داو قطره بیش از 300 امتیاز به ضربه محکم و ناگهانی 3-بعد winning streak انبار خانه و خارج شده و سقوط

سهام کاهش یافت و برای اولین بار در چهار روز در روز سه شنبه به برخی از منافع قوی از جلسه قبلی میان تیز ضرر و زیان از خرده فروشی و سهام بانک.

میانگین صنعتی داو جونز کاهش یافته است 390.51 امتیاز یا 1.6% به نزدیک در 24,206.86. S&P 500 تضعیف 1.1% به 2,922.91 در حالی که نزدک کامپوزیت از دست 0.5% و در بسته 9,185.10.

عمده متوسط تحت فشار بودند در آخرین ساعت معاملات پس از یک آمار, اخبار, گزارش نگرانی در مورد نتایج آزمایش به صورت بالقوه coronavirus واکسن از مدرن. سهام این شرکت بیوتکنولوژی کاهش یافته است 10.4%.

Home Depot سهام از دست رفته 3 درصد منجر به داو پایین تر پس از بهبود صفحه اصلی خرده فروش گفت: درآمد خالص سه ماهه گذشته کاهش یافته است 10.7% با توجه به هزینه های اضافی مرتبط با این بیماری همه گیر. اگر چه این خرده فروش همچنین گفت: افزایش فروش با 7 درصد برای دوره. خارج شده و سهام به پایین 2.1 درصد تا زودتر سود با وجود افزایش تجارت الکترونیکی خرید و فروش در سه ماهه اول.

دیگر خرده فروشان مانند سرمه را macy’s و Nordstrom همچنین بسته پایین تر است.

سهام بانک کاهش یافت و به طور گسترده در روز سه شنبه. ولز فارگو کاهش یافته است 5.8% در حالی که بانک آمریکا و سیتی گروپ تضعیف بیش از 2.7 درصد در هر. جی پی مورگان کاهش یافته و تقریبا 2 درصد. کسانی که ضرر و زیان آمد در پشت قوی سود از شنبه جلسه.

“ضعف خرید و فروش قدرت به اثبات رسیده است که سود آور ترین استراتژی برای بازی بانک تا به این نقطه گفت:” فرانک Cappelleri مدیر اجرایی در Instinet در یک توجه داشته باشید. “است که قطعا می تواند تغییر کند اما ما نمی دانیم که اگر می توانید و یا رخ خواهد داد تا بعد از برک آوت تلاش اتفاق می افتد.”

سرمایه گذاران تبدیل توجه خود را به واشنگتن به عنوان وزیر خزانه داری استیون Mnuchin و رئیس فدرال جروم پاول شهادت قبل از سنا کمیته امور بانکی. شهادت آنها بخشی از نیاز روز رسانی به کنگره در اقتصادی در پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر.

Mnuchin گفت: دولت این است که “به طور کامل آماده شده را به زیان” در coronavirus کسب و کار سهیم خواهد بود. که شهادت می آید پس از پاول گفت: CBS’ “60 دقیقه” بانک مرکزی هنوز هم مقدار زیادی از مهمات برای حمایت از اقتصاد است.

با وجود این همه “آن را هنوز هم بسیار دشوار از اساسی چشم انداز برای هر کسی که برای دریافت فوق العاده صعودی” گفت: یوسف عباسی مدیر متحده نهادی سهام در INTL fcstone. “اگر ما در دریافت اطلاعات بیشتر و شهرستانها شروع به بازگشایی … پس من پیش بینی بیشتر اعتماد به نفس در میان سرمایه گذاران.”

اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز نشان می دهد بیش از 4.8 میلیون نفر تایید شده است در سراسر جهان با بیش از 1.5 میلیون نفر از کسانی که عفونت در ایالات متحده به تنهایی.

روز سه شنبه اقدام به دنبال قوی تظاهرات در وال استریت که دیدم Dow و S&P 500 در هر دو لذت بردن از بزرگترین آنها یک روز سود پس از 6 آوریل. سرمایه گذاران را تشویق می کردند خبری که تجربی coronavirus واکسن از مدرن نشان داد امیدوار کننده نشانه های اولیه. 30-سهام داو شروع به پریدن کرد بیش از 900 امتیاز در حالی که S&P 500 بسته روز تا 3.2% ضربه بالاترین سطح خود از مارس 6.

“با بیش از 100 درمان و واکسن تحت توسعه و دستیابی به موفقیت های پزشکی پیچیده تر تست و ردیابی و حمایت دولت می تواند درایو بیشتر صعودی” گفت: علامت Haefele ارشد مدیر سرمایه گذاری UBS Global مدیریت ثروت. “اما ما سناریو نزولی را نمی توان رد کرد. این می تواند باعث قابل توجهی موج دوم ویروس موارد شکستن.”

S&P 500 باقی مانده است بیش از 30 درصد بالاتر از آن 23 مارس روزانه کم از طریق روز سه شنبه نزدیک است.

اشتراک CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im