریت سران برای برنده هفته

ایالات متحده آتی سهام بيشتر از اوایل جمعه پس از خاموش جلسه که در آن معامله گران دست و پنجه نرم ناامید کننده آمار بیکاری و نگران افزایش coronavirus موارد است.

قراردادهای آتی را به دست آورد در میان گزارش های خبری بلومبرگ که چین تنظیم شد تا خرید خود را از ایالات متحده آمریکا محصولات کشاورزی مطابق با فاز یک معامله تجاری. گزارش کاسته نگرانی در مورد آمریکا و چین روابط تجاری به عنوان دو کشور تبادل گرم لفاظی در مورد کوروناویروس.

میانگین صنعتی داو جونز آینده افزایش 350 امتیاز یا 1.0%. حرکت ضمنی بالاتر باز از 300 امتیاز. S&P 500 آتی اضافه 0.9 درصد بوده است. Nasdaq-100 آتی نیز به دست آورد 0.8%.

سهام وابسته به بازگشایی اقتصاد به دست آورد در premarkets. هواپیمایی متحده 2% افزایش یافت در حالی که سرمه را به دست آورد 5 درصد است. نفت و انرژی سهام در میان بزرگترین برندگان در premarket تجارت با دوون انرژی پریدن نزدیک به 5 درصد است. انرژی انتخاب SPDR ETF به دست آورد و نزدیک به 3 درصد در premarket.

شاخص Dow و S&P 500 و Nasdaq Composite رهبری به چهار جلسه در سرعت خود را برای چهارمین هفته افزایش در پنج هفته. داو است 1.9% هفته به تاریخ از طریق پنج شنبه را در حالی که S&P 500 به دست آورده است 2.4% در آن زمان. Nasdaq صعود به بیش از 3 درصد بیش از مدت زمان است که.

در روز پنج شنبه داو بسته فقط زیر flatline در حالی که S&P 500 و Nasdaq eked از دستاوردهای کوچک. عمده میانگین gyrated بین سود و زیان برای بسیاری از روز است. در یک نقطه داو افتاده بود بیش از 270 امتیاز.

گزارش روز شنبه نشان داد اولیه تعداد مدعیان بیکاری در ایالات متحده بالغ بر 1.5 میلیون نفر در هفته گذشته در صدر یک داو جونز برآورد از 1.3 میلیون.

“تعداد مدعیان بیکاری کاهش یافت و برای یازدهمین هفته متوالی اما این هفته بهبود بسیار کوچکتر حتی در مقایسه با هفته گذشته upwardly تجدید نظر شکل و گفت:” کن برمن از گوریل معاملات. “در حالی که ممکن است شغل گزارش بهتر از حد انتظار این ماه مربوط به شاخص های دور از ستارگان و است که می تواند به این معنی است که سرعت بازیابی کند.”

تعدادی از coronavirus موارد همچنان به افزایش در بخش های خاصی از ایالات متحده, Texas کالیفرنیا و آریزونا و فلوریدا همه گزارش خود بزرگترین-همیشه یک روز افزایش دهد.

برخی از سرمایه گذاران می ترسند که یک تجدید حیات در coronavirus موارد می تواند منجر به کشورهای تصرف سختگیرانه قرنطینه اقدامات برای جلوگیری از گسترش در نتیجه خنثی کردن انتظارات صاف بهبود اقتصادی. به مطمئن شوید که آن را افزایش می دهد به عنوان متحده تا سطح شیب دار تست.

“این تجمع از چند ماه گذشته ممکن است منجر به سهام و رسیدن به فاصله قابل توجه از رکورد اما سرمایه گذاران در حال تلاش برای آشتی دادن حرکت رو به بالا و کمتر پیام های خوش بینانه در مورد ماه های آینده گفت:” لیندزی زنگ رئیس استراتژیست سرمایه گذاری در متحد سرمایه گذاری. “که همراه با نگرانی در مورد موج دوم coronavirus و تنش های سیاسی منجر به برخی از جدی indecisiveness.”

CNBC یون Li کمک گزارش.

اشتراک CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im