شاخص های Dow و S&P 500 پست back-to-back زیان اما نزدک می بندد بالای 10000 برای اولین بار

این شاخص میانگین صنعتی داوجونز و S&P 500 کاهش یافت و برای دومین روز شنبه به عنوان معامله گران بار دیگر در زمان سود از نام بهره گیری از اقتصاد بازگشایی و چرخش به مگا-کلاه سهام فن آوری.

S&P 500 بسته 0.5% پایین تر در 3,190.17 در حالی که داو تضعیف 282.31 امتیاز و یا 1%., به 26,989.99 نزدک کامپوزیت در ضمن شروع به پریدن کرد 0.7% به 10,020.35 مارک اولین-همیشه بالای 10,000.

سهام آمازون و اپل به دست آورده بیش از 1.7 درصد و آمار همه زمان اوج. الفبا و Netflix افزایش 0.9 درصد و 0.1 درصد بود. سهام که سود از اقتصاد بازگشایی — که بهتر در هفته های اخیر — کاهش یافت و به طور گسترده. خطوط هوایی آمریکا, ایالات و JetBlue تمام کاهش یافته است بیش از 8 درصد. ولز فارگو تضعیف نزدیک به 9 درصد در حالی که سیتی گروپ از دست 6.1%. جی پی مورگان چیس معامله 4.1% پایین تر است.

“زیادی تغییر اتفاق می افتد به عنوان سرمایه گذاران چرخه ارزش/دوره ای سهام برای دومین روز و ریختن پول به رشد” گفت: آدم Crisafulli حیاتی دانش در یک توجه داشته باشید. “به خاطر داشته باشید: سرمایه گذاران هرگز به سمت چپ رشد/شتاب. وجود دارد لاس زنی w/ادواری-ارزش بیش از چند هفته گذشته اما این فقط اجاره موقعیت های برگزار شده توسط گردشگران (رشد است که هنوز پایه اصلی برای اکثریت مردم در این بازار).”

کسانی که حرکت در آمد که در تگزاس گزارش متوالی رکورد موج در coronavirus مربوط به بستری شدن در بیمارستان در حالی که آریزونا بستری رای نیز در حال افزایش است.

با وجود چهار شنبه زیان های Dow و S&P 500 باقی می ماند بیش از 45 درصد بالاتر از خود را در 23 مارس روزانه پایین.

“پس از چنین وحشی اجرا در هفته های اخیر بازار سهام شد و عقب افتاده برای اصلاح و یا حداقل یک مکث” جیم Paulsen رئیس استراتژیست سرمایه گذاری در Leuthold گروه گفت: CNBC. “صعودی قیمت شتاب در حال تبدیل شدن شدید و احساسات شاخص های کمی بیش از حد صعودی. سود در نظر گرفتن برنده بیش از [شنبه] به خصوص در کسانی که از لحاظ اقتصادی در منطقه حساس که انجام داده اند در هفته های اخیر.”

“اضافه وزن سهام حساس به یک احیای اقتصادی به خوبی کار می کرد در هفته های اخیر اما نه در سال گذشته و نه امروز” اضافه شده Paulsen. “متناوبا داشتن رشد بالا جدید-عصر سهام به خوبی کار می کرد در اوایل سال و به خوبی انجام داد امروز اما نه در چند هفته گذشته.”

هیچ فدرال رزرو افزایش نرخ طریق 2022

فدرال رزرو مبنی بر نگهداری نرخ بهره در روز چهارشنبه و نشان داد انتظار نمی رود که به منظور بالا بردن آنها را از طریق 2022.

در یک بیانیه فدرال رزرو در آن گفت: “انتظار دارد برای حفظ این محدوده هدف تا آن را با اعتماد به نفس است که اقتصاد دارای اب و هوای حوادث اخیر است و در مسیر رسیدن به حداکثر خود اشتغال و ثبات قیمت ها اهداف است.” این کمیته اضافه شده آن افزایش خواهد یافت آن اوراق قرضه با خرید 80 میلیارد دلار در هر ماه در Treasurys و 40 میلیارد دلار در هر ماه در وام مسکن مورد حمایت اوراق بهادار.

فدرال رزرو همچنین انتظار دارد که اقتصاد ایالات متحده به قرارداد با 6.5 درصد در سال 2020 قبل از گسترش 5 درصد در سال 2021.

“تغذیه برای رفتن به ادامه به ارائه پشتیبانی برای اقتصاد” گفت: Gregory Faranello سر از ایالات متحده, نرخ تجارت در AmeriVet اوراق بهادار. “آنها از نظر اقتصاد ایالات متحده به عنوان یک قربانی و یک بیماری همه گیر.”

Faranello اضافه شده است که “هر کس نمی خواهد با قبول آنچه که فدرال رزرو در حال انجام است” اما اشاره کرد که “حتی به عنوان شرکت کنندگان در بازار آن را سخت برای دیدن ویرانی اقتصادی است که ما دیده ایم.”

اوراق قرضه 10 ساله خزانه داری کاهش عملکرد به 0.74% در حالی که 2 سال نرخ آغشته به 0.18%.

—CNBC Jeff Cox و مایکل بلوم کمک به این گزارش.

اشتراک CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im