داو آتی سقوط بیش از 200 امتیاز نگرانی بیش از بازگشایی اقتصاد

یک فرد با پوشیدن یک ماسک صورت پیاده روی در طول وال استریت پس از بیشتر موارد از coronavirus تایید شد در شهر نیویورک, نیویورک, 6 مارس سال 2020 است.

اندرو کلی | ایسنا

آتی سهام کاهش یافت و در اوایل صبح روز دوشنبه به عنوان معامله گران وزن بازگشایی اقتصاد همراه با دم تنش بین چین و آمریکا

میانگین صنعتی داو جونز آتی بودند توسط 214 امتیاز با اشاره به دوشنبه افتتاح کاهش حدود 209 امتیاز. S&P 500 و Nasdaq 100 آتی نیز با اشاره به ضرر و زیان در روز دوشنبه برای دو شاخص.

متحده در سراسر ایالات متحده در حال اجازه دادن به کسب و کارهای غیر ضروری بازگشایی و در حال کاهش stay-at-home سفارشات در تلاش برای راه اندازی مجدد اقتصاد پس از coronavirus مجبور نزدیکی جهانی توقف در فعالیت های اقتصادی است. این کاهش می آید به عنوان داده ها از سازمان بهداشت جهانی نشان داد که ایالات متحده تا به حال آن مرگبارترین 24 ساعت بین پنج شنبه و جمعه.

“بعد از 2-4 هفته حیاتی برای هر دو بحران اقتصادی و بحران بهداشت و درمان گفت: Marc Chaikin, مدیر عامل شرکت Chaikin تجزیه و تحلیل ترافیک. “بزرگترین خطر برای بازار سهام پیش از موعد بازگشایی اقتصاد ایالات متحده. اگر افزایش COVID-19 منحنی مجددا و اقتصادهای در حال تعطیل دوباره آسیب های وارده به بازار سهام را روان چشمگیر خواهد بود.”

وارن بافت گفت: کسب و کار خود را کنگلومرا برکشایر هاتاوی به فروش می رسد تمام آن هواپیمایی منابع به دلیل coronavirus. در حالی که سرمایه گذار افسانه ای بود و خوش بینانه طولانی مدت در آمریکا در برکشایر نشست سالانه این حرکت نشان می دهد که نگرانی خود را که همه گیر اتحادش را تغییر برخی از صنایع به طور دائم و می تواند نشانه آن است که دیگر سرمایه گذاران بیش از حد خوش بینانه در مورد اقتصاد به حالت عادی بازگشت سریع است.

سهام بریده خود را به بهترین ماهانه عملکرد در بیش از 30 سال در ماه آوریل در بخشی به دلیل امیدوار اقتصادی بازگشایی. ماه گذشته شاخص S&P 500 بسیج 12.7%.

افزایش امید درمان ممکن است از Gilead Sciences نیز برداشته احساسات ماه گذشته. روز یکشنبه مدیر عامل شرکت Daniel o’day remdesivir — جلعاد را ضد مواد مخدر در دسترس خواهد بود به کروناویروس بیماران این هفته است.

بیش از 3.4 میلیون نفر تایید شده است در سطح جهان از جمله بیش از 1.1. میلیون نفر در ایالات متحده به تنهایی با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز.

اما سرمایه گذاران نیز دست و پنجه نرم با نگرانی بیش از یکی دیگر از شکاف بین چین و آمریکا, وزیر امور خارجه, Mike Pompeo گفت: وجود یک “مقدار قابل توجهی از شواهد” اتصال coronavirus به یک آزمایشگاه در منطقه ووهان چین است.

کسانی که نظرات پس از شورای اقتصاد ملی مدیر لری Kudlow روز جمعه گفت که چین خواهد بود “پاسخگو” برای coronavirus. قبلا در این هفته رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او با توجه به اعمال تعرفه ها در چین برای دست زدن به آن از شیوع بیماری است.

بافت به فروش می رساند شرکت هواپیمایی سهام

“جهان تغییر کرده است برای شرکت های هواپیمایی. و من نمی دانم چگونه آن را تغییر داد و من امیدوارم که آن را به خودی خود در یک منطقی سریع راه” بافت گفت شنبه از برکشایر برای اولین بار-تا کنون مجازی سهامداران نشست.

برکشایر تا به حال بیش از 4 میلیارد دلار سرمایه گذاری در سراسر ایران و آمریکا و غرب و خطوط هوایی دلتا قبل از فروش. بافت اشاره کرد تحسین خود را برای این صنعت اما افزود که در حوادث “در سطوح پایین تر از احتمالات” است که برای تغییر برنامه.

آمریکا و ایران هر دو کاهش یافته است بیش از 60% در سال به تاریخ. دلتا پایین 57 درصد برای سال 2020 در حالی که غرب از دست داده است و نزدیک به نیمی از ارزش خود را.

برکشایر همچنین گزارش داد یک رکورد $137 میلیارد دلار پول نقد پس از سه ماهه اول اما بافت گفت او نمی “هر چیزی را ببینید که جذاب” برای استقرار آن پول است.

اشتراک CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de