“نترس نخست وزیر”: راهول گاندی تازه بارب بیش از لاداخ

'Don't Be Afraid, Prime Minister': Rahul Gandhi's Fresh Barb Over Ladakh

راهول گاندی ارسال شده یک ویدیو را در حساب توییتر خود حمله به دولت است.

دهلی نو:

کنگره رهبر راهول گاندی در روز جمعه خود را تمدید حمله نارندرا نخست وزیر و دولت او بیش از برخورد با نیروهای چینی در لاداخ در هفته گذشته است که در آن 20 سربازان هندی جان خود را از دست درخواست او را به “حقیقت صحبت می کنند بدون اینکه ترس” آیا چین را اشغال کرده بودند سرزمین های هندی.

“کل کشور ایستاده است همراه با ارتش و دولت است. اما یک سوال مهم باقی می ماند. چند روز پیش نخست وزیر گفت: “هیچ کس گرفته حتی یک اینچ از زمین هند; هیچ کس در داخل خاک هند,’ اما ما در حال شنیدن ماهواره ای و عکس ها نشان داده اند که مردم در Ladakh می گویند و ژنرال بازنشسته می گویند که چین ربوده زمین ما است. نه در یک مکان اما سه” آقای گاندی گفت: در تصویری که او در توئیتر خود نوشت.

“آقای نخست وزیر شما باید به صحبت می کنند حقیقت است. شما را مجبور به گفتن حقیقت به این کشور است. نترس. اگر شما می گویند “نه زمین گرفته شده است” هنگامی که آن را در واقع آن را به نفع چین است. ما باید به مبارزه با آنها را با هم و ضربه آنها را. بنابراین شما باید به صحبت می کنند حقیقت را بدون ترس. بگو بله, چین گرفته شده سرزمین ما و ما می رویم به عمل آورند.’ کل کشور ایستاده است با شما گفت:” در هندی.

در فراق شات او اضافه کرد: “و آخرین سوال. که فرستاده ما شهدای غیر مسلح? و چرا؟”

راهول گاندی شده و پوسته پوسته شدن مبارزات انتخاباتی خود در برابر دولت با نزدیک به روزانه پس از حملات سربازان هندی کشته در خشونت آمیز چهره با نیروهای چینی در امتداد خط کنترل واقعی در Ladakh دوشنبه گذشته.

روز جمعه او پیوست توسط مادرش سونیا گاندی کنگره موقت رئیس و خواهر پریانکا گاندی Vadra این مسئول Uttar Pradesh, که همچنین راه اندازی حملات مشابه در دولت با هماهنگی مبارزات انتخاباتی در رسانه های اجتماعی “#SpeakUpForOurJawans”.

“نخست وزیر چین می گوید نه نفوذ اما از سوی دیگر وزارت دفاع و امور خارجی وزارت نگه داشتن بحث در مورد آن. امروز هنگامی که ما در حال پرداخت تجلیل و قدردانی به ما شهدا هند می خواهد بداند که چرا و چگونه ما 20 سرباز کشته شدند در Galwan دره” سونیا گاندی گفت: در ویدئو های خود را.

بی جی پی به خار حملات با پارتی رئیس JP Nadda گفت: در اوایل این هفته “یک dynast پرتاب بداخلاقی و درباریان فروختن یک روایت جعلی… ملت ایران و حمایت از نیروهای مسلح ما. این زمان برای وحدت و همبستگی. مجلس از ‘قلمه’ برای nth زمان می توانید صبر کنید.”

“راهول گاندی سونیا گاندی در حال اقدام مانند رابط چین است. مردم هند در حال پرسیدن سوال های دشوار و آنها در حال اجرا به دور است. شما باید به سرقت پول از دولت هند” BJP سخنگوی GVL Narasimha Rao گفت: در روز جمعه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>