داو بسته نزدیک به 300 امتیاز بالاتر پس از اواخر روز افزایش, بانک, پرش

سهام به پایان رسید فرار جلسه پنج شنبه با سود جامد به عنوان سرمایه گذاران تشویق مقررات حرکت صعودی برای بانک های بزرگ.

میانگین صنعتی داو جونز بسته 299.66 امتیاز بالاتر یا 1.2% در 25,745.60. S&P 500 به پایان رسید روز تا 1.1% در 3,083.76. شاخص Nasdaq Composite نیز پیشرفته 1.1% به 10,017.

بیمه سپرده فدرال کمیسیون گفت: این امر اجازه می دهد بانک ها به راحتی سرمایه گذاری های بزرگ به منابع مالی مانند صندوق های سرمایه گذاری. همچنین بانک نمی خواهد باید در کنار نقد برای مشتقات معامله گران مختلف وابسته از همان شرکت به طور بالقوه آزاد کردن بیشتر سرمایه است.

“هنگامی که ما فکر می کنم در مورد رکود اقتصادی بزرگی است که ما وجود را به اعتبار برخی از نوشتن آف توسط بانک ها گفت:” هنر هوگان ارشد بازار استراتژیست ملی در اوراق بهادار. “این واقعیت که آنها در حال رفتن به سرمایه در گردش باعث می شود بازارهای نفس آه امداد.”

بانک آمریکا و جی پی مورگان چیس سیتی گروپ و ولز فارگو همه افزایش بیش از 3 درصد است. گلدمن ساکس همچنین به 4.6 درصد در حالی که مورگان استنلی پیشرفته 3.9%. سهام عمده بانک ها شروع به پریدن کرد به بالا از روز و در آخرین ساعت معاملاتی به سرمایه گذاران منتظر فدرال رزرو با انتشار استرس آزمون نتایج جستجو برای بانک های عمده است. این نتایج برای انتشار پس از نزدیک.

سهام کمتر بود در روز قبل از آن به عنوان سرمایه گذاران همچنان به اخم بر افزایش تعداد coronavirus موارد است.

فلوریدا گزارش روز پنج شنبه 5,004 اضافی coronavirus موارد است. که کمی از حالت تک-بعد از ثبت 5,508 که گزارش شد چهارشنبه. در آریزونا موارد افزایش 5.1 درصدی با شکوه دولت هفت روز به طور متوسط 2.3%. در ضمن تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت گفت: دولت خواهد مکث بازگشایی برنامه های داده شده اخیر سنبله در موارد و بستری شدن در بیمارستان.

این های اخیر چشم انداز مثبت می آید پس از ایالات متحده آمریکا رنج می برد آن تنها-بزرگترین روزانه coronavirus موارد افزایش ثبت شده. بیش از 45,000 جدید کروناویروس موارد تایید شده در چهارشنبه رکوردی که پیشی قبلی مارس 26 اوج با بیش از 9000 نفر به یک NBC News شمارش.

وال استریت بود و آینده آن بدترین روز عملکرد پس از 11 ژوئن با شاخص های Dow و S&P 500 و Nasdaq همه در حال سقوط بیش از 2% در روز چهارشنبه.

“من فکر می کنم ما در حال رفتن به دیدن موج دوم از موارد” گفت: Komal روپیه-Kumar president of Sri-کومار استراتژی جهانی. “که بزرگترین نگرانی در مورد بازار است.”

“در برخی از نقطه شما باید برای بازگشت به اصول و اگر funamentals نکرده بهبود تمام محرک های مربوط به افزایش قیمت سهام باید برگشت داده گفت:” کومار.

مدعیان داده های ناامید

اضافی 1.48 میلیون آمریکایی ظ برای مزایای بیکاری در هفته گذشته وزارت کار گفت. اقتصاددانان در نظرسنجی داوجونز انتظار چاپ 1.35 میلیون. این علائم دومین هفتۀ متوالی است که تعداد مدعیان بیکاری در ایالات متحده داده های بدتر از انتظار است. اما در ادامه ادعا می کند کاهش بیش از 700,000 هفته گذشته است.

“مهم نیست که راه شما را در آن نگاه کنید بیش از یک میلیون بیکار است یک چیز بسیار بد” گفت: Mike Loewengart مدیر عامل استراتژی سرمایه گذاری در E-تجارت است. “آن را برخی از زمان برای باز کردن این آسیب ساختاری COVID موجب شده است تا در سراسر جهان است.”

“در حالی که آن را قطعا ناراحت کننده روزمره سرمایه گذار باید مورد استفاده قرار گیرد به ادامه نوسانات بازار در این نقطه” Loewengart گفت.

اشتراک CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>