داو آتی پرش نزدیک به 300 امتیاز rebounding از هفته گذشته زیان

یک مرد پیاده توسط وال استریت مترو ثبت نام در 23 مارس سال 2020 در شهر نیویورک است.

آنجلا Weiss | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

قراردادهای آتی به عمده شاخص های سهام ایالات متحده افزایش یافت اوایل روز دوشنبه به عنوان سرمایه گذاران وزن دیدگاه توسط رئیس فدرال جروم پاول در دولت از اقتصاد در برابر نشانه هایی از خوش بینی به عنوان متحده شروع به بازگشایی برای کسب و کار بیش از آخر هفته.

میانگین صنعتی داو جونز آتی ضمنی باز دست آوردن بیش از 270 امتیاز. S&P 500 و Nasdaq آتی نیز با اشاره به دستاوردهای در باز است.

شبانه حرکت یکشنبه شب به دنبال یک هفته در وال استریت. شاخص ترکیبی Nasdaq و S&P 500 با کاهش 1.1 درصد و 2.2 درصد در هفته گذشته با دومی اهمیت حیاتی آن بدترین هفته از ماه مارس. داو صنعتی به پایان رسید هفته پایین 2.65% برای سوم آن منفی در هفته چهار و بدترین حالت آن هفته از آوریل 3.

سرمایه گذاران در روز یکشنبه شب شنیده از رئیس فدرال جروم پاول که صحبت با CBS’ “60 دقیقه” به جزئیات تاثیر Covid-19 در اقتصاد ایالات متحده و مسیر برگشت به سمت رشد است.

بانک مرکزی رهبر زده با احتیاط خوش بینانه لحن گفتن این نشان می دهد که او “بسیار مطمئن” اقتصاد ایالات متحده خواهد پنجه راه خود را از زمان به عقب برگشت اما هشدار داد که آن را نمی ممکن است به طور کامل بهبود می یابند تا یک Covid-19 واکسن کامل است.

او همچنین گفت که او باور ندارد که در زمان رکود را شبیه رکود بزرگ برخی از 90 سال پیش با وجود این احتمال که نرخ بیکاری در ایالات متحده می تواند قله حدود 25%.

“من فکر نمی کنم که نتیجه به احتمال زیاد در همه. ما به یک اقتصاد سالم دو ماه پیش. ما سیستم مالی قوی است,” او گفت:. شما باید دولتها در سراسر دنیا و بانک های مرکزی در سراسر جهان در پاسخ با نیروی بزرگ و بسیار به سرعت. و ماندن در آن است.”

“بنابراین من فکر می کنم تمام کسانی که همه چیز نقطه به چه خواهد بود ، آن را به یک رکود اقتصادی [اما] آن را باید بسیار کوتاه تر رکود از آنچه شما می خواهم در ارتباط با دهه 1930” پاول گفت.

وال استریت را کهنه سرمایه گذاران می گویند سهام می تواند در برای متلاطم تجارت تا زمانی که آن را روشن است که تلاش های دولت برای بازگشایی اقتصاد خود نیست ملاقات با قابل خوشه در موارد جدید Covid-19. آخر این هفته اکثر ایالت یا تا حدی یا به طور کامل به پایان رسید مستندات.

سراسیمگی از آمار اقتصادی اخیر از جمله سابقه و رکورد نرخ بیکاری و 16.4% شیرجه رفتن در مارس خرده فروشی نشان می دهد که چگونه به طور ناگهانی دولت تحمیل کسب و کار تعطیلی نهفته گسترده تر اقتصاد ایالات متحده.

پاتریک Leary رئیس استراتژیست بازار در Incapital گفت CNBC پتی Domm که بازارهای مالی به دنبال یک کمی خسته بین گردابی اقتصادی اخیر دولت توسط دولت تلاش برای راه اندازی مجدد کسب و کار و نگرانی بیش از تجدید دشمنی میان ایالات متحده و چین است.

“بازار در واکنش به این داده شده است تا حدودی خاموش,” او گفت:. او گفت: سهام در روز جمعه شد واکنش منفی به تهدیدات از چین که شرکت های ایالات متحده می تواند هدفمند اگر آمریکا نمی سهولت در Huawei.

“بازار در حال حاضر لازم نیست دلیل دیگری برای بدبین بود. به نظر می رسد هر دو بازار اوراق قرضه و بازار سهام در حال گرفتن یک کمی خسته است. هر دو بازار به دنبال آینده کاتالیزور,” او اضافه شده است.

CNBC Jeff Cox و پتی Domm کمک گزارش.

اینجا کلیک کنید برای آخرین اخبار در مورد کوروناویروس. اشتراک به CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de