داو آبشار سوم-راست, بعد, از دست دادن 500 امتیاز پس از پاول هشدار

سهام کاهش یافت و در روز چهارشنبه به عنوان سرمایه گذاران دست و پنجه نرم با بدبینی سخنان از بالا رتبه بندی فدرال رزرو رسمی همراه با نگرانی بیش از بازار را ارزیابی.

میانگین صنعتی داو جونز کاهش یافته است 516.81 امتیاز یا 2.1% به 23,247.97. 30-میانگین سهام آن روز بدترین از آوریل 1. S&P 500 بسته 1.8 درصد کاهش در 2,820 در حالی که شاخص Nasdaq Composite با کاهش 1.6 درصدی به 8,863.17. فناوری سنگین شاخص نیز کاهش یافت و به قلمرو منفی برای سال 2020 پس از روز شنبه را کاهش داد ،

رئیس بانک فدرال جروم پاول گفت که بیشتر باید انجام شود برای حمایت از اقتصاد است.

“در حالی که اقتصادی پاسخ شده است هر دو به موقع و مناسب زیادی آن ممکن است در فصل آخر با توجه به اینکه مسیر پیش رو است که هر دو بسیار نامشخص و موضوع قابل توجهی به خطراتی,” او گفت:. پاول افزود: اقتصاد باید بهبود قابل توجهی پس از coronavirus تحت کنترل است.

پاول اظهارات پس از آن صورت وزارت کار گزارش داد در هفته گذشته است که یک رکورد 20.5 میلیون شغل از دست داده بودند در ماه آوریل است. آنها همچنین به عنوان چند متحده شروع مجدد فعالیتهای خود را در اقتصاد افزایش نگرانی در میان کارشناسان در مورد پتانسیل موج دوم coronavirus موارد است.

“همه چیز وابسته است در چند ماه آینده و چگونه کسب و کار موفق می تواند دوباره باز” نیک Raich مدیر عامل شرکت از درآمد Scout نوشت: در یک توجه داشته باشید. “همه محرک در جهان نمی خواهد افست کسب و کار بسته شدن درهای خود را برای زمان طولانی است.”

عمده متوسط نیز تحت فشار قرار گرفتند و پس از میلیاردر سرمایه گذار دیوید Tepper به نام این بازار دوم-ترین گران قیمت روی آوردند و او را به حال دیده می شود.

“بازار بسیار بالا است و بانک مرکزی قرار داده و مقدار زیادی از پول در اینجا” Tepper بنیانگذار Appaloosa مدیریت گفت: CNBC “حاصل کار دو گزارش است.” “وجود دارد متفاوت بوده است misallocation از سرمایه در بازار. قطعا شما در حال دیدن جیب که در حال حاضر در بازار سهام است. بازار است که توسط هر کسی استاندارد بسیار کامل است.”

Walgreens چکمه داد و آمریکا بیان شد و این بدترین نمایشی سهام داو سقوط حداقل 5.4% هر. انرژی و مالی led S&P 500 پایین تر سقوط 4.4% و 3% بود. بانک آمریکا و سیتی گروپ هر دو کاهش یافته است بیش از 4 ٪ در حالی که ولز فارگو بسته 6.3 درصد پایین تر است. جی پی مورگان چیس کاهش 3.5 درصد.

خط کروز سهام کارناوال رویال کارائیب و نروژی کروز خط تمام افتاد حداقل 5 درصد است. سهام آن در میان کسانی که بهره مندی از اقتصاد بازگشایی. هواپیمایی سهام رسیده تازه کم برای بحران با خطوط هوایی آمریکا در حال سقوط 5.6% در حالی که دلتا تضعیف 7.7%. هواپیمایی متحده کاهش یافت و به 9 درصد.

وال استریت بود که آینده از تیز ضرر و زیان از جلسه قبلی.

“شما باید یک بازار فقط در حال انتظار برای دیدن چگونه اقتصاد باز می شود” گفت: Quincy Krosby مشخصاتش ارشد بازار استراتژیست. “شما رو به S&P 500 در مهم سطح فنی که 3000 و آن نیاز به یک کاتالیزور برای صعود بالا است. یکی از کاتالیزور اصلی خواهد بود و اگر اقتصاد می تواند باز کردن بدون افزایش موارد است.”

Dr. Anthony Fauci گفت: واکسن ضروری خواهد بود در توقف coronavirus گسترش اما هشدار داد از آن خواهد شد در حالی که قبل از قابل استفاده one در دسترس است. Fauci اضافه شده در ایالات متحده می تواند به صورت “رنج و مرگ” اگر متحده شروع به بازگشایی بیش از حد به سرعت.

“حتی اگر شرکت کنندگان در بازار می دانند دکتر Fauci را ایستاده در باز کردن اقتصاد بیش از حد به زودی به گوش او شهادت نیز کمک به زیر بنای این دیدگاه که اگر شما حرکت بیش از حد به سرعت شما را اجرا خطر, باعث, موارد, افزایش,” Krosby گفت.

اینجا را کلیک کنید برای آخرین coronavirus-اخبار مرتبط.

اشتراک CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net