داو می افتد برای اولین بار در 3 روز گرم 100 امتیاز در ایالات متحده-چین تنش

سهام بسته پایین تر در پنجشنبه پاک کردن سود جامد از پیش از آن در روز بعد از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او خواهد بود یک کنفرانس مطبوعاتی جمعه در مورد چین است.

میانگین صنعتی داو جونز سقوط 147.63 امتیاز یا 0.6% 25,400.64. در آن جلسه بالا داو شد تا 210 امتیاز. پنجشنبه ضرر و زیان شدند و داو اول در سه روز.

S&P 500 تضعیف 0.2% به 3,029.73 دادن یک پرش از 1.1%. شاخص Nasdaq Composite با کاهش 0.5% به 9,368.99. Nasdaq و S&P 500 در هر دو جامعی سه روز رگه برد.

مغلوب ساختن پیشی جستن اطلاعیه آمده پس از چین ملی تایید امنیت ملی لایحه برای هنگ کنگ است. این لایحه را دور زدن و هنگ کنگ قوه مقننه افزایش نگرانی های در طول عمر از هنگ کنگ “یک حزب و دو نظام” اصل ساده است که اجازه می دهد تا اضافی آزادی سرزمین اصلی چین ندارد.

“اگر هنگ کنگ پاسخ شامل گسترده تحریم ها علیه افراد و یا اشخاص خواهد بود که از یک موضوع بزرگتر و نه چیزی از [بازار] می تواند به راحتی اخراج” گفت: آدم Crisafulli حیاتی دانش در یک توجه داشته باشید. سهام ارزش “بیش از حد بالا به طور کلی و برگ هیچ جایی برای خطا در حالی که سرمایه گذاران در حال عدم توجه کافی به افزایش چین-آمریکا تنش است.”

Facebook و Netflix کاهش بیش از 1 ٪ در هر حالی که آمازون و حروف الفبا نوشته شده کوچک زیان. سهام بانک به بازگشت برخی از آنها قوی سود برای این هفته است. سیتی گروپ کاهش یافته است 5.9% در حالی که بانک مرکزی آمریکا کاهش یافته 4.3 درصد است. ولز فارگو نیز با کاهش 2.6% و جی پی مورگان چیس تضعیف 1.5%.

سهام معامله شده بالاتر برای بسیاری از این جلسه به عنوان آخرین آمار بیکاری نشانه بدترین آسیب اقتصادی از coronavirus همه گیر ممکن است بیش از.

وزارت کار گفت: یکی دیگر از 2.1 میلیون آمریکایی ظ برای مزایای بیکاری در هفته گذشته. که بیش از یک داو جونز برآورد 2.05 میلیون. تا مطمئن شوید که سرعت جدید براده کاهش یافته است و از هفته گذشته. در ادامه ادعا می کند که نشان دهنده بهتر بیکاری تصویر سقوط نزدیک به 4 میلیون نفر را در خود کاهش برای اولین بار از شیوع کروناویروس.

بانک مرکزی آمریکا مدیر عامل برایان Moynihan گفت CNBC “Squawk Box” در روز پنج شنبه که اقتصاد ایالات متحده در حال آمدن است “از سوراخ” و اشاره کرد: “شما در حال دیدن ما می آیند از اعماق جایی که ما در ماه آوریل و این خبر خوبی است.”

با وجود پنج شنبه کاهش عمده به طور متوسط بود همه بالاتر برای این هفته است. S&P 500 و Dow شد تا 2.5% و 3.8% هفته به تاریخ به ترتیب در حالی که نزدک است 0.5% این هفته است.

معامله گران می گویند این هفته رالی است که در بخش بزرگی با تشکر از خوش بینی در مورد بازگشایی اقتصاد ایالات متحده.

“بزرگترین محرک برای اقتصاد امن بازگشایی” نوشته گرگوری Faranello سر از ایالات متحده, نرخ تجارت در AmeriVet اوراق بهادار. “در پایان بازگشایی خود را به تدریج نشان می دهد اگر چه بهبود واقعی در طرف تقاضا هنوز نامشخص باقی مانده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>