داو می افتد بیش از 300 امتیاز به عنوان Walgreens, اسلاید, اما تکنولوژی منجر نزدک به رکورد

میانگین صنعتی داو جونز به شدت کاهش یافت و در روز پنج شنبه, پاک کردن آن سود به صورت هفته در میان نگرانی های تاز

توسط ELEMENTORSITE در 20 تیر 1399

میانگین صنعتی داو جونز به شدت کاهش یافت و در روز پنج شنبه, پاک کردن آن سود به صورت هفته در میان نگرانی های تازه بیش از coronavirus و تاثیر آن بر اقتصاد است.

30-میانگین سهام کاهش یافته و 336 واحد معادل 1.4 درصد. S&P 500 تضعیف 0.6%. پنج شنبه کاهش قرار داده داو 0.5 درصد کاهش هفته به تاریخ. شاخص Nasdaq Composite ارسال شده یک رکورد افزایش 0.5%.

Walgreens بزرگترین laggard در داو انداختن 7.7 درصد ضعیف تر از حد انتظار درآمد برای سه ماهه قبلی است. Walgreens نیز به حالت تعلیق اشتراک خرید مجدد برنامه. بوئینگ کاهش بیش از 3 درصد است.

سهام شرکت هایی که سود از اقتصاد بازگشایی تلاش. ایالات خطوط هوایی دلتا و آمریکا همه کاهش بیش از 5 درصد است. کارناوال پارسیان کاهش یافته است 4.8% و رویال کارائیب تضعیف 4.9%. Kohl's کاهش یافته است 7.3%.

سهام خود را ضربه پایین روز پس از فلوریدا گزارش یک رکورد در coronavirus مربوط به بستری شدن در بیمارستان. دولت همچنین گزارش داد یک رکورد سنبله در Covid مرگ و میر. کالیفرنیا به طور متوسط روزانه مورد افزایش آمار تمام زمان بالا نیز هست. صعود اندکی پس از Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: مدرن را coronavirus واکسن نامزد خواهد شد و به احتمال زیاد وارد فاز 3 محاکمات در پایان ماه ژوئیه.

"کمتر وجود دارد دلیلی برای خوش بینی در حال حاضر بیش از وجود دارد در مه" گفت: Jason توماس اقتصاددان ارشد در AssetMark. "ما تا به حال مشاهده چه مدت آن را برای دریافت یک واکسن وجود دارد و احتمال این که ما می تواند باز کردن این کشور در مراحل و بهبود پایدار."

"ما هنوز به دنبال در یک واکسن مدتی در اوایل سال آینده, اما, این روشن است که آن را بسیار دشوار است برای باز کردن بدون ایجاد یک تجدید خروش" در coronavirus موارد توماس اضافه شده است.

اضافه کردن به روحیۀ پنجشنبه نیز حکم دادگاه عالی گفت: دادستان منطقه منهتن می توانید در نگاه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سوابق مالیاتی به عنوان بخشی از یک بررسی.

"حکم دادگاه عالی در حال تکان بازار آن را به عنوان ممکن است برخورد یک ضربه به ناروا را فرصتی برای انتخاب مجدد" گفت: هنر Cashin مدیر NYSE طبقه عملیات در UBS. "آن را در حد فروش آن را به عنوان روح گاو بنابراین بازار زیرفشار در یک خلاء نسبی."

اما سود در برخی از بزرگترین تکنولوژی های مربوط به نام دربسته در محیط و زیان پنج شنبه. آمازون رز 1.2% به بالا. الفبای مایکروسافت و اپل بودند تا کمی.

این سهام باید عملکرد بهتری نسبت به این هفته به عنوان سرمایه گذاران رشد نگران اخیر جهانی coronavirus خوشه می تواند طولانی تر کردن زمان رکود اقتصادی و مردم را مجبور به ماندن در خانه برای دیگر.

"بسیاری از این نام بهره گیری از در خانه بازی گفت:" داگلاس Busch, بنیانگذار ChartSmarter. Busch اشاره کرد که از یک دیدگاه فنی او می خواهم برای دیدن تحکیم در برخی از عمده سهام فن آوری اما فکر می کند که آنها باید بیشتر صعودی در حال حرکت رو به جلو است.

بیش از 3 میلیون coronavirus موارد تایید شده اند در ایالات متحده به تنهایی با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. در سطح جهانی بیش از 12 میلیون نفر تایید شده است.

اشتراک به CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.

—CNBC مایکل بلوم و پتی Domm کمک به این گزارش.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب