داو می افتد بیش از 200 نقطه برای شروع هفته, اما بزرگ با تکنولوژی دستاوردهای محدود کردن بازار زیان

سهام کاهش یافت و در روز دوشنبه به عنوان معامله گران وزن بازگشایی اقتصاد همراه با دم تنش بین چین و آمریکا

میانگین صنعتی داو جونز کاهش یافت و حدود 240 امتیاز و یا 1%, در حالی که S&P 500 از دست 0.5%. شاخص Nasdaq Composite با eked از 0.2% به دست آوردن برداشته با تکنولوژی سهام. مایکروسافت و آمازون و Netflix همه افزایش بیش از 1 درصد دربندی ضرر و زیان در این بازار گسترده تر.

هواپیمایی سهام در میان بزرگترین بازنده در S&P 500 با دلتا, ایالات, American Airlines, تمام انداختن بیش از 10٪. این کاهش پس از وارن بافت گفت: بیش از آخر هفته خود را در برکشایر هاتاوی به فروش می رسد همه از آن شرکت هواپیمایی منابع به دلیل شیوع کروناویروس. سازنده هواپیما بوئینگ نیز کاهش یافت و نزدیک به 3 درصد است.

در حالی که بافت بود و خوش بینانه بیش از مدت طولانی در مورد چشم انداز برای امریکا این حرکت نشان می دهد که نگرانی خود را که همه گیر اتحادش را تغییر برخی از صنایع به طور دائم و می تواند نشانه آن است که دیگر سرمایه گذاران بیش از حد خوش بینانه در مورد اقتصاد به حالت عادی بازگشت سریع است.

“آقای بافت است که یک سرمایه گذار بلند مدت, بنابراین او تصمیم به فروش او را منعکس باور است که صنعت هواپیمایی است که در مواجهه با چالش های آینده است که اساسا تغییر ارزش-ضبط است که کسب و کار” نوشته تام لی از Fundstrat در یک توجه داشته باشید به مشتریان.

دیزنی کاهش بیش از 3 درصد پس از جمع و جور کردن در MoffettNathanson. این شرکت گفت: اقتصادی ضربه به سرگرمی های غول پیکر خواهد آخرین طولانی تر از انتظار می رود با تم پارک های خاص رو چند سال بهبود است.

سرمایه گذاران نیز دست و پنجه نرم با نگرانی بیش از یکی دیگر از شکاف بین چین و آمریکا, وزیر امور خارجه, Mike Pompeo گفت: وجود یک “مقدار قابل توجهی از شواهد” اتصال coronavirus به یک آزمایشگاه در منطقه ووهان چین است.

کسانی که نظرات پس از شورای اقتصاد ملی مدیر لری Kudlow روز جمعه گفت که چین خواهد بود “پاسخگو” برای coronavirus. قبلا در این هفته رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او با توجه به اعمال تعرفه ها در چین برای دست زدن به آن از شیوع بیماری است.

متحده در سراسر ایالات متحده در حال اجازه دادن به کسب و کارهای غیر ضروری بازگشایی و در حال کاهش stay-at-home سفارشات در تلاش برای راه اندازی مجدد اقتصاد پس از coronavirus مجبور جهانی نزدیک توقف در فعالیت های اقتصادی است. این کاهش می آید به عنوان داده ها از سازمان بهداشت جهانی نشان داد که ایالات متحده تا به حال آن مرگبارترین 24 ساعت از شیوع این بیماری بین پنج شنبه و جمعه.

“ما انتظار داریم سهام به فرار باقی به عنوان بازار در تلاش برای پیدا کردن یک تعادل بین اطلاعیه در بلند کردن اجسام از مستندات داده ها در درمان های بالقوه و واکسن, اقتصادی, انتشار اخبار در این دوره از بیماری همه گیر و تغییر سیاسی دینامیک” علامت Haefele ارشد مدیر سرمایه گذاری UBS Global مدیریت ثروت گفت: در یک یادداشت در روز دوشنبه.

بافت به فروش می رساند شرکت هواپیمایی سهام

“جهان تغییر کرده است برای شرکت های هواپیمایی. و من نمی دانم چگونه آن را تغییر داد و من امیدوارم که آن را به خودی خود در یک منطقی سریع راه” بافت گفت شنبه از برکشایر برای اولین بار-تا کنون مجازی سهامداران نشست.

برکشایر تا به حال بیش از 4 میلیارد دلار سرمایه گذاری در سراسر ایران و آمریکا و غرب و خطوط هوایی دلتا قبل از فروش. بافت اشاره کرد تحسین خود را برای این صنعت اما افزود که در حوادث “در سطوح پایین تر از احتمالات” است که برای تغییر برنامه.

روز دوشنبه افت فشار آمریکا ایالات و دلتا را در سال 2020 تلفات به بیش از 60 ٪ در حالی که غرب از دست داده است نیمی از ارزش خود را از این سال است.

برکشایر همچنین گزارش داد یک رکورد $137 میلیارد دلار پول نقد پس از سه ماهه اول اما بافت گفت او نمی “هر چیزی را ببینید که جذاب” برای استقرار آن پول است. سهام برکشایر کاهش 2.8% در روز دوشنبه.

افزایش امید درمان ممکن است از Gilead Sciences نیز برداشته احساسات ماه گذشته. روز یکشنبه مدیر عامل شرکت Daniel o’day گفت remdesivir — جلعاد را امیدوار کننده داروی ضد ویروسی — در دسترس خواهد بود به کروناویروس بیماران این هفته است.

سهام بریده خود را به بهترین ماهانه عملکرد در بیش از 30 سال در ماه آوریل در بخشی به دلیل امیدوار اقتصادی بازگشایی. ماه گذشته شاخص S&P 500 بسیج 12.7%.

بیش از 3.5 میلیون نفر از Covid-19 تایید شده است در سطح جهان از جمله بیش از 1.1. میلیون نفر در ایالات متحده به تنهایی با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز.

اشتراک CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>