دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خواهد شد می گوید: “به طور موقت به حالت تعلیق درآورد” مهاجرت بیش از COVID-19

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و مقابله با یک بحران بزرگ بهداشتی پیش از انتخابات ریاست جمهوری بعد از این سال. (فایل)

دهلی نو/ واشنگتن:

ایالات متحده تنظیم شده است به طور موقت به حالت تعلیق مهاجرت در میان افزایش تعداد coronavirus موارد جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی است.

“در پرتو این حمله از نامرئی دشمن و همچنین نیاز به حفاظت از مشاغل بزرگ ما شهروندان آمریکایی من خواهد بود امضای یک فرمان اجرایی به طور موقت به حالت تعلیق مهاجرت به ایالات متحده! (sic)” دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی این صبح است.

ایالات متحده – که گزارش شده بیش از 233,000 موارد تا کنون – بدترین آمار کشور توسط coronavirus بیماری همه گیر. ماه گذشته آن را به حال تعلیق تمام روال ویزا خدمات با توجه به همه گیر.

در حالی که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به صحبت در مورد تعلیق مهاجرت ویزا ویزای H-1B است که بیشتر محبوب در میان است, حرفه ای است که یک ویزای غیر مهاجرتی.

با توجه به این رمان coronavirus آمریکا نیز تجربه یک رکورد اخراج. نزدیک به 22 میلیون آمریکایی به اعمال بیکاری را با توجه به اطلاعات در هفته گذشته.

محدودیت های مسافرتی و بسته شدن کنسولگری خدمات در بسیاری از کشورها از جمله هند در حال حاضر با داشتن تاثیر بر صدور جدید ویزای H-1B.

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن صدای جیر جیر در مهاجرت آمد و به زودی پس از او ساخته شده یک اطلاعیه برای اضافه کردن به عنوان آنجا که 75 میلیون بشکه نفت به این کشور ذخیره نفت استراتژیک به آمریکا قیمت نفت سقوط به منفی برای اولین بار در تاریخ.

با میلیاردها نفر از مردم مجبور به ماندن در خانه برای جلوگیری از گسترش این ویروس مرگبار و تولید کنندگان برتر عربستان سعودی و روسیه در جنگ قیمت نفت بیش از تقاضا قیمت تحت فشار قرار دادند برای ما معیار وست تگزاس اینترمدیت برای ماه مه تحویل به -$37.63 در هر بشکه رسید.

“ما در حال پر کردن ما ملی ذخایر نفتی. ما به دنبال قرار داده تا آنجا که 75 میلیون بشکه به ذخایر خود” آقای ترامپ گفت: در یک جلسه توجیهی روزانه.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که به دنبال انتخاب مجدد در ماه نوامبر شده است زیر آتش خود را برای پاسخ به بحران بهداشت و درمان. قبل از آن او تا به حال دو جنگ جهاني در سازمان بهداشت جهانی به صورت اولیه خود را از دست زدن به شیوع و برش ما بودجه برای جهانی سلامت بدن است.

“ما شده اند هشدار از روز اول که این شیطان است که همه باید در مبارزه با” او گفت:, و اضافه کرد که “هیچ چیز پنهان از ما” در مورد این بیماری همه گیر.

ایالات متحده نیز بارها و بارها خواستار پکن برای به اشتراک گذاشتن آمار اولیه در شیوع آغاز شد که در چین است.

بسیار مسری coronavirus کشته شدن بیش از 42000 نفر در ایالات متحده است. در سراسر جهان حدود 2.5 میلیون coronavirus موارد تایید شده است تعداد مرگ و میر عبور کرده اند 169,900. حدود دو سوم از قربانیان از اروپا است.

(با ورودی از AFP ساعت و PTI)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو