قراردادهای آتی به عمده شاخص های سهام ایالات متحده ماند در طول flatline در روز پنج شنبه پیش از کلید رفع بیکاری داده است.

میانگین صنعتی داو جونز آتی ضمنی باز افزایش تنها 6 امتیاز. S&P 500 آتی نیز داد و ستد حاشیه بالاتر در حالی که نزدک آتی صعود 0.5%. پیش از آن در جلسه داو آتی کاهش یافته بود بیش از 150 امتیاز است.

پنج شنبه حرکت به دنبال رکود به طور منظم در طول معاملات روز چهارشنبه به عنوان غم انگیز اقتصادی و کم خونی بانک درآمد موجب نگرانی بیش از coronavirus و تاثیر آن بر اقتصاد ایالات متحده.

میانگین صنعتی داو جونز کاهش یافته است 445.41 امتیاز یا 1.9% به 23,504.35 در طول چهار جلسه. S&P 500 تضعیف 2.2% به 2,783.36 در حالی که نزدک کامپوزیت بسته 1.4 درصد کاهش در 8,393.18.

مرکزی برای روز شنبه جلسه خواهد بود که وزارت کار ایالات متحده گزارش در هفته گذشته تعداد مدعیان بیکاری که اقتصاددانان نظرسنجی داوجونز انتظار می رود مجموع 5 میلیون.

از بیکاری آمار و ارقام ثابت کرده اند که یک کلید به صورت گذشته نگر سنج برای کسانی که پیگیری سلامت بیمار از اقتصاد ایالات متحده با هفته گذشته 6.61 میلیون مدعیان. هفته گذشته چاپ آورده کل مطالبات بیش از سه هفته قبل به بیش از 16 میلیون بنحوی که حدود 10 درصد از نیروی کار ایالات متحده ثبت کرده بود برای مزایای بیکاری بیش از آن زمان است.

اما روز پنج شنبه در این داده ها را به دنبال خواهد داشت ناامید کننده خرده فروشی و تولید گزارش در قبل از جلسه.

معامله گران ذکر شده, غوطه در مارس خرده فروشی به عنوان یک اصل وزن در بازارهای سهام در روز چهارشنبه. که بدتر از حد انتظار داده ها نشان داد خرده فروشی در ماه مارس سقوط یک رکورد 8.7% بزرگترین یک ماه کاهش از گروه شروع به ردیابی این سری در سال 1992.

تولید در منطقه نیویورک نیز کاهش یافت توسط بزرگترین حاشیه تا کنون به تاریخی کم و بیش از این سطح دیده می شود در تلاطم رکود بزرگ.

با وجود های اخیر بد اقتصادی در برخی از استراتژیست های بازار با اشاره به کاهش روزانه تعداد جدید ایالات متحده coronavirus موارد و مسطح در شبکه تعدادی از بستری شدن در بیمارستان در ایالت نیویورک به عنوان شواهدی وجود دارد که بازار ممکن است روند صعودی در هفته های آینده.

جی پی مورگان را Marko Kolanovic گفت: جمعه شب که از جمله پیشرفت در بهداشت و درمان-مراقبت از داده ها می تواند در تشویق دولت برای برداشتن “گام های کودک” به بازگشایی برخی از اقتصاد به عنوان به زودی به عنوان در هفته آینده.

Kolanovic جهانی سر از کمی و مشتقات استراتژی در جی پی مورگان تصریح کرد پیش بینی خود را که در بازار سهام آمریکا می تواند رسیدن به اوج تمام وقت به عنوان به زودی به عنوان اولین نیمی از سال 2021 اگر اقتصاد تنظیم شده است برای بازیابی بعد از آن سال.

بهتر بهداشت و درمان-مراقبت از آمار و ارقام به معنای “ما فکر می کنیم این قراره ممکن است برای بازگشایی آن را هر چه زودتر. ما فکر می کنم در عرض یک هفته از هم اکنون شما شروع به دیدن برخی از حرکت های محدود گفت:” CNBC “پول سریع.”

“این رفتن به محدود: من صحبت کردن در کودک, مراحل,” او اضافه شده است. “اما که به ما می گوید که در فصل تابستان ما ممکن است بیشتر قابل ملاحظه ای بهبود می یابند. و مدتی در سال آینده — شاید نیمه دوم سال آینده — اقتصاد می رسد بالا علامت است. که بدان معنی است که این بازار می تواند به بالا تعیین میزان مد آب در نیمه اول سال آینده.”

انرژی باقی مانده سهام تحت فشار پس از نفت ایالات متحده کاهش یافت و به پایین ترین سطح خود در بیش از 18 سال در روز چهارشنبه. اسلاید در وست تگزاس اینترمدیت آتی به دنبال گزارش از بزرگترین موجودی ساخت در ثبت به عنوان به خوبی به عنوان یک ریزشی گزارش از آژانس بین المللی انرژی. قیمت نفت وست تگزاس اینترمدیت تضعیف 1.19% به حل و فصل در $19.87 قیمت دیده نمی شود پس از Feb. 7, 2002.

شاخص Dow و S&P 500 باقی می ماند بیش از 20 درصد و 17.9% زیر مربوطه خود را در همه زمان اوج مجموعه در ماه فوریه به بازار وحشت بیش از این گسترش از رمان coronavirus و نامشخص واکسن جدول زمانی فاستر فرار معاملات در وال استریت.

مشتاق به راه اندازی مجدد بخش های مهمی از تجارت ایالات متحده رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دوباره حمایت به صورت تدریجی بازگشایی اقتصاد در یک کنفرانس مطبوعاتی دوشنبه شب.

رئیس جمهور گفت که وجود دارد همچنین بهداشت عمومی هزینه های ناشی از نگه داشتن اقتصاد از دولت بسته شده است. درآمد از دست رفته و سود پوشش رئیس جمهور گفت: همچنین می تواند منجر به منفی و معناداری سلامت است.

“وجود دارد به یک تعادل است. شما می دانید وجود دارد همچنین مرگ درگیر در نگه داشتن [اقتصاد] بسته” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: از کاخ سفید است. “ما باید برای بازگشت به کار.”

“با همه این حال گفت: ما قصد داریم برای شروع متحده و با فرمانداران است که باید انجام شود یک کار بزرگ است. و آنها در حال رفتن به آن را باز کنید تا به عنوان آنها را مشاهده کنید مناسب,” او گفت:.

اشتراک به CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de