داو آتی افت 300 امتیاز به شروع هفته هواپیمایی سقوط سهام در بافت فروش

آتی سهام کاهش یافت و در اوایل صبح روز دوشنبه به عنوان معامله گران وزن بازگشایی اقتصاد همراه با دم تنش بین چین و آمریکا

میانگین صنعتی داو جونز آتی کاهش یافت و 300 امتیاز یا 1.2% با اشاره به افتتاح کاهش بیش از 290 امتیاز. S&P 500 آتی از دست داد 1%. Nasdaq-100 آتی 0.8% افت داشته.

وارن بافت گفت: برکشایر هاتاوی به فروش می رسد همه از آن شرکت هواپیمایی منابع به دلیل شیوع کروناویروس. در حالی که سرمایه گذار افسانه ای بود و خوش بینانه بیش از مدت طولانی در مورد چشم انداز برای امریکا این حرکت نشان می دهد که نگرانی خود را که همه گیر اتحادش را تغییر برخی از صنایع به طور دائم و می تواند نشانه آن است که دیگر سرمایه گذاران بیش از حد خوش بینانه در مورد اقتصاد به حالت عادی بازگشت سریع است.

هواپیمایی سهام شد بزرگترین بازنده در S&P 500 در premarket. دلتا هواپیمایی متحده آمریکا, شرکت های هواپیمایی و خطوط هوایی جنوب غربی همه از دست رفته بیش از 10 ٪ در حالی که سازنده هواپیما بوئینگ کاهش یافته است 5.6%.

“آقای بافت در دراز مدت سرمایه گذار بنابراین او تصمیم به فروش او را منعکس باور است که صنعت هواپیمایی است که در مواجهه با چالش های آینده است که اساسا تغییر ارزش-ضبط است که کسب و کار” نوشته تام لی از Fundstrat در یک توجه داشته باشید به مشتریان.

سرمایه گذاران نیز دست و پنجه نرم با نگرانی بیش از یکی دیگر از شکاف بین چین و آمریکا, وزیر امور خارجه, Mike Pompeo گفت: وجود یک “مقدار قابل توجهی از شواهد” اتصال coronavirus به یک آزمایشگاه در منطقه ووهان چین است.

کسانی که نظرات پس از شورای اقتصاد ملی مدیر لری Kudlow روز جمعه گفت که چین خواهد بود “پاسخگو” برای coronavirus. قبلا در این هفته رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او با توجه به اعمال تعرفه ها در چین برای دست زدن به آن از شیوع بیماری است.

متحده در سراسر ایالات متحده در حال اجازه دادن به کسب و کارهای غیر ضروری بازگشایی و در حال کاهش stay-at-home سفارشات در تلاش برای راه اندازی مجدد اقتصاد پس از coronavirus مجبور جهانی نزدیک توقف در فعالیت های اقتصادی است. این کاهش می آید به عنوان داده ها از سازمان بهداشت جهانی نشان داد که ایالات متحده تا به حال آن مرگبارترین 24 ساعت از شیوع این بیماری بین پنج شنبه و جمعه.

“بعد از دو تا چهار هفته حیاتی برای هر دو بحران اقتصادی و بحران بهداشت و درمان گفت: Marc Chaikin, مدیر عامل شرکت Chaikin تجزیه و تحلیل ترافیک. “بزرگترین خطر برای بازار سهام پیش از موعد بازگشایی اقتصاد ایالات متحده. اگر افزایش Covid-19 منحنی مجددا و اقتصادهای در حال تعطیل دوباره آسیب های وارده به بازار سهام را روان چشمگیر خواهد بود.”

بافت به فروش می رساند شرکت هواپیمایی سهام

“جهان تغییر کرده است برای شرکت های هواپیمایی. و من نمی دانم چگونه آن را تغییر داد و من امیدوارم که آن را به خودی خود در یک منطقی سریع راه” بافت گفت شنبه از برکشایر برای اولین بار-تا کنون مجازی سهامداران نشست.

برکشایر تا به حال بیش از 4 میلیارد دلار سرمایه گذاری در سراسر ایران و آمریکا و غرب و خطوط هوایی دلتا قبل از فروش. بافت اشاره کرد تحسین خود را برای این صنعت اما افزود که در حوادث “در سطوح پایین تر از احتمالات” است که برای تغییر برنامه.

آمریکا و ایران هر دو کاهش یافته است بیش از 60% در سال به تاریخ. دلتا پایین 57 درصد برای سال 2020 در حالی که غرب از دست داده است و نزدیک به نیمی از ارزش خود را. و سهام تعیین شد برای ضرر و زیان بیشتر در روز دوشنبه.

برکشایر همچنین گزارش داد یک رکورد $137 میلیارد دلار پول نقد پس از سه ماهه اول اما بافت گفت او نمی “هر چیزی را ببینید که جذاب” برای استقرار آن پول است.

افزایش امید درمان ممکن است از Gilead Sciences نیز برداشته احساسات ماه گذشته. روز یکشنبه مدیر عامل شرکت Daniel o’day گفت remdesivir — جلعاد را امیدوار کننده داروی ضد ویروسی — در دسترس خواهد بود به کروناویروس بیماران این هفته است. جلعاد سهام اضافه شده 2% در premarket تجارت.

سهام بریده خود را به بهترین ماهانه عملکرد در بیش از 30 سال در ماه آوریل در بخشی به دلیل امیدوار اقتصادی بازگشایی. ماه گذشته شاخص S&P 500 بسیج 12.7%.

بیش از 3.4 میلیون نفر از Covid-19 تایید شده است در سطح جهان از جمله بیش از 1.1. میلیون نفر در ایالات متحده به تنهایی با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز.

اشتراک CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>