داو آتی پرش 500 امتیاز به عنوان سرمایه گذاران در اقتصاد بازگشایی و دستیابی به موفقیت واکسن

سهام آتی به شدت بالاتر اوایل روز شنبه برای شروع یک تعطیلات کوتاه هفته به خوش بینی رشد در مورد بازگشایی اقتصاد و بالقوه coronavirus واکسن.

آتی در میانگین صنعتی داو جونز با اشاره به ضمنی باز دست آوردن حدود 516 امتیاز. داو آتی اضافه شده 513 امتیاز یا 2.1%. S&P 500 آتی به دست آورد 1.9%. Nasdaq-100 آتی نیز با افزایش 1.9%. بازارهای ایالات متحده بسته شد دوشنبه در رعایت از روز یادبود.

در اینجا آنچه در بازار مشاهده شد:

  • آمریکا شرکت زیست فناوری Novavax روز دوشنبه گفت: این آغاز اولین انسان مطالعه تجربی آن را coronavirus واکسن. این شرکت گفت که انتظار دارد نتایج اولیه در ایمنی و پاسخ های ايمنی در ماه جولای. هفته گذشته یکی دیگر از بیوتکنولوژی مدرن گزارش مثبت توسعه در آن واکسن آزمایشی که در آن تمام 45 شرکت کنندگان در حال توسعه coronavirus آنتی بادی است. وجود دارد 10 واکسن در ارزشيابی بالينی و 114 در قبل از ارزيابی بالينی با توجه به یک چوب خط حساب کردن در حال اجرا توسط Fundstrat.
  • فعالیت های اقتصادی در ادامه به انتخاب کنید تا به عنوان متحده شروع به باز کردن اقتصاد خود است. بزرگترین برندگان در premarket شد به طور مستقیم به بازگشایی. کارناوال سهام شروع به پریدن کرد 11 درصد است. MGM استراحتگاه صعود 9 درصد. ایران شرکت های هواپیمایی و خطوط هوایی جنوب غربی افزایش یافت 7% در هر.
  • S&P 500 به ملاقات و یا بیش از آن 200 روز میانگین متحرک پس از باز دوشنبه. معیار نیاز برای به دست آوردن 1.8% برای رسیدن به نقطه عطف. بسیاری از ویژگی های تحلیلگران نگاهی که میانگین متحرک به عنوان نشانه ای از روند بلند مدت. افزایش بالای آن می تواند سیگنال تغییر در دراز مدت روند از نزولی به صعودی.

“ماه آینده ما می دانیم بانک تست استرس نتایج; آیا قیمت نفت در حال جستن و یا چیزی بیشتر پایدار; و اگر ما منتقل شده از COVID فصل و یا به یک موج دوم” کریستوفر هاروی ولز فارگو از سهام استراتژی گفت: در یک توجه داشته باشید. “اگر همه چیز شکستن مثبت ما انتظار می رود برای دیدن سالم چرخش به سمت cyclicals کوچکتر کلاه و ارزش سهام است.”

حرکت در آتی سهام پس از یک هفته جامد برای وال استریت که دیدم 30-سهام داو افزایش 3.3% ارسال آن بهترین عملکرد هفتگی خود از ماه آوریل. S&P 500 و Nasdaq نیز با صعود بیش از 3 درصد در هفته گذشته.

تعداد coronavirus موارد در ایالات متحده در صدر بیش از 1.6 میلیون مرگ و میر افزایش به بیش از 97,000 یک چوب خط حساب کردن از دانشگاه جانز هاپکینز نشان داد که از دوشنبه.

سرمایه گذاران نگه داشته و یک چشم در ایالات متحده-چین تنش که نشان داد نشانه هایی از تنش بیش از آخر هفته. کاخ سفید مشاور امنیت ملی رابرت اوبراین روز یکشنبه گفت ایالات متحده از احتمال اعمال تحریم بر چین اگر پکن پیاده سازی امنیت ملی قانون است که آن را بیشتر کنترل خودمختار هنگ کنگ.

اشتراک CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>