نمی فراتر از 2 متر از خانه به جز کار: بمبئی پلیس به ساکنان

Don't Go Beyond 2 Km From Home, Except For Work: Mumbai Cops To Residents

بمبئی: تنها کسانی که حضور در دفاتر و یا شرایط اضطراری پزشکی مجاز به رفتن بیشتر (فایل)

بمبئی:

جنبش مردم برای بازدید از بازارهای سالن و باربر مغازه ها نباید فراتر از شعاع 2 کیلومتر از خانه های خود به پلیس بمبئی گفت: میان رشد مداوم coronavirus موارد در ماهاراشترا سرمایه است. تنها کسانی که حضور در دفاتر و یا شرایط اضطراری پزشکی مجاز به رفتن بیشتر آن اضافه شده است.

“در حالی که بسیاری از فعالیت های مجاز شده است تحت ماموریت شروع دوباره دستورالعمل صادر شده توسط وزارت امور خارجه دولت ساخت این جنبش از مردم آسان تر تهدید COVID-19 هنوز هم ادامه دارد در شهر… بسیاری از مردم در این شهر یافت شده است نقض این هنجارها در نتیجه به خطر انداختن سلامت خود و همچنین دیگران که در مجاورت” بمبئی پلیس در بیانیه ای گفت.

“سفر به بازارهای سالن باربر مغازه ها و غیره. باید محدود به کسانی که تا شعاع 2 کیلومتر از محل اقامت تنها. جنبش خارج از این شعاع برای خرید ممنوع است. به طور مشابه, هوای آزاد, جنبش برای این منظور ورزش است و صرفا محدود به فضاهای باز تا شعاع 2 کیلومتر از محل اقامت” به آن اضافه شده است.

پلیس گفت, هوای آزاد, جنبش باید محدود به خدمات ضروری و اجتماعی فاصله گرفتن از هنجارهای به دنبال در تمام زمانها.

وسایل نقلیه در حال حرکت فراتر از منطقه محلی بدون دلیل معتبر خواهد بود توقیف آن گفت هیچ جنبش مردم به جز برای خدمات ضروری خواهد شد مجاز است.

“این است که ما صادقانه درخواست تجدید نظر است که همه شهروندان رفتار مسئولانه و جلوگیری از حرکت های غیر ضروری. تعهد از شکست COVID-19 نهفته است بر همه ما و ما می توانیم رسیدن به این هدف تنها زمانی که ما به دنبال امنیت شخصی و اجتماعی فاصله دستورالعمل در همه زمان ها” پلیس در بیانیه ای گفت:.

بمبئی دوم بدترین ضربه شهری در کشور پس از دهلی نو در روز شنبه گزارش داد 1,460 موارد که در زمان آن در مجموع به 73,747.

حداقل 4,200 coronavirus بیماران فوت کرده اند در بمبئی تا کنون.

ماهاراشترا وزیر Uddhav Thackeray روز یکشنبه گفت که با وجود پیشرفت در مقابله با COVID-19 بحران است و هنوز خواست مردم از دولت به دنبال قوانین و اطمینان از مستند نیست دوباره تحمیل شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im