داو آتی سقوط بیش از 200 امتیاز به عنوان وال استریت در تلاش برای بازیابی از پنج شنبه زیان

سهام ایالات متحده در معاملات آتی کاهش یافت و در اوایل صبح روز جمعه پس از یک کاهش در برخی از عمده سهام فن آوری همراه با ملال انگیز اشتغال و افزایش تنش با چین تحت فشار قرار دادند, بازار پایین تر به طور منظم در طول معاملات.

شاخص میانگین صنعتی داوجونز کاهش قیمت آتی 213 امتیاز دلالت جمعه باز قطره در حدود 252 امتیاز. S&P 500 و Nasdaq 100 آتی نیز با اشاره به منفی باز برای این دو شاخص در روز جمعه.

داو کاهش یافت و بیش از 100 امتیاز در اوایل روز پنج شنبه در حالی که S&P 500 و Nasdaq افت 0.8% و نزدیک به 1 درصد بود. آمازون سهام کاهش یافت و بیش از 2% پس از هدف قرار دادن یک رکورد بالا است. Facebook نیز ضربه تمام زمان بالا اما بسته به زیر این سطح.

هفتگی مدعیان رز توسط یکی دیگر از 2.4 میلیون نفر در هفته گذشته با توجه به اطلاعات منتشر شده توسط وزارت کار ایالات متحده. که به ارمغان می آورد تعداد کل براده در طول بیماری همه گیر به بیش از 38 میلیون نفر است. در ادامه ادعا می کند نیز در یک رکورد است.

سرمایه گذاران نیز مضطرب بیش از آمریکا و چین روابط تجاری است. قبلا در این هفته در سنا به تصویب یک لایحه که به طور بالقوه delist سهام چین از ایالات متحده.

اد آسیاب واشنگتن تحلیلگر سیاست در Raymond James گفت: این لایحه در حال حرکت است در “پیچ و تاب سرعت” و اشاره کرد: “ما معتقدیم وجود خواهد داشت قابل توجه فشار قانون گرفته شود تا در هفته های آینده و اعتقاد ما آن است که تنها یک ماده از زمان قبل از این لایحه (یا چیزی مشابه) است امضا و به قانون است.”

هنوز هم عمده به طور متوسط باقی مانده در سرعت جامد هفتگی داشت. داو شد تا بیش از 3 درصد در هفته به تاریخ. 30-سهام داو به رهبری بود برای بزرگترین آن یک هفته پس از به دست آوردن این هفته از 9 آوریل. S&P 500 به دست آورده 2.96% این هفته در حالی که نزدک کامپوزیت است تا 3 درصد در آن زمان.

کسانی هفتگی پیشرفت آمده میان خوش بینی در سراسر اقتصاد جهانی بازگشایی و همچنین افزایش امید برای coronavirus واکسن.

“آینده نامشخص باقی مانده است و بنابراین ما با اعتماد به نفس گفت موج دوم نمی تواند اتفاق می افتد-اما خبر خوب وجود دارد هنوز به موج دوم در دوباره باز اقتصاد گفت:” تام لی بنیانگذار و رئیس تحقیقات در Fundstrat جهانی مشاوران در توجه داشته باشید. “ما همچنان در نیمه کامل کمپ و باور سهام پیشنهاد خیلی خوب ریسک/پاداش حتی اینجا.”

S&P 500 سر به فلک کشید بیش از 34 درصد از هدف قرار دادن یک روزانه کم در مارس 23, led در بخش های قوی از دستاوردهای عمده سهام فن آوری.

برای مطمئن شود, یک CNBC تجزیه و تحلیل داده ها با استفاده از دانشگاه جانز هاپکینز نشان می دهد که ایالات متحده بازگشایی بیش از یک سوم دیده می شود جدید کروناویروس موارد افزایش است.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین گفت: پنج شنبه شب “ما در حال بسته شدن کشور ما” اگر موج دوم coronavirus عفونت بازدید متحده آمریکا “ما می تواند در خاموش کردن آتش سوزی. آن است که آیا یک اخگر و یا یک شعله ما در حال رفتن به بیرون از آن قرار دهید. اما ما در حال بسته شدن کشور ما است.”

اشتراک CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im