داو آتی افزایش پیدا کرد چراکه سرمایه گذاران با تمرکز بر اقتصاد بازگشایی با وجود ناآرامی های مدنی

ایالات متحده آتی سهام بيشتر در اوایل معاملات روز سه شنبه به عنوان سرمایه گذاران دست و پنجه نرم کردن با نا آرامی های مدنی در سراسر کشور به عنوان متحده سعی کنید برای بازگشایی اقتصاد از coronavirus بیماری همه گیر.

آتی در میانگین صنعتی داو جونز ضمنی باز دست آوردن 200 امتیاز. S&P 500 و Nasdaq 100 همچنین با اشاره به بالاتر شروع می شود.

در آخرین لحظه نشانی از کاخ سفید شنبه شب رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ” و ” استقرار نظامی اگر متحده و شهرستانها موفق به سرکوب تظاهرات. آتی در ابتدا کاهش یافت و به عنوان تهمت صحبت کرد.

“من از بسیج همه دولت های فدرال و محلی منابع نظامی و غیر نظامی برای حفاظت از حقوق مطیع قانون آمریکایی” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “اگر یک شهرستان و یا دولت حاضر به اقدامات لازم برای دفاع از زندگی و اموال خود را از ساکنان آن من خواهد شد استقرار نظامی ایالات متحده و به سرعت حل این مشکل برای آنها است.”

بازار سهام تا حد زیادی نادیده گرفته ناآرامی ها تا به حال, اما که می تواند تغییر کند اگر سرمایه گذاران بر این باورند که تظاهرات ادامه خواهد داد از طریق تابستان اخلال متحده قصد دارد به بازگشایی و صدمه زدن به اعتماد مصرف کننده.

“خبر خوب در واکسن کمک سهام ممکن است اما آمریکا و چین روابط & ناآرامی های مدنی می تواند سرقت نور افکن در ماه ژوئن” لری Calvasina RBC ارشد سهام آمریکا استراتژیست گفت: در یک توجه داشته باشید. “S&P 500 باقی می ماند بسیار news جریان هدایت می شود.”

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو اعلام کرد که شهر نیویورک را تحت مقررات منع رفت و آمد شب دوشنبه شروع و در 11 p. m. و به مدت تا 5 صبح سه شنبه برای جلوگیری از تظاهرات. مشابه حکومت برقرار شد در شهرستانها در سراسر کشور در تلاش برای حل تجمع جرم.

بازار اندکی افزایش یافت و در روز اول ژوئن به زیر back-to-back ماهانه سود. داو رز حدود 90 امتیاز در روز دوشنبه پس از یک 4.2% افزایش در مارس و 11% رالی در ماه آوریل است. در ضمن S&P 500 در مورد صعود 0.3% پس از به دست آوردن 4.5 درصد در ماه مه و 12.6 درصد از ماه قبل است.

سرمایه گذاران همچنان به تمرکز بر روی پیشرفت اقتصادی reopenings مناقصه تا سهام شرکت های هواپیمایی خرده فروشان و کروز اپراتورهای خط. با این حال بسیاری در وال استریت رشد نگران است که افزایش خطرات ناشی از نزاع نژادی و ایالات متحده-چین تنش معکوس می تواند بازار گسترده گشت.

تنش با چین ادامه داد: به بجوش و خروش آمدن به این کشور خواسته دولت متعلق به شرکت برای توقف خرید دانه های سویا و گوشت خوک از ایالات متحده آمریکا رویترز گزارش روز دوشنبه. این حرکت پس از مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او را گام به لغو هنگ کنگ مورد علاقه وضعیت تجارت در پاسخ به یک بحث امنیتی جدید قانون تصویب شده توسط چین را کشتند.

“قطع ارتباط بین سهام و اقتصاد تولید نگرانی گسترده در میان برخی از سرمایه گذاران” جف Buchbinder سهام استراتژیست برای LPL مالی گفت: در یک توجه داشته باشید. “در همان زمان بازگشایی خوشبینی و عظیم محرک اقتصادی تحت الشعاع برخی نگرانی ها در مورد موج دوم COVID-19 عفونت و افزایش چین-آمریکا تنش است.”

همانطور که از دوشنبه S&P 500 است منعکس حدود 39% فعال خود را در ماه مارس پایین نشستن در حدود 10 درصد کمتر از آن رکورد مجموعه ای در ماه فوریه ،

اشتراک CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو