داو آتی افت بیش از 100 امتیاز زیر رالی در جلسه قبلی

سهام ایالات متحده آتی کمتر بود در اوایل تجارت صبح روز چهارشنبه پس از یک رالی بزرگ در جلسه قبلی که سوخت بود باور در حال رشد در بدترین حالت ممکن است برای بزرگترین اقتصاد جهان.

داو آتی کاهش یافت و 111 امتیاز دلالت لغزش در حدود 69 امتیاز در روز چهارشنبه. در ضمن S&P 500 و Nasdaq-100 آتی با اشاره به تغییر در چهار شنبه باز برای دو شاخص.

ایالات متحده سهام بسیج در روز سه شنبه با کمک یک دسته از صعودی, اخبار, از جمله یک پرش تاریخی در خرده فروشی. دولت ایالات متحده گزارش داد یک رکورد 17.7 درصد افزایش در فروش های خرده فروشی است.

سهام نیز با کمک یک خبری بلومبرگ گزارش که برگ برنده دولت در حال آماده سازی یک نزدیکی $1 تریلیون زیرساخت لایحه. مثبت نتایج آزمایش نشان داد که دگزامتازون — به طور گسترده ای در دسترس به مواد مخدر می تواند کمک بدحال coronavirus بیماران که همچنین افزایش سهام. درمان گزارش کاهش Covid-19 مرگ و میر در بیماران بستری تا یک سوم.

در روز سه شنبه شاخص Dow Jones Industrial Average با صعود 526 امتیاز یا 2.04%. S&P 500 و Nasdaq Composite بسیج 1.9% 1.75% بود. سهام گره خورده است اقتصاد بازگشایی — از جمله خطوط هوایی خطوط کروز و خرده فروشان رهبری این تجمع است.

“این سخت است برای نگه داشتن یک “خوبی پشتیبانی سهام بازار پایین” جیم Paulsen رئیس استراتژیست سرمایه گذاری در Leuthold گروه گفت: CNBC. “در برابر یک پس زمینه گسترده احتیاط پس از یک سویفت 7 درصد کاهش در روزهای اخیر بازار سهام شد و به طور همزمان بمباران توسط عمده ستون پشتیبانی می کند.”

رئیس فدرال جروم پاول را شش ماهه دو-روز شهادت به کمیته بانکی سنای آغاز شده در روز سه شنبه. فدرال رزرو اعلام به گوشت گاو تا محرک پولی با خرید مستقیم از شرکت های بزرگ اوراق قرضه در روز دوشنبه با افزایش روبرو است.

بازار و بازده اوراق قرضه کاهش یافت و از اوج زیر فدرال رزرو صندلی جروم پاول نظرات که بانک مرکزی خواهد ترتیب شرکت های بزرگ خود را برای خرید اوراق قرضه بر اساس شرایط بازار و آن را نمی خواهند به “اجرا از طریق بازار اوراق قرضه مانند یک فیل است.” پاول را دوم خود را بعد از شهادت در روز چهارشنبه.

سهام نیز افت ارزش سود در میان گزارش پکن را تعطیل, همه مدارس در میان یک تجدید حیات در coronavirus موارد است. سرمایه گذاران در حال حاضر تا حد زیادی مایکروسافت خاموش سربازان ارتش در coronavirus موارد در خانه و خارج از کشور در برابر پس زمینه از بهتر از حد انتظار آمار اقتصادی.

“نگرش بسیاری از آمریکایی ها به نظر می رسد که آنها در حال انجام با کروناویروس اما coronavirus انجام شده است نه با ما” مارک Odo, نمونه کارها, مدیر قو جهانی سرمایه گذاری گفت: CNBC. “این اجرای بزرگ در بازار شد مبتنی بر رفتن همه چیز را راست و بازگشت به حالت عادی در مدت زمانی کوتاه. اما منطقه ای خوشه در عفونت های چالش برانگیز است که خوش بینی.”

پس از هفته گذشته افت سهام عمده متوسط هستند و همه به خوبی در سبز تا کنون در این هفته است. میانگین صنعتی داو جونز است تا 2.7% هفته به تاریخ. S&P 500 و Nasdaq Composite به دست آورده اند 2.7 و 3.2 درصد از دوشنبه.

اشتراک CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im