داو آتی پرش 300 امتیاز دوره نقاهت بعد از یک شبه زیان زیر چین معامله تجارت ترساندن

آتی سهام بهبود زودتر از ضرر و زیان به تجارت بالاتر اوایل روز شنبه پس از کاخ سفید تجارت مشاور پیتر ناوارو روشن است که ایالات متحده-چین تجارت معامله نشده است.

میانگین صنعتی داو جونز آتی شد تا 330 امتیاز یا 1.3% بنحوی باز دست از 387 امتیاز. S&P 500 و Nasdaq-100 آتی بالاتر از 1.1 درصد و 0.7 درصد بود.

“من نظر گرفته شده اند wildly خارج از چارچوب” ناوارو در بیانیه ای گفت. “آنها تا به حال هیچ چیز برای انجام با فاز من ایران که همچنان در محل.”

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نیز توییتی که موجود معامله تجارت در محل باقی می ماند.

پیش از آن در جلسه داو آتی کاهش یافته بود حدود 400 امتیاز. آتی روز پس از ناوارو را دوشنبه در مصاحبه با فاکس نیوز’, “داستان.”

فاکس Martha MacCallum پرسید: “آیا شما فکر می کنم که رئیس جمهور مرتب از … منظورم این است که او بدیهی است که واقعا می خواستم به آویزان بر روی این معامله تجارت به عنوان آنجا که ممکن است. و او می خواست آنها را به خوبی در وعده زیرا وجود داشته است پیشرفت های ساخته شده در آن معامله تجارت اما با توجه به همه چیز است که اتفاق افتاده و تمام چیزهایی که شما فقط ذکر شده است که بیش از؟”

“آن را بیش از. بله” ناوارو پاسخ داد.

او پس از آن بیانیه ناوارو گفت: “من به سادگی صحبت کردن به عدم اعتماد ما در حال حاضر حزب کمونیست چین پس از آنها دروغ در مورد ریشه های چین ویروس و foisted یک بیماری همه گیر بر جهان است.”

در مصاحبه خود با فاکس ناوارو گفت: “نقطه عطف” آمد و زمانی که ایالات متحده شنیده در مورد شیوع کروناویروس در چین است. ناوارو ادعا کرد که دولت تنها در مورد این ویروس پس از معامله تجاری بین واشنگتن و پکن امضا شد در ژانویه. 15.

اپل در میان بهترین نمایشی سهام در premarket به دست آوردن 1.7%. که پیشبرد قرار دادن فن آوری های غول پیکر در سرعت به آمار تازه رکورد بالا در باز کردن.

سهام بانک افزایش یافت گسترده. جی پی مورگان چیس سیتی گروپ ولز فارگو و بانک مرکزی امریکا همه را به دست آورد بیش از 2٪. خرده فروشان مانند فاصله کول و Nordstrom — که به طور مستقیم به اقتصاد بازگشایی شد همه تا حداقل 2 درصد. MGM و وین استراحتگاه دست آورده بیش از 2 ٪ در هر.

در روز دوشنبه شاخص Dow Jones Industrial Average با افزایش 153 امتیاز یا 0.6%. S&P 500 نیز ثبت نام به دست آوردن صعود 0.7%.

شاخص Nasdaq Composite بود outperformer افزایش بیش از 1% تشکر برای کمک به از مگا-کلاه شرکت های فن آوری. این نشانه یک رکورد از تکنولوژی-های سنگین شاخص آن 20 سال است. سهام اپل علامت تا 2.6 درصد و سهام مایکروسافت افزایش نزدیک به 3 درصد است.

در حالی که سهام در روز گذشته قوی و پا را تحت نازک تجارت. این SPDR S&P 500 ETF اعتماد (جاسوسی) که آهنگ های گسترده تر در بازار, شاخص, معامله بیش از 67 میلیون سهم در روز دوشنبه. که به خوبی در زیر ETF به 30 روز حجم متوسط 105.01 میلیون.

“پیام امروز ممکن است که ویروس و بازار گاو نر می تواند همزیستی” جیم Paulsen رئیس استراتژیست سرمایه گذاری در Leuthold گروه گفت: CNBC. “با وجود بازگشت به عقب به روز از Covid19 موارد بالاتر از 30000 بیش از آخر هفته جاری گزارش از نقاط داغ بازار سهام موفق به ارسال یک قوی به دست آورید. بازار اقدام به نظر می رسد نشان می دهد که سرمایه گذاران در انتظار اقتصاد به ادامه بهبود در ماه های آینده حتی اگر این کشور به احتمال زیاد به تجربه پر از لکه و یا موقت خوشه در ویروس.”

عمده سهام ایالات متحده به طور متوسط در حال آمدن خود چهارم هفتگی به دست آوردن در پنج هفته.

تعداد تازگی تایید coronavirus موارد در خانه و خارج از کشور همچنان به افزایش, بالا بردن سوال در مورد بهبود اقتصادی از ویروس. بزرگترین واحد در روز افزایش جهانی coronavirus موارد ثبت شده در پنج شنبه, با توجه به سازمان بهداشت جهانی بعد از بیش از 183,000 مورد جدید گزارش شده در سراسر جهان است.

ایالات متحده را دیدم بیش از 36 ، 000 مورد جدید گزارش شده در یکشنبه پس از بیش از 30 ، 000 مورد جدید گزارش شده در هر دو روز جمعه و شنبه اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز نشان داد. گسترده تست کمک به سربازان ارتش در موارد گزارش شده.

تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت گفت: در یک کنفرانس خبری که روز شنبه coronavirus در حال گسترش است در یک “غیر قابل قبول رای” در دولت با توجه به NBC 5 در دالاس-فورت ورث.

کاخ سفید مشاور اقتصادی لری Kudlow CNBC گفت روز دوشنبه “وجود ندارد و موج دوم در حال آمدن است و قانونگذاران به احتمال زیاد توسعه یکی دیگر از بسته محرک اقتصادی تا پایان ماه آینده.

فروش خانه جدید داده ها از ماه مه منتشر خواهد شد در صبح روز سه شنبه.

اشتراک CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.

اصلاح: با توجه به ویرایش و خطا این داستان شد به روز رسانی به منعکس کننده املای صحیح Martha MacCallum نام.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net