داو آتی افت نزدیک به 400 امتیاز در یک شب تجارت نشان می دهد ضرر و زیان بیشتر جلوتر

آتی سهام یک شبه کاهش یافت و در معاملات روز چهارشنبه به عنوان سرمایه گذاران همچنان به نظارت بر یک چشم انداز مثبت در coronavirus موارد در میان بازگشایی اقتصاد است.

آتی در میانگین صنعتی داو جونز سقوط 384 امتیاز دلالت شنبه باز افت بیش از 340 امتیاز. S&P 500 و Nasdaq 100 آتی نیز با اشاره به کاهش پنج شنبه باز برای دو شاخص. حجم معاملات نازک در اوایل جلسه.

شاخص Dow و S&P 500 جامعی خود را سه روز پیروزی روز چهارشنبه به عنوان سهام به طور مستقیم مرتبط به موفق بازگشایی underperformed از جمله خطوط هوایی و کروز اپراتورهای خط. فناوری سنگین شاخص Nasdaq Composite با eked یک افزایش کوچک برداشته محبوب رشد نام هایی مانند آمازون و Netflix بکشد.

سرمایه گذاران تبدیل شده محتاط تر به عنوان افزایش در coronavirus موارد شک و تردید در سریع بهبود اقتصادی. چندین ایالت در ایالات متحده در حال تجربه یک تجدید حیات از عفونت. آریزونا گزارش یک رکورد تعداد موارد تایید شده در حالی که تگزاس دیدم 11% روزانه سنبله در بستری شدن در بیمارستان برای بیماران مبتلا به Covid-19 روز چهارشنبه.

“ما اعتقاد داریم که بازار این است که قیمت گذاری در بسیار کمی از اخبار خوب و رالی است که به احتمال زیاد برای استراحت در ماه های آینده به عنوان بهبود می یابد,” اسکات رن ولز فارگو ارشد بازار جهانی استراتژیست گفت: در یک توجه داشته باشید. “ما انتظار داریم نوسانات در ماه های آینده به ما سنج چگونه reopenings در حال رفتن و چگونه هزینه های مصرف کننده در حال پیشرفت است.”

جدید مدعیان داده است به بیرون آمدن از صبح پنجشنبه با ارائه یک به روز رسانی در سرعت بازار کار بهبود از این بیماری همه گیر. اقتصاددان نظرسنجی داوجونز انتظار می رود در مجموع 1.30 میلیون براده برای هفته پایان ژوئن 13 کاهش از 1.54 میلیون دلار از هفته قبل.

در همین حال بخش هایی از کشور ادامه داد: برای سهولت مستند محدودیت. شهر نیویورک است که در مسیر حرکت به فاز 2 از بازگشایی در روز دوشنبه که شامل برخی از فروشگاه های خرده فروشی, سالن مو و انتخاب فضاهای اداری فرماندار اندرو کومو گفت.

در حالی که بازار همچنان متلاطم عمده سهام به طور متوسط تنظیم شده برای ارسال سود جامد این هفته پس از یک تیز قلاب در هفته قبل. 30-سهام Dow و S&P 500 به دست آورده اند و بیش از 2 ٪ در هر یک از این هفته تا کنون در حالی که نزدک افزایش یافته است حدود 3.3%.

اشتراک CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im