داو آتی افت 700 امتیاز در ویروس موج دوم نگرانی های هواپیمایی و خرده فروشی سهام سقوط

آتی سهام به شدت کاهش یافت و در اوایل معاملات روز شنبه به عنوان coronavirus موارد افزایش یافته و در برخی از کشورها که در حال بازگشایی تا از مستندات. سهام که رسید به تازگی در امید برای صاف بازگشایی اقتصاد کاهش یافته و در premarket تجارت.

آتی در میانگین صنعتی داو جونز کاهش یافته است 721 امتیاز یا 2.7%. حرکت ضمنی باز کاهش حدود 740 امتیاز. S&P 500 آتی کاهش 2.2%. Nasdaq-100 آتی کاهش یافته است 1.6%.

سهام ایالات خطوط هوایی دلتای آمریکا و غرب تمام کاهش یافته است بیش از 10 ٪ در premarket تجارت. کارناوال Corp. و نروژی کروز خط سهام کاهش یافت و بیش از 11 درصد است. شکاف و سرمه سهام نیز کاهش یافت و بیش از 8 درصد در هر.

نگرانی در مورد موج دوم coronavirus موارد افزایش یافته است به ایالات متحده فشار عمیق تر به بازگشایی. تگزاس گزارش شده است سه روز متوالی از شکستن رکورد Covid-19 بستری شدن در بیمارستان. نه California counties گزارش سنبله در جدید کروناویروس موارد و یا بستری شدن در بیمارستان از تایید موارد AP گزارش روز شنبه.

به طور کلی coroanvirus موارد در ایالات متحده در صدر 2 میلیون, با توجه به آخرین آمار از دانشگاه جانز هاپکینز.

این downdraft در آینده به دنبال دو روز مستقیم از ضرر و زیان برای 30-سهام Dow و S&P 500 به عنوان سرمایه گذاران در حال غرق بازگشایی معاملات برای megacap tech نام. S&P 500 نیز با کاهش 0.5% در روز چهارشنبه و داو تضعیف حدود 280 امتیاز. ضمن اینکه شاخص Nasdaq Composite با صعود 0.7% به رکورد بسته شدن بالا از 10,020.35 همچنین اولین-همیشه بالای 10,000.

نزدک افزایش یافته است به مدت هشت روز در گذشته نه جلسه آوردن آن سال 2020 سود به حدود 10 ٪ است. S&P 500 به پایین است 1.2% در این سال پس از به طور خلاصه عطف به سبز در سال 2020 در اوایل این هفته. داو پایین است 5.4 درصد برای سال 2020 است.

هر دو شاخص S&P 500 و Dow هنوز هم بیش از 45 درصد از coronavirus کم است. باور نکردنی باز گشت آغاز شده با سرمایه گذاران شرط بندی در شرکت های فن آوری مانند آمازون که انجام شد و با وجود همه گیر اما در ماه گذشته بازگشایی شرط مانند شرکت های هواپیمایی شده است بزرگترین برندگان. در حال حاضر سرمایه گذاران در حال چرخش به کسانی که با تکنولوژی نام و کسب سود در بقیه بازار.

نفت خام از دست داد 4 درصد در اوایل معاملات.

روز چهارشنبه سرمایه گذاران ارزیابی فدرال رزرو به روز رسانی در اقتصاد و سیاست های پولی. سیاستگذاران به این موضوع رای دادند به اتفاق آرا به نگه داشتن نرخ بهره را تغییر نداد و نشان داد هیچ افزایش نرخ طریق 2022.

“فدرال رزرو درک ما فقط در آغاز فاز بهبود اقتصادی و ساخت راش تغییرات به سیاست یا به جلو هدایت زودرس است در این زمان” چارلی ریپلی ارشد سرمایه گذاری برای استراتژیست آلیانز مدیریت سرمایه گذاری گفت: در یک ایمیل.

فدرال رزرو همچنین گفت: آن را حداقل حفظ سرعت فعلی خرید اوراق قرضه برای ماه های آینده. علاوه بر آن انتظار دارد که اقتصاد ایالات متحده به قرارداد با 6.5 درصد در سال 2020 قبل از گسترش 5 درصد در سال 2021.

سرمایه گذاران انتظار جدید بیکاری ادعا می کنند اطلاعات برای هفته پایان ژوئن 6 است که برای بیرون آمدن از ساعت 8:30 p. m. و در روز پنج شنبه. اقتصاددانان در نظرسنجی داوجونز انتظار براده برای بیمه بیکاری ادعا می کند به کل 1.595 میلیون در هفته گذشته است که از 1.775 میلیون دلار در هفته قبل است.

اشتراک CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im