داو آتی افت 200 امتیاز هواپیمایی و خرده فروشان اسلاید

آتی سهام کمتر بود روز پنج شنبه به عنوان سرمایه گذاران وزن افزایش تعداد coronavirus موارد در ایالات متحده و در سراسر جهان است.

آتی در میانگین صنعتی داو جونز سقوط 203 امتیاز یا 0.8%. S&P 500 آتی تضعیف 0.7%. Nasdaq 100 آتی بودند توسط 0.3%.

خطوط هوایی خرده فروشان و خطوط کروز led اولیه کاهش می یابد. هواپیمایی متحده کاهش یافت 4.2%. دلتا و آمریکا کاهش یافته و 3.3 درصد و 3.7 درصد بوده است. Nordstrom و کول هر دو تضعیف بیش از 2٪. کارناوال نروژی کروز خط و رویال کارائیب معامله کمتر از 7.2%, 5.4 درصد و 4.2 درصد بود.

چندین ایالت در ایالات متحده در حال تجربه یک تجدید حیات از عفونت. آریزونا گزارش یک رکورد بالا تعداد موارد تایید شده در حالی که تگزاس دیدم 11% روزانه سنبله در بستری شدن در بیمارستان برای بیماران مبتلا به Covid-19 روز چهارشنبه.

در چین, پایتخت این کشور شهر نیز تعطیل, مدارس و لغو پروازها به مقصد حاوی آخرین موج از coronavirus موارد است. یک متخصص بیماری در چین اعلام کرد آخرین شیوع کروناویروس موارد در پکن شده بود تحت کنترل در آورد.

“ما اعتقاد داریم که بازار این است که قیمت گذاری در بسیار کمی از اخبار خوب و رالی است که به احتمال زیاد برای استراحت در ماه های آینده به عنوان بهبود می یابد,” اسکات رن ولز فارگو ارشد بازار جهانی استراتژیست گفت: در یک توجه داشته باشید. “ما انتظار داریم نوسانات در ماه های آینده به ما سنج چگونه reopenings در حال رفتن و چگونه هزینه های مصرف کننده در حال پیشرفت است.”

اولیه ایالات متحده هفتگی مدعیان افزایش بیش از انتظار هفته گذشته در آینده در 1.508 میلیون. اقتصاددانان در نظرسنجی داوجونز انتظار چاپ 1.3 میلیون.

شاخص Dow و S&P 500 جامعی خود را سه روز پیروزی روز چهارشنبه به عنوان سهام به طور مستقیم مرتبط به موفق بازگشایی underperformed از جمله خطوط هوایی و کروز اپراتورهای خط. فناوری سنگین شاخص Nasdaq Composite با eked یک افزایش کوچک برداشته محبوب رشد نام هایی مانند آمازون و Netflix بکشد.

در حالی که بازار همچنان متلاطم عمده سهام به طور متوسط تنظیم شده برای ارسال سود جامد این هفته پس از یک تیز قلاب در هفته قبل. 30-سهام Dow و S&P 500 به دست آورده اند و بیش از 2 ٪ در هر یک از این هفته تا کنون در حالی که نزدک افزایش یافته است حدود 3.3%.

اشتراک CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im