داو آتی افت 200 امتیاز به عنوان coronavirus موارد در ادامه به افزایش

قراردادهای آتی به عمده شاخص های سهام ایالات متحده با اشاره به پایین باز در روز چهارشنبه به عنوان معامله گران رشد نگران افزایش تعداد تازه تایید coronavirus موارد است.

میانگین صنعتی داو جونز آتی نیز با کاهش 200 امتیاز نشان می دهد باز از دست دادن حدود 205 امتیاز زمانی که به طور منظم تجارت رزومه در 9:30 a. m. S&P 500 و Nasdaq-100 آتی تضعیف 0.7 درصد و 0.4 درصد بود.

“آتی سهام در حال معامله پایین تر این صبح و دارائی های ایمن از جمله طلا در حال صف آرایی جدیدی از کروناویروس موارد همچنان در سراسر جهان افزایش وزن در چشم انداز برای ادامه بهبود در اقتصاد جهانی گفت:” تام Essaye از Sevens گزارش.

سهام شرکت ها در ابتدا برای بهره مندی از اقتصاد بازگشایی شود در premarket تجارت. هواپیمایی متحده کاهش یافت و 3.2%. دلتا آمریکا و غرب همه تضعیف بیش از 2%. کارناوال نروژی کروز خط و رویال کارائیب شد کاهش 5.1 درصدی, 4.1 درصد و 3.9 درصد بود. خرده فروش شکاف همچنین کاهش بیش از 2 درصد.

یک تحلیل CNBC از دانشگاه جانز هاپکینز داده یافت U. s. 7 روز به طور متوسط از coronavirus موارد یافت بیش از 30 درصد از یک هفته پیش. کالیفرنیا یکی از ایالت های که دیده می شود دراماتیک سنبله در مورد اضافه کردن بیش از 6000 در روز دوشنبه به تنهایی. در خارج از کشور آلمان گزارش داد یک خوشه به تازگی تایید موارد در یک کشتارگاه در نیدرزاکسن. که آخرین در یک سری از شیوع کروناویروس در آلمان است.

این باعث شد تا سرمایه گذاران برای افزایش قرار گرفتن در معرض سنتی حوالی مانند طلا. این فلز گرانبها افزایش یافت 0.4% به تجارت در $1,788.30 در هر اونس رسید.

Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: آمریکا شاهد یک “نگران کننده” موج جدید Covid-19 موارد است. او نیز زده بیشتر شادمان تن در یک واکسن بالقوه و گفت که او انتظار دارد یکی در اوایل 2021.

وال استریت بود در آینده یک بنر روز با شاخص Nasdaq Composite با ارسال آن 21st بسته شدن رکورد برای سال 2020 در روز سه شنبه. Nasdaq را به دست آورید در روز سه شنبه نیز به نمایندگی هشتمین مستقیم بعد از سود آن طولانی ترین برنده خط از ماه دسامبر هنگامی که آن را پیشرفته برای 11 مستقیم جلسات.

سهام مصرف کننده تکنولوژی شرکت اپل افزایش 2.1 درصدی در روز سه شنبه برای رسیدن به یک جدید بالا تمام وقت اهمیت حیاتی معیار یک روز پس از آن پرده برداری از سیستم عامل جدید خود را برای آی فون و کامپیوتر. اپل خود را خوشحال سرمایه گذاران بیشتر با اعلام آن را به فاز یک اینتل تراشه به نفع خود محصولات و زمانی که ساختمان جدید دستگاه های مک.

اشتراک به CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de